چه کارایا? ریشه ها و استفاده از صمغ کارایا در استومی لوازم

[ad_1]

کارایا مواد مورد استفاده در استومی لوازم مانند پوست موانع و پودر اما دقیقا چیست و چرا استفاده می شود ؟

کارایا یا “صمغ کارایا” است گیاهی و طبیعی محصول مشتق شده از نرم Sterculia urens درخت بومی هند و پاکستان است. این صمغ کارایا تولید شده است با جمع آوری آدامس با از بین بردن پوست یا حفاری سوراخ به تنه درخت.

شناخته شده به عنوان امن و غیر سمی کارایا استفاده می شود در بسیاری از محصولات اعم از امولسیفایر در مواد غذایی, چسب, laxitives دندان, لوسیون, و البته استومی لوازم.

بهترین و ناب ترین درجه پزشکی صمغ کارایا روشن است به رنگ سفید در رنگ و همچنین می توانید به صورت پودر. از شیمی نظر کارایا را جذب آب به سرعت و به شکل یک “آدامس”. آن را می تواند جذب کند تا آنجا که 100 برابر وزن خود آب. با غلظت های بالاتر از آب کارایا اشکال ژل یا خمیر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به راحتی و با خیال راحت صاف کردن خشن یا پوست ناهموار.

چرا کارایا مورد استفاده در استومی منابع?

به طور معمول شما می خواهید پیدا کنید کارایا یا به عنوان یک پودر یا اعمال شده به پوست موانع/ویفر.

کمک می کند تا جلوگیری از عفونت های باکتریایی: – کارایا شیمیایی کیفیت برای کمک به کاهش باکتری چسبندگی همین دلایل است که آن را بزرگ برای پروتز چسبندگی.

کمک می کند تا تحریک شده و حساس: – تحریک پوست توسط یک رنج مشترک به پوست اطراف کولوستومی یا illeostomy استومی و کارایا منحصر به فرد خواص شیمیایی آن اجازه می دهد برای ایجاد یک ژل محافظ بر روی پوست آسیب دیده و جذب رطوبت بیش از حد. این تضمین می کند از پوست محافظت می شود قبل از اتصال یک مانع و استومی لوازم خانگی به پوست است. این هم خوب است برای بیماران که ممکن است حساس و شکننده پوست است که قبول نمی کند پوست مصنوعی موانع.

چه نوع از کارایا استومی منابع در دسترس هستند ؟

کارایا پودر – پودر اعمال می شود قبل از استفاده از یک پوست معمولا برای تحریک پوست به عنوان یک لایه اضافی از حفاظت در برابر باکتری ها عفونت و به نگه داشتن پوست از تحریک بیشتر با توجه به چسبندگی جدید مانع است. هنگامی که با استفاده از پودر آن را جذب رطوبت از پوست برای ایجاد چسبنده و کمی چسب “ژل”. پودر به فروش می رسد در کوچک پف بطری است که آن را آسان به درخواست و به طور مساوی.

کارایا رب – یک کارایا قرار است به پوست اعمال می شود برای کمک به جلوگیری از سوزش و همچنین کمک به صاف کردن نامنظم سطوح پوست هنگامی که یک استومی لوازم خانگی اعمال می شود. پوست محافظت از نشت طبیعی پوششهای صمغ کارایا. این رب ها و سس معمولا به فروش می رسد در فشار لوله.

کارایا پوست موانع – پوست موانع طبیعی کارایا خدمت بسیاری از مزایای آن جلوگیری می کند پوست آسیب رساندن به موجودات زنده از رشد بر روی پوست و ارائه می دهد برخی از انعطاف پذیری و convexity در سد اجازه می دهد آن را به مطابقت نامنظم stomas خیط و پیت کردن stomas یا پوست چین. همچنین نگه داشتن در ذهن کارایا پوست موانع تنها کمی چسب بنابراین این احتمال وجود دارد که یک نوار مرزی لازم است برای چسبندگی قوی.

[ad_2]