چرا شما ممکن است نیاز به یک ژنراتور قابل حمل

[ad_1]

یک ژنراتور قابل حمل عملی قطعه از تجهیزات برای استفاده در انواع شرایط. این که آیا شما به سرعت در حال گسترش کسب و کار کوچک و یا به سادگی به دنبال نگه داشتن لوازم ضروری در خانه یک ژنراتور یک راه حل ساده برای جلوگیری از بسیاری از مشکلات است که با قطع برق. بیایید نگاهی به چند مورد از رایج ترین استفاده برای قابل حمل ژنراتور:

صفحه اصلی

هر خانه می تواند به نفع از یک ژنراتور قابل حمل اگر زندگی در یک محله که اغلب تجربه قدرت در برابر طوفان های سنگین و یا شرایط مشابه است. این منبع اضافی از قدرت را بیشتر قابل اعتماد و امن تر گزینه در مقایسه با استفاده از شمع در سراسر خانه. در علاوه بر این به منبع قوی از نور ژنراتور اطمینان خواهد داد ضروری لوازم الکتریکی در حال نگهداری در یخچال و فریزر. همچنین ثابت منبع تغذیه خاص لازم است در خانه هایی که برق تجهیزات پزشکی در محل.

کسب و کار

وجود دارد مقدار زیادی از کسب و کارهای کوچک است که می تواند از داشتن یک ژنراتور قابل حمل به عنوان یک منبع تغذیه پشتیبان در صورت قطع برق. هر کسب و کار است که متکی بر تبرید مانند روستایی بازارهای قصاب مغازه و یا رستوران ها به احتمال زیاد به نگردند خراب اگر وجود دارد هیچ قدرت برای دراز مدت مسئله است. این نوع از ژنراتور طراحی شده است برای نگه داشتن همه چیز در ساختمان در حال اجرا پس از آن ضروری است به سادگی با تمرکز بر روی اولویت های کلیدی است که لازم است برای برآوردن نیازهای کوتاه مدت است.

علاوه بر قابل حمل ژنراتور مفید است که در یک کارگاه و یا مشابه آن جایی که یک منبع منظم از قدرت نیست همیشه یک گزینه است.

خارج از منزل

اکثر اعضای کمپ را با تکیه بر ساخت سنتی آتش یا چراغ قوه برای گرم ماندن پختن یا دیدن در شب. اما نیز وجود دارد گزینه ای را برای راه اندازی اردوگاه با یک ژنراتور قابل حمل برای راحت ترین تجربه خارج از منزل. بسیاری از ژنراتور در نظر گرفته شده برای این نوع از استفاده نسبتا سبک و کار فوق العاده-آرام برای جلوگیری از اخلال در محلی آرام و حیات وحش است. همچنین آنها می توانند شامل آخرین تکنولوژی اینورتر برای اطمینان از تحویل قدرت ثابت و صاف آن را عملی برای سخت افزار با مدارهای حساس مانند قرص و رادیو و لپ تاپ و تلویزیون. همچنین آنها یک گزینه عالی برای احزاب و یا دیگر تجمعات که در حال وقوع در خارج از منزل.

به طور کلی ژنراتور قابل حمل بزرگ برای استفاده در انواع شرایط برای اطمینان از زمان از دست قدرت هستند که خیلی راحت تر به تحمل.

[ad_2]