چه چیزی باعث می شود زندگی شهری هیجان انگیز ؟

[ad_1]

فوربس آنلاین آیا یک گزارش در این جمعیت بزرگ را افزایش می دهد اتفاق می افتد در شهرهای آمریکا. این روند در جریان بوده است برای یک دهه اوج بین سال های 2010 و 2012. شهرهای دارای مزایای متعدد برای افراد مجرد, زوج های جوان و سالمندان, اما به نظر می رسد که مردم در بسیاری از گروه های جمعیتی در حال بازگشت به زندگی شهری برای بسیاری از مزایای آن را ارائه می دهد و شور و هیجان است که بخش زیادی از شهر زندگی می کنند.

گزینه های حمل و نقل

محیط های شهری ارائه انواع گزینه های حمل و نقل عمومی است که در اطراف آسان تر و ارزان تر. بسیاری از ساکنان شهری را انتخاب کنید به چشم پوشی از خرید بیمه و هزینه های تعمیر و نگهداری از خودرو و تکیه بر تاکسی و اتوبوس و مترو به جایی که آنها نیاز به رفتن.

آسان فرصت های خرید

شهرستان ارائه می دهد انواع خرید سالن های کوچک و بزرگ. تعدادی از فروشگاه های زنجیره ای واقع در مناطق شهری است. و اگر شما می خواهید یک تغییر از معمول کالا شما می توانید سرپرستی هر یک از بوتیک های کوچک و فروشگاه تخصصی که در مراکز شهری همیشه جذب کند.

فرصت های شغلی

یکی دیگر از مزایای زندگی در یک محیط شهری است که فرصت های بهتری برای شغل و پیشرفت شغلی. مناطق شهری در سراسر کشور خانه های متعدد ستاد برای شرکت های بزرگ است. این فرصت را در زندگی شهری بیشتر شخصا و از نظر مالی به نفع.

Foodie بهشت

اگر شما یک فرد است که قدردانی و لذت بردن از جدول یک محیط شهری می تواند به ارائه یک منبع شام گزینه های از سراسر جهان است. این که آیا شما ترجیح می دهند شام خوردن در, takeout یا درایو-از طریق مراکز شهری ارائه انواع گزینه ها را با توجه به نیازهای شما.

طیف وسیعی از سرگرمی

اگر شما عشق به معاشرت شهری مراکز ارائه بهترین فرصت برای دیدار با افراد جدید و شرکت در انواع مختلف از گزینه های سرگرمی. سینما زنده productions, کنسرت, خیابانی جشنواره, موزه تاریخی سخنرانیها و رویدادهای ورزشی همه در دسترس هستند برای کمک به شما اقامت سرگرم و مشغول و درگیر است. حتی اگر شما عشق خارج از منزل, پارک های شهری با ارائه تعدادی از فعالیت در فضای باز از پیاده روی به قایقرانی برای شما برای لذت بردن.

هیچ رفت و آمد طولانی

زیبایی از زندگی شهری است که بسیار مناسب است در دست بدون رفت و آمد طولانی از حومه. کار, بازی, پزشکی, درمان, خرید و تعامل اجتماعی است که به راحتی قابل دسترسی است. به جای پرداخت برای گاز برای ماشین شما می توانید صرف زمان بیشتری را در رستوران یا تئاتر است.

بخشی از یک محله شهری

بسیاری از مردم پیدا کردن حومه تنها و منزوی محل با خانه های به طور گسترده ای فاصله و مردم صرف ساعت های طولانی رفت و آمد به کار می کنند. در حال توسعه یک احساس جامعه و متعلق دشوار می توان تحت این شرایط است. در یک محیط شهری شما هستند احتمال بیشتری برای تعامل با همسایگان بیشتر احتمال دارد برای دیدار با افراد جدید در فعالیت های مختلف و بیشتر احتمال دارد که اطلاعات در مورد آنچه در جریان است در محله خود جامعه است.

مرکز شهر اسکاتسدیل آریزونا

زندگی در مرکز شهر اسکاتسدیل آریزونا ارائه می تواند بسیاری از فرصت های هیجان انگیز برای لذت بردن از. شما می توانید تجربه, ناهارخوری زیبا, Scottsdale, موزه هنر مدرن, کنسرت و تئاتر محصولات و بسیاری دیگر از راه های لذت بخش خود را به صرف روز و شب. این فعالیت ها همه یک فاصله کوتاه برای کسانی که زندگی می کنند در اسکاتسدیل آریزونا آپارتمانهای بالا آمدن.

[ad_2]