پیرامون مشارکت حداکثری در حوزه مدیریت بهینه مصرف برق تبادل نظر شد

[ad_1]

در نشست مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با فرمانده سپاه استان، پیرامون مشارکت حداکثری سپاه و بسیج در حوزه مدیریت بهینه مصرف برق بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ضمن گرامیداشت هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق گفت: وجود همکاری شایسته و ظرفیت بسیار بالا در سپاه استان و بسیج محلات، مهندسین،کارمندان و اقشار، ترویج فرهنگ مدیریت مصرف و اصلاح الگوی مصرف برق، نتایج مثبتی را به همراه خواهد داشت.

سیدمحمد موسوی زاده با اشاره به این که تعامل بسیار ارزشمندی در بخش های مختلف فرهنگی و تخصصی بین دو مجموعه سپاه استان و شرکت توزیع برق وجود دارد اظهار داشت: طرح آموزش رابطین پایگاه های مقاومت بسیج شهری و روستایی استان که در زمینه راهکارهای بهینه سازی مصرف از سوی این شرکت پیشنهاد گردیده، یک اقدام ارزنده برای طیف وسیعی از مخاطبین در راستای اصلاح الگوی مصرف در مراکز فرهنگی و خانواده ها محسوب می شود.

وی از اجرای طرح جهاد روشنایی که توسط سپاه استان برای مدیریت مصرف برق در بخش روشنایی در این مجموعه به انجام رسیده تقدیر کرد و افزود:موضوع استفاده از مولّد برق اضطراری در ساعات پیک مصرف، از جمله انتظاراتی است که با اجرای آن، کمک شایانی به کاهش پیک بار تابستانی می نماید.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در این نشست به آمادگی جهت اجرای کارهای مشترک در راستای اصلاح الگوی مصرف تاکید کرد و بیان داشت: گفتمان سازی اصلاح الگوی مصرف در اقشار مختلف بسیج، نیاز به فعالیت های تخصصی دارد که با نظارت لازم می توان به این مهم دست یافت.

سردار حمید دامغانی با اشاره به این که اطلاع رسانی دقیق و مستمر به مردم در بخش های عمومی، برآیندهای مثبتی را به همراه دارد تصریح کرد: ارتقای بهره وری با اصلاح الگوی مصرف محقق می شود و با بهره گیری از پیوست رسانه ای قوی و ایجاد موج همگانی، می توان درآموزش و آگاهی بخشی، به توفیقات مناسبی نایل شد.

گفتنی است: در این نشست که مسول سازمان بسیج کارمندان سپاه استان، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل، مسئول پشتیبانی سپاه استان،  فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نور و مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان حضور داشتند، درخصوص برگزاری نشست های کارشناسی به منظور آموزش رابطین مدیریت مصرف و اصلاح الگوی مصرف تبادل نظر گردیده و تصمیم گیری شد.

۴۶

[ad_2]

Source link