چگونه برای تبدیل شدن به یک کلاس اول رمز گذار پزشکی?

[ad_1]

کد نویسی پزشکی یک شغل برای هوشمند خوانندگان. پزشکان به جلو تشخیص و درمان اطلاعات پزشکی خدمات حسابداری و مدیریت شرکت. کد نویسی پزشکی کارکنان تفسیر آن, بهداشت و درمان, jargons مثلا نام بیماری ها و اختصاص آنها کدهای پزشکی با توجه به قبول برنامه نویسی سیستم. این billers ارسال کسانی که ادعا می کند با کدهای به شرکت های بیمه برای بازپرداخت. ادعا می کنند ممکن است در نهایت در پذیرش یا انکار بسته به دقت از این لایحه.

  1. دبیرستان مورد نیاز اساسی. وجود دارد هیچ فوق العاده مورد نیاز در این زمینه است. شما نیاز به تصویب دبیرستان و دوره های آموزشی در ریاضیات و شیمی و زیست شناسی و کامپیوتر و مهارت های کمک های اولیه در مطالعات خود به عنوان coders پزشکی. درک درستی از اصطلاحات پزشکی و آناتومی می توانید همه چیز را بسیار ساده تر.
  2. مدرک دانشگاهی بهتر از دیپلم. اگر چه ضروری نیست یک رشته در بهداشت و درمان دولت باز می شود تا راههای جدیدتر. شما می توانید زمین یک کار بهتر. دیپلم طول می کشد برای 2 سال در حالی که مدرک لیسانس 4 سال طول می کشد. مدرک لیسانس خود را فراهم می کند شانس بیشتری برای رشد به عنوان یک رمز گذار پزشکی.
  3. انتخاب یک مدرسه وابسته به AHIMA یا AAPC. شما باید انتخاب کنید یک مدرسه است که به رسمیت شناخته شده توسط آمریکا اطلاعات سلامت مدیریت انجمن (AHIMA) و یا آکادمی آمریکایی نویسان حرفه ای (AAPC). این بدان معنی است که آنها اعتماد خاص که در کالج یا مدرسه. دو بدن هستند منابع معتبر از حسابداری و مدیریت پزشکی و برنامه نویسی دانش است. کلاس ممکن است نیاز شما به صورت فیزیکی و یا عملا در حال حاضر و یا هر دو.
  • شما باید به تایید از مدرسه در مورد عبور خود را, درصد از گواهی دانش آموزان در هر سال. باید آن را در سمت بالاتر. از مدرسه اگر این دعوت شرکت ها برای استخدام کسانی که دانش آموزان در تکمیل موفقیت آمیز از درجه خود یا نه ؟
  • شما باید ثبت نام در 4 سال برنامه به یک پایه محکم قبل از رفتن در جستجوی کار مناسب است. خدمات حسابداری و مدیریت پزشکی ترجیح می دهند که در آن دانشجویان با مدرک کاردانی یا کارشناسی بیش از نامزدها فقط با یک گواهینامه.
  1. بررسی وابستگی وضعیت انتفاعی مدارس. آنها گران هستند و ارائه آموزش برنامه نویسی پزشکی نیز هست. آنها تسهیل تر دانش آموزان و کمک به آنها در گرفتن شغل تمام وقت. حتی اگر آنها به اتهام بیشتر چیزی که بسیار مهم است که وابستگی خود را با مجاز سازمان یافته مانند AHIMA و AAPC. اجازه ندهید که آنها را قادر به rip کردن شما اگر به آنها وابسته هستند با حداقل یکی از دو بدن.
  2. تبدیل شدن به بخشی از AAPC و AHIMA مرجع تخصصی. آنها مفید هستند را برای شما به کشف امکانات جدید. شما همچنین می توانید اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نویسی پزشکی و ساخت یک پیوند با تجربه نویسان. علاوه بر این AHIMA و AAPC ممکن است موضعی امکانات که در آن شما زندگی می کنند بنابراین شما می توانید وجود دارد و ارتباط با آنها. آنها را اولویت اول خود را اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک کلاس اول رمز گذار پزشکی.

[ad_2]