چقدر تکنولوژی پیشرفت کرده است تاثیر آن بر ایالات متحده

[ad_1]

پیشرفت فن آوری های جدید شده است که از آغاز تاریخ بشر است. از اختراع اقلام مانند نیزه و چاقو ساخته شده از سنگ و چوب به کمک در گرفتن و کشتن حیوانات برای غذا به مواردی مانند چاپ اول و کامپیوتر. سوال: آیا اثرات مثبت یا منفی ؟

فناوری یک کلمه استفاده می شود به جمعی توصیف یا تصویر کشیدن پیشرفت و توانایی خلق تعهدات انداز و دانش منحصر به فرد در گروهی از افراد: ما به عنوان انسان نوع است. پیشرفت در تکنولوژی شده است فوق العاده سریع در 20 و 21 قرن. با تکنولوژی الکترونیکی و ماشین آلات در حال تولید و بهبود تمام وقت آن را به احتمال بسیار زیاد است که همراه با جنبه های مثبت از این پیشرفت های جدید مردم نیز در نظر گرفتن جنبه های منفی و نگاه به انتقاد از فن آوری های جدید.

یک طرف مثبت

به عنوان سن متحده “ضرورت مادر اختراع است” یعنی ضرورت تمایل به تخم ریزی اختراعات و هر اختراع ضمیمه با نیاز به بهبود و transmogrification. جدیدتر و جدیدتر پیشرفت اتفاق می افتد هر روز. تغییرات تکنولوژیکی است که در بخش بزرگی مسئول بسیاری از سکولار روند در جمله پارامترهای اساسی از شرایط انسانی به عنوان اندازه جمعيت جهان امید به زندگی, آموزش, سطح, مواد استانداردهای زندگی و طبیعت کار, ارتباطات, مراقبت های بهداشتی , جنگ و اثرات ناشی از فعالیت های انسان در محیط زیست طبیعی.

جنبه های دیگری از جامعه و زندگی فردی ما نیز تحت تاثیر تکنولوژی در بسیاری از راه مستقیم و غیر مستقیم از جمله حکومت سرگرمی, روابط انسانی و دیدگاه ما در اخلاق, ذهن, موضوع, و خود ما طبیعت انسان است. نیازی به اضافه کردن که این پیشرفت همچنین در راستای توسعه اقتصادی استفاده موثر از فن آوری باعث کاهش تولید مواد هزینه و سربار هزینه که تولید صرفه جویی در اقتصاد و در نتیجه منجر به توسعه ملی است.

و سمت منفی

مشکلات و پتانسیل های اغلب دست در دست جامعه تبدیل شده است بیشتر و بیشتر وابسته به تکنولوژی است. به طوری که ما گاهی اوقات عدم تمایل به فکر می کنم قبل از عمل کنیم. ما تبدیل شدن به بی تاب اگر آن را طول می کشد بیش از چند ثانیه به دانلود یک کپی از صبح اخبار کاغذ. ما در انتظار پاسخ فوری به ما ایمیل و ما انتظار داریم کسی که برای پاسخ به تلفن همراه خود را در هر زمان و هر کجا که ما تماس بگیرید.

تکنولوژی ساخت ما تا نیم تنه که ما می توانیم می't حتی پیدا کردن زمان را صرف با ما بسته یک's. این امر می تواند تعجب آور است که بدانید مردم در تماس با ما از طریق چت و پیام های آنلاین اگر آنها در همان شهر به دلیل آنها فکر می کنند آن سریع تر و موثر اما آنها فراموش کرده اند که در جلسه شخصا هرگز نمی تواند جایگزین چت آنلاین.

“تکنولوژی در مجموع هر دو دوست و دشمن”

Neil Postman, نویسنده کتاب به نام Technopoly می نویسد که 'تکنولوژی در مجموع هر دو دوست و دشمن'. او می تواند فواید و چگونه فن آوری می تواند دیده می شود به عنوان یک دوست به بشریت است که 'آن را می سازد زندگی را ساده تر تمیز کننده و طولانی تر'. او می تواند آن را قبول کند و بشریت خوب است. آن's تقریبا مثبت ادعا بر اساس تکنولوژی مانند پیشرفت های پزشکی مانند x-ray دستگاه ها و داروهای پزشکی که برای کمک به طول عمر و کمک به بشریت است. این است که بسیار از جنبه های مثبت از پیشرفت از آنجا که ما می تواند به بهبود سلامت و طول زندگی ما است. اما این پیشرفت های پزشکی به طور عمده تولید شده توسط شرکت های که پس از آن را انتخاب کنید برای به دست اوردن پیشرفت است. مسئولیت اخلاقی ضعیف است با این حرص و طمع برای پول; آنها را از دست داده اند هدف صرفه جویی در زندگی می کند و یا ساخت مردم دوباره سالم. آنها تنها ایجاد پیشرفت در فن آوری به منظور ایجاد مقدار زیادی از پول.

Neil Postman نیز می بیند فن آوری به عنوان تضعیف بشر فرآیندهای نیز هست. که تکنولوژی ایجاد یک فرهنگ بدون پایه های اخلاقی و تضعیف روابط اجتماعی بین انسان ها است. این می تواند در حال حاضر دیده می شود با این استدلال بیش از سایت های شبکه های اجتماعی در اینترنت است. آن ایجاد شده برای مردم را به ارتباط برقرار و شبکه در عین حال برخی از افراد استفاده از آن را به عنوان تنها شکل ارتباط با افراد دیگر. این doesn't لزوما کمک به مهارت های اجتماعی خود را در املاک و جهان خارج به دور از اینترنت. مردم می تواند تبدیل به معتاد و متکی بر این فناوری و استفاده از آن به عنوان فرم اصلی خود را برای ایجاد روابط اجتماعی. این باعث می شود چیزهایی مانند درک حالات چهره و زبان بدن سخت به درک.

نتيجه گيری

اگر پیشرفت های تکنولوژیکی در حال قرار دادن در بهترین استفاده از آن بیشتر الهام بخش توسعه مرتبط و غیر مرتبط با مناطق اما در همان زمان از آن استفاده منفی می تواند ایجاد خرابی در انسان یا جهان است. تکنولوژی و تغییر بافت اخلاقی بشریت; آن است تا نسل حاضر را به توجه به این هشدار و اجازه نمی دهد چنین اجتماعی travesties با ابعاد بسیار زیاد به رخ می دهد دوباره پیشرفت های تکنولوژیکی خود ادامه خواهد داد و برای پیشبرد به سرعت در حال همانطور که ما حرکت به هزاره بعدی. آنچه مهم است این است که به اطمینان حاصل شود که این پیشرفت به نفع بشریت به عنوان یک کل …

[ad_2]