چارلز گرفتن صفحه – پدر از مدار شکن

[ad_1]

چارلز گرفتن صفحه در نظر گرفته شده است پدر مدرن مدار شکن. او متولد شد به کاپیتان Jere Lee صفحه و لوسی Lang صفحه در Salem, Massachusetts در ژانویه 25 سال 1812 و درگذشت در واشنگتن دی سی در مارس 5, 1868. با هشت خواهر و برادر و چهار خواهر و چهار برادر آن کامل و پر جنب و جوش خانواده است. اگر چه صفحه دریافت آموزش و پرورش خود را به عنوان پزشک او مجذوب برق از سن خیلی زود است. در نه سال او اقدام به مهار برق با برگزاری یک بیل در هوا هنگام رعد و برق در حالی که ایستاده در پدر و مادر خود's سقف. در ده او ساخته شده یک الکترواستاتیک دستگاه شوک دوستان خود را با. صفحه: فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد در سال 1832 و از دانشکده پزشکی هاروارد در سال 1836. صفحه منتشر شده برای اولین بار از بیش از 40 مقاله در سن 22 در دستگاه های الکترومغناطیسی.

حتی در حالی که تمرین های پزشکی, صفحه هرگز متوقف آزمایش با برق است. او تجربه گسترده با القای الکترومغناطیسی. او ساخته شده است یک دستگاه است که او فکر می کرد می تواند با استفاده از در جهان پزشکی در اوایل شکل الکتروشوک درمانی است. او ادامه داد: برای بهبود این دستگاه با تشدید تنش ولتاژ پایین باتری ورودی و نام دستگاه خود را 'پویا چند برابر'. منظور از دستگاه خود را به کار جریان الکتریکی مورد نیاز به توقف و شروع دوباره و دوباره. این منجر شد او را به تولید اولین interrupters.

اول خود اقدام مدار شکن اختراع شد توسط صفحه در سال 1836. در 14 آوریل سال 1838 او را اولین و معروف ترین حق ثبت اختراع برای “بهبود در القایی-کویل دستگاه در مدار شکن”. صفحه ادامه به آزمایش با برق در طول عمر خود. کار خود را برنده او احترام جامعه علمی هر دو در طول و بعد از زندگی خود را. او همچنین به ملی مخترعان Hall of Fame در سال 2006. سالن مشاهیر واقع در الکساندریا در زمینه ثبت اختراع ایالات متحده و دفتر علائم تجاری که به نظر می رسد مناسب ترین برای صفحه پس او نه تنها مخترع بلکه هر دو یک عامل ثبت اختراع و ثبت اختراع آزما در طول عمر خود.

صفحه اول شد امتحان ثبت اختراع در سال 1842. او ارشد امتحان ثبت اختراع در این دوره اما پست خود را ترک کرد و در سال 1852 به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک عامل ثبت اختراع کمک به دیگر مخترعان امن اختراع ثبت شده برای اختراعات خود را. در سال 1861 او پس از بازگشت دوباره به دفتر ثبت اختراع به عنوان یک امتحان ثبت اختراع در آغاز آبراهام لینکلن's جدید دولت. او ادامه داد: در دفتر ثبت اختراع تا زمانی که مرگ او در سال 1868.

[ad_2]