پزشکی و برنامه نویسی آمار و چگونه آن را کمک می کند تا در بهبود سلامت عمومی

[ad_1]

کد نویسی پزشکی است مانند ترجمه ، مردم پشت نویسی پزشکی نگاهی به گزارش های پزشکی و آنها را تبدیل به یک مجموعه ای از کدهای. در پزشکی ادعا می کنند این کد ها نقش زیادی. در این مقاله ما می رویم به نگاهی به برنامه نویسی پزشکی و مربوط به آمار است. در ادامه به دانستن بیشتر در.

دلیل به کد گزارش های پزشکی

شما ممکن است تعجب که چرا ما نیاز به کد گزارش های پزشکی. آیا این به اندازه کافی برای فقط توصیف تشخیص علائم و روش ؟ پس از همه, این گزارش می توان به یک شرکت بیمه.

با توجه به گزارش منتشر شده توسط مرکز کنترل بیماری ها (CDC) در طول 12 ماه گذشته وجود دارد بیش از 1.4 میلیارد بیمارانی که در بازدید از بیمارستان. این شامل بیمارانی که بازدید از اتاق های اورژانس سرپایی امکانات و پزشک دفاتر.

فرض کنید وجود دارد و فقط 5 قطعه از کد گذاری اطلاعات در برابر هر بازدید. این امر می تواند عظیم 6 میلیارد دلار قطعه از اطلاعات است که حرفه ای نیاز به انتقال در هر سال. این برآورد غیر واقع بینانه پایین ، بنابراین برنامه نویسی پزشکی کمک می کند تا آن را آسان تر برای انتقال مقدار زیادی از اطلاعات.

گذشته از این, برنامه نویسی شما کمک می کند تا توزیع همان اسناد بین های مختلف تجهیزات پزشکی. مثلا کد گلودرد است که آیا شما در هاوایی و یا آرکانزاس است. با کمک داده یکنواخت شما می توانید انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل در شیوه ای کارآمد. بهداشت و درمان و سازمان های دولتی را با استفاده از اطلاعات به منظور نگه داشتن چشم در سلامت روند. مثلا اگر CDC نیاز به تجزیه و تحلیل گسترش ویروسی پنومونی ICD-10-CM کد می توانید به آنها کمک کند.

در نهایت برنامه نویسی کمک می کند تا شما در پیدا کردن اگر یک درمان موثر است. به عنوان یک ماده در واقع, این است که خیلی مهم تر برای امکانات از جمله بیمارستان.

در حال حاضر ما باید به جلو بروید و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد 3 نوع کد است. اگر شما یک رمز گذار پزشکی شما را پیدا خواهد کرد این اطلاعات بسیار مفید است.

سه نوع کد

ICD

ICD کوتاه برای طبقه بندی بین المللی بیماری ها ، این کدهای تشخیصی ارائه یک لغت برای توصیف ممکن است باعث مرگ و بیماری یا آسیب. در 1940s سازمان بهداشت جهانی (WHO) در تاسیس این کد. بیش از 60 سال گذشته آن تجدید نظر شده است بسیاری از بار.

این کدها به کمک نمایندگی تشخيص و وضعیت بیمار است. تا آنجا که به روند صدور صورت حساب می رود این کدها کمک حرفه ای تعیین ضرورت درمان های پزشکی.

CPT

CPT کوتاه برای روش فعلی اصطلاحات. این کدها استفاده می شود به منظور سند بسیاری از روش های پزشکی در مطب دکتر. انجمن پزشکی آمریکا (AMA) منتشر شده و نگهداری این کد. پس AMA ذخایر کپی رایت و به روز رسانی کدهای بر اساس سالانه.

HCPCS

HCPCS اشاره به بهداشت و درمان روش رایج برنامه نویسی سیستم. این همچنین به عنوان شناخته شده “احمق میدارد”. در درجه اول HCPCS کدهای مربوط به تجهیزات و روش و خدمات است که کدهای CPT نمی جلد که شامل دارو و مواد مخدر آمبولانس سواری پروتز و تجهیزات پزشکی.

این بود مقدمه ای بر برنامه نویسی پزشکی. امیدوارم که شما را پیدا خواهد کرد این راهنمای مفید است.

[ad_2]