چه تجزیه و تحلیل کسب و کار آموزش ؟

[ad_1]

تجزیه و تحلیل با استفاده از منابع به تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری در داده ها است که اجازه می دهد تا پیش بینی شده در مورد فعالیت های آینده. گرفتن و تحلیل کسب و کار آموزش کمک خواهد کرد که برای افزایش یک تجزیه و تحلیل حرفه ای. آن را به شما آموزش مفاهیم اساسی آمار. آموزش کمک می کند تا شما را به تعیین الگوهای اساسی در داده ها اجازه می دهد تا بهترین تصمیم گیری است که داده می شود. استفاده از ابزار مانند مایکروسافت اکسل و دانش شما خواهد دست آوردن طول آموزش همراه با تجزیه و تحلیل گواهینامه به شما ارائه خواهد شد قابل توجه موفقیت در زندگی حرفه ای خود را.

1. مزایای

مزایای کسب و کار تجزیه و تحلیل هستند که در بر داشت در هر زمینه و در صنایع مختلف است. مزایای کسب و کار تجزیه و تحلیل در صنعت فناوری اطلاعات (IT) مدیریت منابع انسانی (HR), E-commerce, بانکداری, بخش های پزشکی ، وجود دارد برنامه های کاربردی کسب و کار تجزیه و تحلیل در محصول تجزیه و تحلیل انجام شده است که پس از توسعه محصول است. تشخیص تقلب را می توان با آن و حتی رسانه های اجتماعی مزایای به دست آمده با استفاده از آن. زیست شناسی به دست آورد بسیاری از مزایای در بسیاری از مناطق با تجزیه و تحلیل کسب و کار از جمله تحقیقات ژنتیک پزشکی, توسعه, و خیلی بیشتر.

2. اهداف

در طی این آموزش به شما خواهد آموخت که در مورد معنای واقعی و تحلیل کسب و کار و اهمیت آن در صنعت. شما در مورد اکسل تجزیه و تحلیل و قالب بندی مختلف حل مشکلات با کمک ابزار مانند هدف به دنبال. شما در مورد نمایندگی از اطلاعات داده شده در فرم های مختلف است که می تواند با پای-نمودار و یا حتی داشبورد است. در این آموزش به معرفی فردی به آخرین مایکروسافت ابزارهای تحلیلی. همچنین معرفی آنها شما را به تجسم ابزار مانند قدرت بی. به شما خواهد آموخت که به تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از مجموعه پیچیده است که باعث می شود استفاده از “دستگاه برش”.

3. چه کسی باید این آموزش ؟

کسب و کار تجزیه و تحلیل آموزش ندارد هر گونه پیش شرط به طوری مبتدیان و همچنین به عنوان حرفه ای می توانید از مزایای این دوره است. البته مفید برای افرادی که توسعه دهندگان و تست در این صنعت است. برخی از افرادی که در حال مطالعه و تجزیه و تحلیل هستند و مدیران پروژه و دانش آموزانی که علاقه به کسب و کار تجزیه و تحلیل ترافیک. حرفه ای که در حال حاضر مشغول به کار در این زمینه با داده ها از هر نوع می تواند عضویت این دوره برای آشنایی با آخرین تکنولوژی های توسعه یافته در طول سال. شما باید یک تحلیلی طرز فکر به عضویت و اکسل در این دوره است.

4. دلیل انتخاب میشه ؟

شرکت ها نیاز مداوم حرفه ای در زمینه تجزیه و تحلیل. شرکت انتخاب شما در ارشد یا سطح متوسط که بستگی به تجربه شما و نوع آموزش شما را دریافت کرده اند. اگر شما هر گونه تجربه کار آن است که توصیه می شود که شما پیوستن به یک شرکت برای به دست آوردن تجربه بیشتر در زمینه انتخاب خود را. شرکت های استخدام تجزیه و تحلیل حرفه ای برای کار بر روی پروژه های آغاز شده توسط مشتریان و در برخی حوزه ها.

[ad_2]