چه مدرن روز Katey?

[ad_1]

در یک کلام مدرن روز Katey مانده است. یک Katey کسی است که به طور فعال آماده برای موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی و جنگ ناآرامی های اجتماعی و یا اختلال در غذا و آب و یا سوخت. برخی از Preppers یادگیری هنرهای رزمی و یا مهارت های تیراندازی با کمان, دیگران, فروشگاه اسلحه و مهمات, اما بسیاری از ذخایر آب و غذا و سوخت و تجهیزات پزشکی در تلاش برای تبدیل شدن به خودکفایی و آماده برای هر یک فاجعه است. نیز وجود دارد کسانی که Preppers که ساخت بالا یا زیر زمین سازه و یا تبدیل وسایل نقلیه برای کمک به خانواده خود را برای زنده ماندن بلایای طبیعی است.

فهیم Katey نه تنها آمادگی برای بلایای طبیعی بلکه برای از دست دادن شغل, بیماری, خانواده, شرایط اضطراری ، شما نه می توانست کامل شربت خانه و یا خالی یک اگر شما باید به طور ناگهانی از دست دادن شغل خود و یا بیمار است و نمی تواند کار را برای یک دوره از زمان ؟ شما هرگز نمی دانید چه چیزی است در اطراف گوشه.

در حال حاضر برخی از مردم فکر می کنم Preppers خودخواه هستند زیرا آنها ذخیره مواد غذایی و آب و…. اما این افراد معمولا naysayers از این جهان است. آنها این نوع از کسی که هرگز آماده برای هر چیزی که فکر می کنم “این هرگز اتفاق می افتد به آنها.” خوب حدس بزنید چه آن را می توانید آن را. به یاد داشته باشید کاترینا? فوق العاده-طوفان سندی اخیر نشت سمی در غرب ویرجینیا? Preppers نیست whackos (اگر چه مسلما وجود دارد برخی که واقعا نزدیک) و نه آنها بی سواد. در واقع برخی از Preppers من می دانم که بسیار افراد تحصیل کرده که تحصیل خود را در اعتماد به نفس و شاخص و آماده خواهد شد. شما آماده خواهد شد که فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد… اتفاقی می افتد ؟

در طول تاریخ همواره وجود داشته است Preppers. قبل از ما تا به حال فروشگاه های مواد غذایی و وسایل نقلیه ما به مراتب بیشتر متکی به خود. ما با استفاده از برای رشد و حفظ بسیاری از مواد غذایی خود ما و داد و ستد با دیگران برای آنچه که ما تولید نمی کند خودمان و یا خدمات. اگر چیزی بد اتفاق افتاده است وجود دارد هیچ FEMA یا صلیب سرخ به قید وثیقه ما را, همه ما تا به حال به تکیه بر خودمان بود. برای اکثر ما با استفاده از درمان های طبیعی برای انواع مختلفی از زحمات و ما پس از نگاه ما ابزار و لباس های دست ساز و اموال. همانطور که می بینید در گذشته ما همه Preppers از یک نوع مهارت است که بسیاری از آنها فراموش شده است. خوشبختانه بسیاری از مردم متوجه می شوند که هنوز هم وجود دارد بسیار با ارزش در این مهارت ها و دانش و دوباره آنها را در یادگیری روزمره است.

در حال حاضر شما می دانید چه Katey است چرا تبدیل به یکی خود را ؟ خانواده خود را خواهد شد با تشکر از شما یک روز.

[ad_2]