پیدا کردن آنچه که بهترین راه برای ساختن آنلاین پول

[ad_1]

اگر شما نگاه کنید در تصویر کلی وجود دارد تنها سه راه برای ساختن آنلاین پول (من) ایجاد محصولات خود و یا خدمات (ii) تجارت محصولات و یا خدمات به صورت سود و (iii) ترویج محصول و یا خدمات از سایر افراد است. همانطور که می بینید همه چیز حول محور واقعی فروش یک محصول و یا خدمات است. اجازه دهید ما به طور خلاصه در هر فرصت. بسته به ظرفیت و تمایل شما می توانید انتخاب کنید که کدام روش بهترین راه برای ساختن آنلاین پول برای شما.

(من) خود را ایجاد محصول و یا خدمات – این زمین صفر از هر کسب و کار آنلاین و یا آفلاین. مگر اینکه شما چیزی خاص در دست چگونه خواهد شما ایجاد ثروت ؟ ایجاد چنین یک محصول خواهد بستگی به مهارت های خود را – این می تواند فیزیکی مهارت یعنی توانایی ایجاد همه چیز (نقاشی لباس های قرمز مایل به قهوهای چیزهایی طلا و جواهر و غیره) و یا فکری مهارت – این می تواند تخصص guides, مشاوره حقوقی, توصیه های پزشکی ، هنگامی که شما یک محصول یا خدمات در دست شما وسیله ای برای ساختن آنلاین پول – به عنوان همیشه وجود دارد کسی که در جایی که نیاز به آنچه شما باید ارائه دهد.

(ii) تجارت محصولات یا خدمات – اجازه دهید ما می گویند که شما می توانید ایجاد هر چیزی است که شما می توانید استفاده به عنوان یک محصول و یا خدمات است. در این مورد, شما نیاز به یادگیری به تجارت برای سود. این به این معنی شما باید در پیدا کردن راه های خرید محصولات و/یا خدمات در ارزان ترین نرخ ممکن و سپس دوباره فروش آن را برای سود. برای محصولات شما می توانید جستجو برای عمده فروشان مزایده فروش فله برای ارزان ترین نرخ ممکن است در هر قطعه; خدمات شما به دنبال راه هایی برای بهبود سیستم تحویل و از این رو ایجاد یک گوه در بین عرضه و تقاضا است که شما کسب درآمد. برای مثال بسیاری از مردم وجود دارد که نیاز به محتوای مقالات و وجود دارد هر گونه که می خواهید به نوشتن پرداخت. شما می تواند تبدیل به یک فروم که به دنبال کیفی نویسندگان و لوازم مقالات به این وب سایت. تفاوت بین آنچه شما پرداخت خود را از نویسندگان و قیمت واقعی شما مسئول مقاله خواهد تعیین سود خود را.

(iii) ارتقاء فروش از افراد دیگر محصول یا خدمات – آخرین گزینه این است که برای ترویج محصول از شخص دیگری. این یکی از بهترین راه هایی برای ایجاد پول آنلاین — از آنجا که از آن آسان است شامل بسیار کمی از وقت و توجه خود را (از آنجا که بسیاری از برنامه های وابسته امروز اجرا بر روی خلبان خودکار برنامه ها) و حاشیه (و درآمد خود را) می تواند کاملا قابل توجه است. همه شما نیاز به انجام در اینجا این است که اطمینان که محصول/خدمات فروخته شده است. این می تواند انجام شود تنها در صورتی مردم در مورد آن را می دانم در وهله اول; از این رو, شما باید قادر به ترویج آن از طریق پاپ آپ تبلیغات PPC مبارزات آلی رتبه بندی وب سایت و غیره. بیشتر به شما خواهد فروش بهتر و بالاتر خواهد بود و کمیسیون خود را. شما قادر خواهد بود برای به دست آوردن نه تنها از طریق روش مستقیم بلکه از طریق افراد دیگر (مثل خودتان) که مایل به پیوستن به این موضوع پس از شما. فروش این مردم به ارمغان بیاورد شما دائم باقی مانده درآمد, ضرب درآمد خود را چند برابر.

[ad_2]