چرا آن منافع به یک ژنراتور

[ad_1]

سنگین طوفان باد را از طریق شهر به راحتی می تواند منجر به از دست دادن برق است. عدم قدرت به یک خانه و یا کسب و کار حتی برای یک دوره کوتاه از زمان می تواند طیف گسترده ای از مشکلات است. بیایید نگاهی به چند مزایای داشتن یک قابل حمل و یا ثابت ژنراتور آماده به استفاده از:

تجهیزات پزشکی

ثابت تامین برق ضروری است برای افرادی که با تکیه بر تجهیزات پزشکی در خانه. یک نمونه قطعه از سخت افزار است که اکسیژن ماشین. این است که یک قطعه کوچک از ماشین آلات است که می تواند به راحتی توسط یک ژنراتور قابل حمل در صورت قطع برق. همچنین برای افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات تنفسی از آن بهره مند می تواند برای حفظ تهویه مطبوع کار در گرم آب و هوا.

لجن و کثافت پمپ

نگه داشتن لجن و کثافت پمپ در حال اجرا در همه زمان ها مهم است که برای به حداقل رساندن جاری شدن سیل در مسائل مربوط. یک ژنراتور پشتیبان مطمئن خواهند شد که این پمپ قادر به ادامه فعالیت و حتی در زمان سنگین ترین بارندگی است.

صفحه اصلی لوازم خانگی

استاندارد استفاده از ژنراتور است که به نگه داشتن اصلی لوازم خانگی در حال اجرا مانند یخچال و فریزر و یا دستگاه قهوه. همچنین اگر ممکن است برای نگه داشتن چیزهایی مانند اینترنت و تلویزیون در حال اجرا زمانی که شما سمت چپ در انتظار قدرت به تغییر پشت در کم دردسرتر خواهد بود.

پیمانکاران

پیمانکاران مشغول به کار در یک ساختمان جدید سایت اغلب تکیه بر یکی از ژنراتور قابل حمل به ابزار قدرت است. چند موقعیت که در آن قدرت قابل حمل مورد نیاز با چراغ در شب و دست دست-ابزار مانند یک کمپرسور هوا driller دیدم زاویه چرخ و غیره.

محیط کسب و کار

نصب ژنراتور در یک محیط کسب و کار حاصل خواهد شد در کوتاه مدت قدرت قطع نمی کند که تاثیر منفی بر تجارت است. بسیاری از کسب و کار می تواند به نفع از یک ژنراتور. برای مثال یک کسب و کار کوچک مانند یک قصاب فروشگاه ها, روستا بازار یا رستوران خانوادگی می تواند همچنان به تجارت و جلوگیری از از دست دادن پول و زمان مربوط به یک دوره نیست و با داشتن یک قدرت محلی عرضه است. حتی یک ژنراتور جمع و جور به اندازه کافی برای نگه داشتن یک کسب و کار تجاری برای یک دوره کوتاه است.

فعالیت در فضای باز

یک ژنراتور قابل حمل یک قطعه مفید از کیت برای طیف گسترده ای از کمپینگ و فعالیت های تفریحی. اگر کمپینگ در بیابان بسیاری از مردم هنوز هم می خواهد برای بهره مندی از چند خانه تجملات از جمله توانایی به قدرت یخچال و یا با استفاده از قهوه ساز اولین چیزی که در صبح است. همچنین آنها فقط به عنوان مفید برای حیاط یا پارک مبتنی بر فعالیت است.

[ad_2]