پرورش مرغ در خانه – مزایای

[ad_1]

مزایای پرورش مرغ دیگر انواع طیور و پرندگان بازی را در خانه خود را می توان در دو کلمه خلاصه.

طراوت. Traceableability.

“تازه به عنوان لحظه ای که غلاف رفت pop”

به عنوان یکی از معروف شعار تبلیغاتی ادعا برای تازه برداشت نخود فرنگی. خوب شما باید این فرصت را هر روز به خود را انتخاب کنید تازه مرغ. طراوت یک ویژگی است که مهم و حیاتی است با خرید بسیاری از مواد غذایی.

لایو که ما به دست آوردن سبزیجات عمر کوتاه محصولات لبنی و البته مرغ بهتر نتیجه نهایی با ما به پایان رسید و وعده های غذایی. پرورش مرغ در خانه خود را شما را قادر به رسیدن به این هدف است. فقط تصور کنید که تازه گذاشته تخم مرغ برای صبحانه بود.

قابلیت ردیابی یکی دیگر از عوامل کلیدی. شما می دانید که منبع و نژاد خود را بعد جوجه, اگر شما در حال بالا بردن آنها را به خودتان. شما خواهد شد آگاه از مواد غذایی مغذی و درمان پزشکی که گله خود را دریافت می کند. به شما خواهد شد در شارژ از شرایط زندگی پرندگان خود را به مطمئن شوید که آنها را سالم و امن زندگی است.

شما می توانید این نظرات در مورد مرغ محصولات خریداری شده خود را از قصاب و یا سوپر مارکت ؟

بدون شک اکثر کلاس بالا تامین کنندگان از محصولات طیور تلاش برای اطمینان حاصل شود که آنها را خرید به عنوان تازه به عنوان امکان پذیر است و پس از دریافت فروشگاه در شرایط صحیح. اما مگر اینکه آنها در حال تولید محصولات خود است که بعید است آنها وابسته به چند مرحله قبل از دریافت تحویل.

مرغ و تخم مرغ تامین کننده برای یک. هنگامی که تخم گذاشته ؟ در اکثر موارد امروزه تخم مرغ و یا خود را بسته بندی می شوند دسته ای رمزی و یا تاریخ مهر. با این حال این ماشین پرس یا ممکن است از تخم مرغ گذاشته و چند روز قبل از.

عرضه گوشت تازه یا به شکل تمام پرندگان و یا بخش هایی که در آن بود به کشته شدن? در باز شمارنده گوشت وجود دارد و معمولا هیچ نشانه ای از سن گوشت. با برخی از بسته بندی محصولات تازه بهترین-قبل از تاریخ ممکن است نشان داده خواهد شد. این تاریخ را باید بدون ارتباط به تاریخ که مرغ اعزام شد.

پس از خروج از مزرعه دروازه مرغ خود را در حال حاضر در دست haulier احتمالا حراج احتمالا یک عمده فروش قبل از آن می رسد نقطه از فروش. از طریق تمام این مراحل وجود دارد استانداردهای تعیین شده توسط سازمان های نظارتی با توجه به درجه حرارت و شرایط است که باید برآورده شود. اما آنها ملاقات تمام وقت ؟

با لوازم خود را عملا در آستان شما و در انتظار برای استفاده در آشپزخانه شما می تواند در کنترل کامل از تمام کسانی که متغیر است.

عقب یک طیف متنوع از مرغ در خانه

انتخاب بزرگ است و نیاز محدود نمی شود فقط به مرغ. در یک مقیاس برای دیدار با نیازهای شما سعی کنید پرورش بوقلمون اردک غاز یا برخی از بازی پرندگان مانند بلدرچین قرقاول کبک باقرقره و البته گاه به گاه کبوتر. برای آشپز مشتاق آن خواهد شد مانند کشف واحه ای در دسر. غنی فراوانی از مواد غذایی تازه در آستان خود را.

پرورش مرغ در خانه به شما یک سرگرمی جدید

به ذهن خود را از تنش های زندگی هر روز شاهد مرغ رشد و توسعه هیجان انگیز است در حق خود است. گرفتن برخی از زمان خود را برای درک این روند با شروع از ایجاد خود را brooding سالن و قفس احتمالا نژاد نمونه را به نشان می دهد و نمایشگاه ها خواهد غنی سازی زندگی خود را. البته پس از راه اندازی هزینه های شما نیز صرفه جویی در پول.

تصمیم به عقب خود را مرغ یک گام به ارزش مصرف. وجود دارد بسیاری از مردم و منابع اطلاعاتی است که از آن برای به دست آوردن مشاوره. شروع با دفترچه راهنما در DIY Coops مرغ به دستورالعمل های دقیق در نگهداری از پرندگان. آن را دشوار است و می تواند سرگرم کننده بزرگ برای خود و خانواده و دوستان خود و همچنین به عنوان مواد غذایی تازه در آستان خود را.

[ad_2]