چه BCLS, BLS و CPR-Heartsaver برنامه های صدور گواهینامه همه چیز در مورد ؟

[ad_1]

مروری بر BCLS و BLS برنامه صدور گواهینامه

اساسی Cardiac Life Support (BCLS) گواهینامه صلاحیت نشان می دهد که کسی را با موفقیت به اتمام BCLS برنامه. این برنامه ممکن است تا 6-8 ساعت است. این برنامه به بررسی خطرات تنفسی و ایست قلبی. موضوعات دیگر مانند سکته مغزی اولین دستیار خفگی – خودآگاه و ناخودآگاه استفاده از AED (automatic external defibrillator) و ایمنی اغلب شامل برنامه های صدور گواهینامه. این BCLS برنامه مورد نیاز است برای بسیاری از متخصصان مراقبت های بهداشتی (HCPs) و باید retaken هر دو سال. حرفه ای بهداشت و درمان نیز نیاز به یادگیری و تمرین اضافی مهارت های پیشرفته. این مهارت ها عبارتند از: با استفاده از پیشرفته هوایی و تنفس دستگاه. احيا مهارت های تست شده هستند و ماساژ قفسه سینه, ventilations و رفع انسداد در یک قربانی خفگی. استفاده مناسب از کیسه-ماسک-شیر (AMBU کیسه) نیز بخشی از آموزش است. HCPs آموزش دیده برای انجام CPR به تنهایی و همچنین با یک دوم امدادگر. CPR روش آموخته متفاوت برای کودکان و نوزادان. با موفقیت به تصویب یک برنامه باید قادر به انجام مهارت ها با توجه به مربی انتظارات و تصویب کتبی چند گزینه ای ، پس از اتمام موفقیت آمیز مهارت های نوشتاری امتحانات شما را دریافت خواهد کرد BLS کارت گواهینامه خواهد شد که دلیل برای تجدید در دو سال است.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله پزشکان و پرستاران و امدادگران, اورژانس های پزشکی تکنسین های تنفسی درمانگران فیزیکی و کاردرمانی پزشک را دستیاران ساکنان و یا همراهان پزشکی و پرستاری دانشجویان و دستیاران پزشکی و دستیاران پرستاری, افسران پلیس و دیگر پرسنل بهداشت متفقین تمام مراقبت های بهداشتی حرفه ای BLS برنامه. عموم مردم را BLS برنامه. شرایط اساسی Cardiac Life Support (BCLS), پشتیبانی از زندگی پایه (BLS و CPR (احیاء قلبی ریوی) می توان به جای یکدیگر استفاده می شود زمانی که صحبت کردن در مورد گواهینامه طبقه بندی برای حرفه ای بهداشت و درمان, اما در حال حاضر BLS است که متداول ترین واژه برای این.

چه CPR?

احیاء قلبی ریوی (CPR) است اساسی شرایطی برای احیای یک فرد در قلب (قلب) و ریوی (تنفس) بازداشت. قربانی قلب را متوقف کرده پمپاژ خون و تنفس خود را متوقف کرده است. وجود دارد هیچ نشانه ای از تنفس و یا پاسخ به منجی است. اگر وجود دارد هیچ تنفس و هیچ جنبش وجود دارد احتمالا این است که بدون ضربان قلب یا نبض. امدادگر خواهد تماس بگیرید خدمات پزشکی اورژانس (EMS) و سپس شروع CPR و ادامه تا زمانی که کمک برسد.

مروری بر CPR-Heartsaver برنامه و AED

CPR-Heartsaver برنامه را می توان توسط هر کسی – عموم مردم و همچنین متخصصان مراقبت های بهداشتی. وجود دارد تغییرات این برنامه که ممکن است شامل نوزادان و کودکان زندگی-تکنیک های صرفه جویی. همیشه از مربی چگونه شما باید آماده برای کلاس و چه مهارت های آموزش داده خواهد شد برای گروه های سنی مختلف. متخصصان مراقبت های بهداشتی می تواند CPR-Heartsaver برنامه به عنوان به خوبی. بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه نیاز به این برنامه برای کسانی که برای مراقبت از بیماران. کلی است و نمی رود به پیشرفته تر و حرفه ای بهداشت و درمان BLS برنامه. دوباره تفاوت با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی BLS برنامه و CPR-Heartsaver برنامه است که در BLS برنامه پیشرفته مداخلات با استفاده از تجهیزات مناسب تدریس و دانستن ضروری CPR مهارت برای تمام گروه های سنی نیز تدریس کرده است.

در تمام CPR برنامه شرکت کنندگان خواهد آموخت که چگونه به استفاده از automated external defibrillator (AED). این AED یک باتری دستگاه استفاده می شود برای ارائه یک شوک به قربانی قلب است. این AED پد هستند که اعمال می شود به قربانی قفسه سینه در حالی که CPR در حال پیشرفت است, همچنین می توانید ارزیابی و تعیین قربانی قلب (قلب) ریتم. این AED را با صدای رسا بگویم امدادگر به دکمه شوک را فشار دهید در زمان مناسب. ارائه یک شوک الکتریکی با AED می تواند به توقف قلب است که لرزش و سرعت راه اندازی مجدد آن.

پیدا کردن یک برنامه صدور گواهینامه

پیدا کردن کلاس مناسب برای نیازهای شما است دشوار نیست. شما می توانید تماس با انجمن قلب آمریکا (AHA) یا صلیب سرخ آمریکا (قوس) در جهت پیدا کردن مراکز آموزشی (TCs) در محله شما. بسیاری از آمبولانس و امداد و نجات ارائه خدمات آموزش CPR برای کل جامعه است. شما به راحتی می توانید بررسی جامعه کتابخانه کالج ها یا بیمارستان های محلی برای برنامه ها برای جامعه و یا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اینترنت وجود دارد برنامه های آنلاین نیز هست. این برنامه های آنلاین به طور کلی انجام نمی شود مورد نیاز برای حرفه ای بهداشت و درمان از آنجا که آنها نمی باید “دست” و یا آموزش مهارت های که مورد نیاز برای صدور گواهینامه.

چگونه به آماده شدن برای این برنامه

برای آماده سازی خود را برای BLS آموزش وجود دارد مقدار زیادی از مواد خواندن در دسترس است – در چاپ و آنلاین. این نیز بسیار مهم است به جستجو یوتیوب برای فیلم ها – این به خصوص مفید است. درخواست مربی برای هر گونه مطالعه مواد جلوتر از زمان. شما همچنین ممکن است انتظار می رود برای دریافت بر روی زانو خود را به انجام ماساژ قفسه سینه در یک مانکن برای حداقل دو دقیقه در یک زمان. اگر شما هر گونه محدودیت های فیزیکی حتما به مربی خود را به طوری که تسهیلات ممکن است به شما کمک کنند. شما به راحتی می توانید به ارمغان بیاورد یک کوسن برای زانو خود را. باغبانی زانو-پد بزرگ در این عمل وضعیت.

نتيجه گيری

هنگامی که شما با موفقیت تکمیل این برنامه و خبره هستند, شما ممکن است علاقه مند در حمل خود را جیب شخصی-ماسک طوری که مستقیم دهان-به-دهان تماس ventilations می تواند اجتناب شود با یک قربانی است که به شما کمک کند. زمان CPR تحقیق توصیه می کند “با کیفیت بالا و سریع-و-سخت ماساژ قفسه سینه” بدون دهان-به-دهان ventilations. قفسه سینه فشرده سازی بسیار مهم است که اگر قربانی در یک ایست قلبی وضعیت خارج از بیمارستان – بهترین کار این است که به سرعت شروع و ادامه ماساژ تنها و پیشرفته راه هوایی مداخلات آغاز خواهد شد هنگامی که اورژانس می رسند.

[ad_2]