پرستاری سفر سری: پرستاری سفر در یونان

[ad_1]

چرا مردم سفر ؟ شاید ساده wanderlust مردم دیدن مکان های جدید و تجربه های جدید و یا نیاز به دور از استرس روزمره و یا فشار در خانه یا محل کار. برخی ممکن است مایل به ایجاد یک مذهبی زیارت به یک سایت مقدس و یا یک کار جدید ممکن است با اشاره صدا زدن. هر چه دلیل سفر اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک اتصال در یک کشور دیگر ملاقات با افراد مختلف و تجربه فرهنگ های مختلف است.

یکی از ساده ترین مشاغل به “در جاده” است که از مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. پزشکان و پرستاران در تقاضا در هر کشور در جهان و از آن آسان است برای پیدا کردن کار در خارج از کشور. مهارت های پرستاری جهانی هستند و کسانی که از پرستاران در ایالات متحده در میان پیشرفته ترین. اخذ گواهی برای کار در خارج از کشور در یک کشور خارجی اگر چه یک کمی خسته کننده است که نسبتا آسان است. معمولا قرار دادن آژانس می تواند کمک به راهنمای ما پرستار از طریق فرایند. حقوق و مزایا در خط با استاندارد های پرستاری سفر دستورالعمل. یارانه مسکن امضای پاداش پرداخت تعطیلات و بیمه بهداشت و درمان ارائه می گردد بسته به شغل خاص. شما نیاز به بسته خود را در لباس پرستاری و پرستاری کفش به این موارد نیست ارائه شده توسط کارفرما.

پرستاران در یونان قابل توجهی در تقاضا. برای پیدا کردن و درخواست برای یک موقعیت به عنوان یک پرستار در یونان بهتر است به استفاده از یک سازمان حرفه ای برای کمک به با این روش. پرستار سفر آژانس کمک راهنمای پرستاران برای پیدا کردن شغل ایده آل در یونان. استخدام بین المللی برنامه های کاربردی می تواند طاقت فرسا با مقدار کاغذ مورد نیاز اما خوب آژانس کمک خواهد کرد که با این ویزا لازم است و گواهینامه. سازمان ها هستند که واسطه بین کارفرما و مذاکره یک قرارداد است که به نفع هر دو طرف. آنها ارائه خواهد شد شغل خاص مانند کار ساعت اضافه کاری مقررات و لباس پرستاری مورد نیاز است. بسیاری از بیمارستان بین المللی باید به تصویب ما روند پوشیدن یونیفرم مالش به جای سنتی لباس پرستاری. خرید پزشکی لباس در یونان ممکن است دشوار باشد اما وب سایت های آنلاین ارائه انتخاب بزرگ از لباس مالش در قیمت های تخفیف در دسترس هستند برای شما نیاز است.

یونانی ملی سلامت سیستم فراهم می کند یک پایه پزشکی خدمات به اتباع یونانی و آن را به یک توافق متقابل با خدمات بهداشت ملی. وجود دارد بسیاری از بیمارستان های دولتی و خصوصی در یونان همه با استانداردهای مختلف. برخی از بیمارستان های خصوصی باید وابستگی با امکانات ایالات متحده آمریکا. این بیمارستان در یک منبع عالی برای پرستاران آمریکایی به دنبال موقعیت های خارج از کشور در یونان. کارکنان و پزشکان در این بیمارستان های خصوصی آموزش داده شده اند در ایالات متحده و یا دیگر بین المللی آموزش موسسه. در کلینیک های پزشکی به خصوص در جزایر یونانی اغلب بسیار کمی به زبان انگلیسی سخن گفته است. بسیاری از بازدید کنندگان به یونان و یونانی شهروندان انتقال از جزیره مراقبت های ويژه بيمارستان های شهر آتن بیمارستان ها به صورت مدرن تر و حرفه ای مراقبت.

امکانات پزشکی در یونان طیف وسیعی از سختی کافی برای بسیار خوب است. بیمارستان های دولتی به شدت understaffed به خصوص در طول شب شیفت در غیر اورژانس بيمارستان. شغل پرستاری در این امکانات بسیار طاقت فرسا کار می کنند. استانداردهای پرستاری و پس از مراقبت های ویژه در بخش بهداشت و درمان تاخیر در پشت آنچه که به طور معمول در ایالات متحده قابل قبول. به منظور اطمینان کافی به مراقبت از آن دسته از بیماران که می توانید آن را استطاعت استخدام خصوصی پرستاران تمایل به آنها را در طول اقامت در بیمارستان. برای کسانی که با خوب پوشش بیمه بیمارستان های خصوصی در دسترس هستند با امکانات مدرن و مراقبت های عالی. سفر پرستاران به طور کلی تهیه شغل یا در یک بیمارستان خصوصی و یا به عنوان یک خصوصی پرستار در بیمارستان های عمومی. دانش یونانی است که البته مفید است. پزشکان و امکانات به طور کلی خوب است در سرزمین اصلی اما ممکن است محدود در جزایر. آن را ممکن است برای به دست آوردن با انگلیسی, اما آن را در زمان به ترجمه بیماران. در کلینیک های پزشکی به خصوص در جزایر یونانی اغلب بسیار کمی به زبان انگلیسی سخن گفته است.

زندگی در جزایر یونانی است کاملا متفاوت از آن در ایالات متحده است. یونانیان لذت بردن از زندگی امروز به طور کامل برنامه انعطاف پذیر است. آرام نگرش یونانیان به زمان مشابه است که از برزیلی ها به ندرت انجام می دهند امروز چه قرار داده می شود تا فردا. در آن طول می کشد کمی تلاش در بخشی از سفر به کاهش انتظارات بر اساس زمان. کلمه یونانی “filoxenia” به معنی “عشق غریبه” در نتیجه این سفر خواهد کرد خود را پیدا استقبال به یونانی زندگی با سرزندگی. وجود دارد بسیاری از جشنواره های مذهبی و خانواده در جشن.

روز شروع زودهنگام در یونان قبل از گرمای روز در مجموعه. بعد از ظهر siestas گذشته از 2pm تا 5 بعد از ظهر. بسیاری از کارگران بازگشت به شغل خود را بعد از خواب بعدازظهر به کار تا 8 ساعت. شام ساعت شروع می شود و به ندرت قبل از 10:00 pm و اغلب طول می کشد فراتر از نیمه شب. سفر پرستاران نیاز به تنظیم داخلی خود غذا ساعت به منظور پیوستن به صحنه اجتماعی در یونان.

اعتصابات و تظاهرات رخ می دهد به طور منظم در یونان و مخل به خصوص اگر شما در راه خود را به کار می کنند. این رخداد معمولا منظم اما اگر لازم گاز اشک آور استفاده می شود برای کنترل شورش. منابع خبری محلی در حفظ و محلی پهلو به پهلو از اخبار از تظاهرات. کیف قاپ و جیب انتخاب کنید, کار در مکان های توریستی و شلوغ حمل و نقل عمومی به عنوان در هر منطقه عمومی.

زمان از کار باید صرف بازدید از بسیاری از شگفتی های تمدن یونانی. عمومی, کشتی اجرا بین جزایر دسترسی به سایت های باستان آسان و مقرون به صرفه است. متعدد وجود دارد خوب یونانی سفر راهنماهای موجود به جزئیات سایت های متعدد برای بازدید است.

با ماشین سفر در یونان می تواند یک ماجراجویی را در خود دارد. موقت یونانی ساکنان باید حمل گواهینامه رانندگی معتبر از کشور خود را از مبدا به عنوان به خوبی به عنوان یک رانندگی بین المللی (IDL). رانندگان حمل یک IDP می تواند جریمه برای عدم به یک و در صورت تصادف و ممکن است بیشتر به یک کت و شلوار مدنی به عنوان به خوبی. ترافیک سنگین و فقیر بزرگراه مطرح خطرات به خصوص در شب و یا در آب و هوای نامساعد. بسیاری از جاده ها به طور معمول ضعیف نگهداری و غالبا حفره زده.

یونان دارای یک لیست از “باید ببینید” سایت های که بی نظیر است. اولین و مهمترین آکروپلیس در آتن. واقع بر روی زمین سنگی بالا خیابان های شهر آتن نشان دهنده کلاسیک یونانی فرهنگ در اوج خود. مراجعه به المپیا, سایت اصلی بازی های المپیک و خرابه در اپیداروس که در آن تئاتر باستانی است که هنوز هم در حال استفاده برای جشنواره هستند باید ببینید سایت برای گردشگران است. یک مقصد محبوب در کرت برای گردشگران است Minoan در کاخ کنوسوس و این فرصت را به تجربه مقدونی فرهنگ و نمای آرامگاه از فیلیپ دوم مقدونی, تساوی مردم را به کاوش Trikala. فرصت هایی را برای کاوش باستانی یونانی فرهنگ بی حد و حصر هستند و اقامت در یونان به عنوان یک پرستار سفر خواهد عملکرد زمان کافی برای رسیدن به می دانم که این کشور فوق العاده و دوستانه خود مردم است.

یکی از اولین چیزهایی که شما متوجه خواهد شد که شما را در سفر خود را از یونان است و به آرایه وسیعی از بستر پهن تقریبا در همه جا. عضوي مماس با دور انداخته لوازم و قوطی. بطری, جعبه, طناب و دیگر بستر خروج مسافر به تعجب می کنم که چرا مناظر خیره کننده است نه بیشتر قدردانی توسط مردم محلی. سواحل و دریا معاف هستند. کیسه های پلاستیکی بطری و قوطی های شناور به صورت منظم.

نیمه به پایان رسید ساختمان پیوستن به یونانی خرابه نارسایی مناظر و خیابان. بتن و مصالح ساختمانی از انتخاب و آن را در همه جا. متاسفانه یونانی بتن, طرز کار با کیفیت خوب نیست و اغلب نتایج ناخوشایند messes. یونانی ساخت و ساز است که اغلب انجام می شود در یک متناوب برنامه کشیدن برای چندین سال. خانه ها اغلب در سمت چپ نیمه به پایان رسید برای ماه ها یا حتی سال ها در یک زمان. یکی دیگر از سایت آشنا در یونان است که در حصار زنجیره لینک. آن را پرتاب در اطراف هر چیزی و همه چیز. خیلی شمشیربازی می افتد به شکسته خم یا زنگ زده دسته یک تعجب می کنم اگر نرده ها هر هدف خدمت می کنند.

با وجود ناخوشایند جنبه های یونانی بستر و ساخت و ساز اکثر مردم موافق است که یونان بیشتر شگفتی از زگیل و سفر در میان جزایر ماجراجویی از طول عمر است. بنابراین خود را با شتاب یکنواخت, مالش, پرستاری, کفش, stethoscope و سفر دنده و سر به زیبایی از جزایر یونانی است.

[ad_2]