پوشیدنی تکنولوژی و دستگاه های به دست آوردن زمین در خانه بهداشت و درمان

[ad_1]

بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان آمده اند به تحقق است که بسته صرفا در سیستم های دیگر خواهد بود یک گزینه قابل دوام. صنعت کارشناسان بر این عقیده هستند که ادامه پیشرفت در مراقبت های بهداشتی خانه ها و دستگاه های خدمات کمک خواهد کرد که کاهش کنونی فشار جهانی سیستم بهداشت و درمان.

تکنولوژی ثابت کرده است که بسیار حیاتی برای خانه بهداشت و درمان. فعلی و آینده و پیشرفت در خانه بهداشت و درمان فن آوری ها نه تنها طراحی شده برای موثر کنترل بیماری بلکه تشویق و قادر ساختن افراد به طور مستقل زندگی می کنند.

فن آوری مداخلات پیچیده و گران قیمت در گذشته است. اما در حال رشد نیاز و تقاضا به صورت مناسب و موثر از راه دور بیمار نظارت بر توسعه و فن آوری های نوین و در دسترس بودن بودجه کافی منجر به افزایش دسترسی به فن آوری های کم هزینه و دستگاه های.

جدید و مقرون به صرفه در خانه اسباب بازی هستند و نه فقط محبوب در میان سالمندان به دنبال سن در خانه. پایه مشتری به سرعت در حال گسترش و شامل بیمار جدید گروه مانند کسانی که مبتلا به بیماری های مزمن کودکان و بیماران دیابتی. این است که مطمئن شوید که برای هموار کردن راه برای آینده ای روشن تر برای بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

رشد استفاده از حسگرهای نظارت بر سلامت سالمندان

وقتی که می آید به خانه بهداشت و درمان برای سالمندان وجود دارد چند فن آوری های نوین و تبادل نظر شده است که یکپارچه به کمک زندگی یا زندگی ارشد صنایع و یا در آنچه که به طور گسترده تر به عنوان سالمندان خدمات مراقبت. صحبت از شدت پزشکی چشم انداز فن آوری های جدید برای نظارت بر سلامت شهروندان ارشد شامل نظارت بر فشار خون, دستگاه اکسیژن درمانی دستگاه های بیمار, متوسط, مدیریت دستگاه های مانیتورینگ قلبی و ریتم قلبی مدیریت (CRM) دستگاه.

یک مقاله توسط NBC News میریزد نور بر روی رشد تصویب تکنولوژی سنسور در ایالات متحده به خصوص برای ارشد زندگی می کنند. اجازه می دهد برای بهبود برآورد یک بیمار یا فردی's متابولیک وزارت امور خارجه در یک مکان از راه دور, حسگرهای فعال کردن نظارت مستمر بر کسانی که سالمندان که رنج می برند از تعدادی از بیماری های مختلف را انتخاب کنید به زندگی می کنند به طور مستقل در خارج از بیمارستان ها و خانه های سالمندان. ان بی سی در مقاله مورد بحث استفاده از چنین پیچیده سنسور برای ردیابی یک زن و شوهر مسن's سرعت راه رفتن ضربان قلب و حتی الگوهای خواب. این محجوب تکنولوژی نیز می فرستد هشدار در مورد شرایط اضطراری و اجازه مداخله به موقع از اعضای خانواده یا مراقبین. مانند چند شرکت های تجهیزات پزشکی, پژوهش, سازمان, پزشکی, دانشگاه, ElderTech میسوری در حال مطالعه اهمیت محیط زیست-جاسازی شده در صفحه اصلی شبکه های حسگر و ارتباط خود را در تشخیص سلامت تغییرات در افراد مسن است.

توسعه قابل حمل دستگاه های دیجیتالی را از راه دور ردیابی بیماری قلبی

به عنوان دستگاه های پزشکی صنعت دستخوش تکتونیکی تغییر با ظهور پزشکی از راه دور در این زمینه قلب و عروق نیز احساس آن متعاقب آن منافع است. افزایش بروز اختلالات قلبی و عروقی و پس از آن نیاز به نظارت مستمر بر سرپایی منجر به تقاضا برای مانیتورینگ قلبی و ریتم قلبی مدیریت (CRM). صفحه اصلی بهداشت و درمان است که منجر به کاربر نهایی از این دستگاه با تقاضا برای ECG و مانیتور قلب هولتر مانیتور مانیتور رویداد و ILR (کاشت ضبط حلقه) به طور مداوم در حال افزایش است.

مصاحبه با بنیانگذاران Eko دستگاه های, نیویورک تایمز, مذاکرات در مورد رشد رقابت در پزشکی از راه دور کسب و کار. Eko یکی از بسیاری از شرکت های مراقبت از قلب و عروق شده است که سرمایه گذاری در صنعت بهداشت و درمان .

در توسعه اخیر این شرکت یک گوشی پزشکی دیجیتال به طور خاص غذا برای بیماران قلبی در خانه. این نوآورانه خرما به اندازه دستگاه به نام DUO دارای پتانسیل برای تغییر راه قلب بیماران در حال نظارت. ترکیب ecg یا EKG و گوشی پزشکی الکترونیکی فقط در یک دستگاه اواز بی سابقه ای را فراهم می کند بینش قلبی توابع. این شامل ردیابی و به سرعت بررسی ریتم قلب و برای تلفن های موبایل برای فعال کردن پیشرفته بالین تجزیه و تحلیل و در صورت نیاز از راه دور مراقبت.

نیاز به ثابت گلوکز نظارت رانندگی تقاضا برای دستگاه های دیابت

با دستگاه های پزشکی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به هم پیوسته با تشکر از افزایش نفوذ اینترنت در حال رشد استفاده از گوشی های هوشمند و کشت از دیگر دستگاه های پزشکی و گسترش شبکه های بیمارستان تشخیص و مدیریت دیابت در خانه تبدیل شده است نه تنها مناسب بلکه موثر است. امروز وجود دارد طیف گسترده ای از دیابت دستگاه های موجود امیدوار نتایج سریع و دقیق. کاربر پسند طراحی بسیاری از دستگاه ها و افزایش سطح آگاهی مردم در میان جمعیت دیابتی در سراسر جهان منجر شده است و نه یک بازار گسترده برای خود مانیتورینگ دستگاه برای استفاده در صفحه اصلی تنظیمات.

تحقیقات اخیر مقاله با حمایت مالی و بررسی توسط Avantes BV – برجسته مبتکر در توسعه و استفاده از مینیاتور طیف تمرکز بر نیاز به صورت غیر تهاجمی تشخیص دیابت و نظارت است. به منظور تشخیص و درمان دیابت قبل از آن را از دست ثابت گلوکز نظارت و تعمیر و نگهداری بسیار مهم است و برای طولانی ترین زمان موجود استانداردهای تشخیصی و درمانی بودند فوق العاده تهاجمی است. علاوه بر مدیریت این بیماری در خارج از بیمارستان تنظیمات بسیار سخت بود. اما پزشکی پیشرفته فن آوری سنجش از فعال اند آسان و غیرتهاجمی قند خون نظارت و تست دیابت. آخرین نوآوری ها را نیز تضمین مناسب و کاربر پسند انسولین خود دولت دستگاه های.

پوشیدنی تکنولوژی شده است یکی از برجسته ترین نوآوری بهره مند و توانمند سازی بیماران دیابتی در سراسر جهان است. این دستگاه ها شده اند اجازه می دهد بیماران دیابتی را مسئول سلامت خود را در خارج از دکتر's درمانگاه و به طور موثر مدیریت این بیماری است. Smartwatches, جالب نشان داده اند که پتانسیل بسیار زیاد برای فعال کردن سوزن-کمتر قند خون ، Apple Inc. گزارش شده است که در حال توسعه سنسور برای نظارت بر سطح قند خون یک پیشرفت است که می تواند به نوبه خود دستگاه های مانند اپل سازمان دیده بان به وسیله ای برای نظارت بر مهم اعضای حیاتی و موثر بدن. هدف این است که برای توسعه حسگرهایی است که می تواند غیر تهاجمی و به طور منظم نظارت بر سطح قند خون به کمک بیماران دیابتی درمان این بیماری از راحتی از خانه خود را.

نتيجه گيری

یک مقاله در نیویورک تایمز به تازگی روشن شدن جامعه از خانه بهداشت مشاوران و یا مراقبت های شخصی مسئولین در ایالات متحده با توجه به پل Osterman از اسلوان دانشکده مدیریت در موسسه تکنولوژی ماساچوست اگر تعداد کارگران در این زمینه از خانه بهداشت و درمان در ادامه به سقوط کشور خواهد بود و مواجه با کمبود حدود 350000 پرداخت می شود ارائه دهندگان مراقبت توسط 2040. این واقعیت نگران کننده باعث می شود توسعه پیشرفته از راه دور مانیتورینگ بیمار دستگاه حتی بیشتر مهم است.

نگه داشتن این را در ذهن شرکت ها به دنبال ابداع فن آوری است که در یک راه جایگزین انسان ارائه دهندگان خدمات با, دیجیتال, صفحه اصلی, بهداشت و درمان, دستیاران. برای قرار دادن این به چشم انداز, خانه بهداشت دستیاران در حال حاضر تست آمازون's اکو پلت فرم به عنوان یک خانه بهداشت و درمان دستیار. محققان امیدوارند که همراه آنلاین برنامه خواهد بود افزایش پاسخگو به مشتریان' نیاز به نگه داشتن خانواده و مراقبان در حلقه در همه زمان ها و به طور موثر و ساده, هشدار یادآوری و توابع.

این فرصت است که مطمئن شوید که برای گرفتن بهره از تکنولوژی غول های مانند گوگل و اپل و آمازون را به یک فرصت برای ظهور به عنوان پیشگامان در خانه بهداشت و درمان.

[ad_2]