چه نوع از فوم است و یک انتخاب عالی برای بازیافت ،

[ad_1]

اگر شما به کسب و کار از فوم, بازیافت, ما می تواند به شما یک ایده خوب از نوع فوم شما می توانید بازیافت. ما می دانیم که فوم مورد استفاده برای ایجاد انواع مختلفی از محصولات پلاستیکی مانند مواد محافظ برای بسته بندی این محصول کمک می کند تا جذب شوک و ارائه عایق صدا. جدای از این, این مواد کمک می کند تا غلبه بر مشکلات فنی. بیایید پیدا کردن در مورد نوع قابل بازیافت فوم.

وجود دارد بسیاری از مزایای فوم بازیافت. به عنوان مثال, آن کمک می کند تا بیشتر از این محصول درست مانند انواع دیگر بازیافت. در ادامه به دانستن بیشتر در.

بسته بندی

پس از فوم می تواند کمک به جذب ارتعاش و تاثیر آن را یک انتخاب خوب برای ارائه حفاظت در برابر شوک و لرزش. در آمریکا و انگلستان بعد از تحویل لوازم خانگی و مبلمان تاجر حذف ضایعات فوم و مصرف کننده می شود خود را بسته و می رود خانه.

بنابراین بسیاری از فوم است که در سمت چپ مرکز که نیاز به توان بازیافت. وجود دارد مقدار زیادی از مواد را در سمت چپ برای بازیافت.

جعبه ماهی

این نوع از فوم و کاملا سازگار به رطوبت و تغییرات دما. این چیزی است که این مواد امکانات کم و هدایت حرارتی کم hygroscopicity و جذب آب پایین. از این رو آن را معمولا مورد استفاده برای بسته بندی ماهی جعبه و یا برای حمل و نقل از انواع میوه ها. مزایای این نوع است که آن را نگه می دارد مواد تازه در داخل بسته برای یک دوره طولانی از زمان.

پزشکی کولر

به طور معمول پزشکی, سیستم های خنک کننده ساخته شده از یک نوع فوم ارائه می دهد که پایداری شیمیایی. به علاوه این مواد محافظت از محتویات داخل از خوردگی. علاوه بر این, آن است که مقاوم در برابر انواع مواد شیمیایی مانند مواد قلیایی و اسیدها.

یکی دیگر از چیز خوب در این است که با ثبات دما به فروشگاه لوازم پزشکی و واکسن. آن را به یک انتخاب بزرگ در دنیای پزشکی به همین دلیل است.

مواد غذایی, فنجان و سینی

تا آنجا که بسته بندی مواد غذایی نگران هستند فوم باید مواد غذایی درجه. چند دهه آن را آسان برای توسعه فوم برای دیدار با این هدف است. اما با بهبود در دنیای تکنولوژی ما در حال حاضر قادر به حذف مواد سمی از بسته سطح. و اعتبار می رود به مواد غذایی درجه فوم.

امروز شما می توانید پیدا کردن غذا سینی teacups و فنجان قهوه ساخته شده از فوم. قیمت پایین و عایق حرارتی هستند دو عامل است که این محصول یک انتخاب بزرگ است.

ساخته شده از فوم

از آنجا که تقاضای زیادی برای فوم در سراسر جهان, ما می توانید تولید انبوه این محصولات است. به عنوان یک نتیجه وجود دارد زیادی از واحد های در حال اجرا برای بازیافت مواد زائد و یا ضایعات فوم. مواد زائد قطع شده است و طراحی شده بر اساس نیازهای داده می شود. موثر برای بازیافت این روند باید تحت نظارت است. علاوه بر این, با کیفیت بالا, بازیافت, فوم را می توان برای فروش به قیمت بالاتر است.

داستان کوتاه, اینها برخی از محبوب ترین انواع فوم است که می تواند بازیافت این روز است. اگر شما می خواهید برای شروع این کسب و کار ما نشان می دهد که شما نگه داشتن این نکات را در ذهن داشته باشند.

[ad_2]