پزشکی رونویسی سیستم – چرا با داشتن سیستم های خوب در خانه خود را شما را سازنده تر

[ad_1]

رونویسی سیستم ها بخشی جدایی ناپذیر از رونویسی پزشکی حرفه ای است. بدون منابع خاصی یا سیستم های ثالث گزارش پزشکی امکان پذیر خواهد بود. بیشتر ابزار مفید است که پزشکی امروز transcriber شده و صاف به روز خواهد شد. Transcriptionist کار است همه چیز در مورد سرعت و دقت. یک گزارش پزشکی باید رونویسی شود به سرعت و بدون هر گونه خطا در هر زمان به منظور ایجاد این حرفه ارزشمند و کسب سنگین پزشکی transcriptionist حقوق و دستمزد.

چندین سال پیش transcriptionist کار نیاز نیست چیزی جز یک قلم و یک تکه کاغذ است. در آن زمان گزارش شد بسیار دقیق و نه به عنوان بسیار به عنوان هدف آنها امروز. آن را به کمک چند رونویسی سیستم در محل در ایستگاه کار خود را که آیا آن را در خانه و یا در دفتر پزشکی.

یک کامپیوتر است که از ابزار نهایی برای ساخت امروز رونویسی حرفه ای ممکن است. هر کس تصمیم به استفاده از یک کامپیوتر به دلیل آن است که موثر ترین و ساده ترین راه برای رونویسی پزشکی گزارش. با یک کامپیوتر شما به اینترنت دسترسی دارند که در آن بسیاری از گزارش های خود را ارسال خواهد شد به شرکت یا دفتر شما برای کار.

داشتن یک کامپیوتر با دسترسی به اینترنت نیز به شما می دهد دسترسی به آموزش الکترونیکی منابع مانند لغت نامه و وب سایت آنلاین مرجع تخصصی. نیز وجود دارد آنلاین پزشکی wordbooks و مخفف وب سایت است که می تواند به شما کمک کند.

Transcriptionist کار نیز مستلزم آن است که شما را به استفاده از این کتاب شما می توانید از دوره های آموزشی از جمله واژه نامه, واژه نامه پزشکی و دارو wordbooks (اگر شما آنها را). این مهم است که شما باید دسترسی به همه از این منابع نیست چرا که همه یکسان هستند. بیشتر مکان هایی که شما دسترسی به, بیشتر احتمال دارد آن است که شما را پیدا خواهد کرد آنچه شما دنبال آن هستید. اگر شما دریافت نمی سعی کنید خرید آنلاین در amazon.com یا eBay.com برای برخی از محبوب رونویسی پزشکی کتاب های مرجع.

یکی دیگر از رونویسی سیستم ها در محل توسط یک پدال پا. استفاده از پدال پا را به شما صرفه جویی زمان و پول بیشتر. شروع و متوقف کردن دیکته است که به راحتی انجام می شود زمانی که شما لازم نیست که به خاطر از بین بردن دست خود را از روی صفحه کلید.

یک نرم افزار word بسط برنامه می تواند شما را به ارتفاع زیادی در طول transcriptionist روز کار. به عنوان transcriber, شما نیاز به نوع به عنوان خطوط بسیاری که ممکن است در طول خود را تغییر. یک کلمه بسط برنامه را به شما صرفه جویی در هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از کلید در هر روز. افرادی که نوع بسیاری تمایل به دریافت گرفتگی عضلات بالا و پایین سلاح های خود را و خود را در انگشتان و دست. این نباید به عنوان یک مشکل به این دلیل که شما را تا پایان تایپ کمتر و همچنین کمتر احساس تاکید کرد از آنجا که شما نمی خواهد آنجا کار می کنند. کلمه بسط برنامه های ارائه پتانسیل سه گانه تولید خود را. به جای 10 گزارش شما خواهید بود تایپ 30.

رونویسی سیستم کاملا ضروری است اگر شما می خواهید برای انجام یک کار بزرگ است. شما می توانید پیدا کردن تمام منابع ذکر شده در اینجا به صورت آنلاین و در دفتر محلی فروشگاه های عرضه. کامپیوتر را می توان در فروشگاه های الکترونیکی اگر شما ترجیح می دهند به مقایسه مغازه در منطقه محلی خود. مطمئن شوید که شما خرید بهترین کیفیت از آنجا که شما در حال رفتن به آن نیاز دارید. هیچ سوال وجود دارد در مورد آن.

[ad_2]