پزشکی رونویسی

[ad_1]

این یک فرایند است که به موجب آن دیکته از پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که رونویسی شده و فرمت شده به اسناد پزشکی. دیکته رخ می دهد پس از یک بیمار دیده می شود یک پزشک و سپس به او دیکته نتایج آن مراجعه کنید. Transcriptionist پزشکی (MT) گوش به دیکته و transcribes به یک پردازشگر کلمه (مانند WordPerfect یا کلمه) و یا در برخی موارد با استفاده از یک ماشین تحریر (تعداد بسیار کمی اگر هر, هنوز هم استفاده از ماشین تحریر در حال حاضر). انواع گزارشات شامل تاریخچه و physicals, مشاوره, یادداشت کلینیک روانپزشکی ارزیابی تخلیه خلاصه, x-ray, گزارش کار آزمایشگاه/گزارش آسیب شناسی و اورژانس سوابق. این سند پس از آن می شود بخشی از یک بیمار مدارک پزشکی.

Transcriptionist پزشکی می توانید دریافت دیکته چند تفاوت راه. گاهی اوقات نوار استفاده می شود (میکرو مینی و یا به طور منظم اندازه) و می توان در transcriber, ماشین با پدال پا (که عقب یا جلو دیکته). برخی از پزشکان با استفاده از یک تماس در سیستم های دیجیتال به کار خود را دیکته و سپس یک transcriptionist با استفاده از یک تلفن خاص (C-تلفن و یا مشابه) به تماس و بازیابی دیکته. یکی دیگر از روش های دریافت دیکته این است که با استفاده از فایل های صوتی با استفاده از یک دستگاه ضبط دیجیتال و سپس transcriptionist دریافت فایل های صوتی به رونویسی.

Transcriptionist پزشکی است که عالی اصطلاحات پزشکی مهارت های کامپیوتر و پردازش کلمه مهارت های عالی و مهارت های گوش دادن و باید درک خوبی از زبان انگلیسی به عنوان به خوبی به عنوان عالی مهارت های دستور زبان. شامل آموزش اصطلاحات پزشکی, بیماری ها, بیماری فرآیندهای سیستم, نقد و بررسی, آناتومی, فیزیولوژی, فارماکولوژی, مسائل حقوقی/محرمانه بودن دستورالعمل ،

Transcriptionists پزشکی می توانند به کار در بیمارستان و کلینیک های پزشکی, پزشک دفاتر خدمات رونویسی و یا در خانه. اکثر transcriptionists نیاز در هر نقطه از 2 تا 5 سال از کوه تجربه کار در محیط بیمارستان/محیط بالینی قبل از آنها می توانید در خانه کار می کنند. شروع کردن کار از خانه می تواند انجام شود, اما آن را بسیار دشوار است و بسیاری از بیمارستان ها/خدمات ترجیح می دهند 2 تا 5 سال از کوه تجربه.

چه تجهیزات مورد نیاز است؟:

Transcriptionists پزشکی نیاز به یک کامپیوتر به رونویسی شامل یک برنامه پردازش کلمه (معمولا WordPerfect یا کلمه اگر چه برخی از شرکت های طراحی شده خود را برنامه پردازش کلمه) هدفون, wav پخش برنامه transcriber یا ویژه تلفن برای تماس در دیکته و منابع کتاب از جمله فرهنگ لغت پزشکی, دارو, شاخص آزمایشگاه کلمه کتاب و دیگر تخصص کتاب (یعنی پاتولوژی قلب و عروق, پزشکی/تجهیزات جراحی و غیره.). همچنین با استفاده از یک برنامه پردازش کلمه پزشکی spell checker یک ضرورت است. برخی از transcriptionist استفاده از شورت کات برنامه ها (برای ایجاد اختصارات برای کلمات دیگر) که ممکن است شامل فوری متن Speedtype, میانبر یا دیگران.

چگونه برای تبدیل شدن به Transcriptionist پزشکی:

Transcriptionist را می توان در این کار اما نیاز به مقدار زیادی از آموزش از جمله اصطلاحات پزشکی و کامپیوتر و مهارت های پردازش کلمه مهارت ، اکثر transcriptionists آموزش از طریق کوچکتر کالج های محلی و یا بر روی خط MT دوره. یادگیری برای تبدیل شدن به یک پزشکی transcriptionist طول می کشد بسیاری از زمان است و نه چیزی است که می تواند در طول زمان آموخته. در واقع آن است که در حال انجام تجربه یادگیری به عنوان مواد مخدر جدید همیشه بیرون آمدن تجهیزات و تغییرات ،

توصیه می شود در خط دوره های آموزشی:

بیش از 10 سال گذشته من ابلاغ و اجتماعی با بسیاری از MTs. من در زیر ذکر شده برخی از معتبر دوره بر روی خط در دسترس برای رونویسی آموزش:

MTEC – mtecinc.com

حرفه ای و گام به گام careerstep.com

اندروز مدرسه – andrewsschool.com

وجود دارد بسیاری از دوره های آموزشی در دسترس است و بسیاری از کالج ها و حتی ارائه MT آموزش. دوباره, این دوره است که شهرت خوبی توسط بسیاری از MTs که من باید با تعامل بیش از سال است.

رونویسی پرداخت:

Transcriptionists پرداخت می شود به روش های مختلف توسط خط با صفحه توسط ساعت و یا حقوق و دستمزد. مستقل ترین transcriptionists کار در خانه پرداخت می شود خط و یا صفحه. اکثر MTs کار در بیمارستان ها توسط ساعت پرداخت می شود. حقوق می تواند در نوسان است با توجه به بسیاری از متغیرهای. مستقل transcriptionists گاهی اوقات بیشتری را از آنجا که آنها در حال پرداخت توسط خط و در نتیجه با افزایش سرعت تولید آنها بیشتر خطوط در نتیجه درآمد بیشتر. اما مستقل transcriptionists مجبور به پرداخت تمام مالیات خود را. Transcriptionists همچنین می توانید یک قانونی کارمند است که اساسا یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و به جز این که این شرکت با پرداخت بخشی از مالیات است.

به این لینک مراجعه کنید برای دریافت یک ایده کلی از پرداخت مقیاس MTs:

http://www.payscale.com/research/US/Job=Medical_Transcriptionist/Salary/by_Employer_Type

رونوشت نیست شروع به ساخت یک مقدار زیادی از پول را به عنوان برخی از تبلیغات نشان می دهد به خصوص اگر شما در حال پرداخت توسط خط. در آن طول می کشد زمان برای یادگیری اصطلاحات مورد استفاده برای متفاوت دیکتاتورها و مقدار زیادی از زمان صرف تحقیق. Transcriptionists باید بسیار منظم با توجه به مقدار زمان صرف شده در کامپیوتر و به دلیل مهلت برای این کار به بازگشت می شود.

اساسی توصیه می شود کتاب های پزشکی Transcriptionists:

دیکشنری پزشکی

شاخص مواد مخدر (به عنوان مثال نگاه سریع مواد مخدر کتاب)

مخفف کتاب

آسیب شناسی و آزمایشگاه کلمه کتاب

پزشکی/جراحی تجهیزات کلمه کتاب

که در آن برای پیدا کردن شغل پزشکی رونویسی:

بیمارستان

کلینیک های پزشکی

پزشک دفاتر

mtjobs.com

medicaltranscriptionjobs.org

به کجا برای دریافت کتاب و تجهیزات:

amazon.com – کتاب transcribers ،

stedmans.com – کتاب spellcheckers ،

bytescribe.com – Wav بازیکنان پدال پا ،

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید http://medicaltranscriptioninfo.blogspot.com/

[ad_2]