پالس الکترومغناطیسی زمینه کشف – نیکولا تسلا

[ad_1]

“اسباب بازي ، سود برای انسان از نوزادان به سالمندان. اسباب بازي ، منجر به تغییر در الگوی پزشکی.” دکتر لینوس پائولینگ – دو برنده جایزه نوبل

در گذشته مردم از خواب آنچه که در آینده ممکن است مانند نگاه. تصور کنید که چگونه مردم زندگی می کنند ممکن است در یک زمان هنگامی که فن آوری های پیشرفته فراهم می کند راه حل برای امروز's مشکلات سلامتی. شما می توانید تصور کنید درد مزمن به علت بیماری آسیب جراحی و تروما علاج مشکلات بهداشت و درمان در ایالات متحده و در واقع جهان در سال 2014 که شفا ؟ من می خواهم که به می گویند که آن را وحشتناک ترین غیرقابل درمان مشکلات سلامتی است که ایجاد یک غم انگیز زندگی برای کسانی که با مشکلات سلامت.

کلید شفا بدن و ایجاد سلامتی است اسباب بازي ، پیشرفته راز معجزه تکنولوژی است که انقلابی در راه پزشکان درمان درد. اما وجود دارد بسیاری از دستگاه های متفاوت در دسترس وجود دارد این است که اطلاعات بسیار کمی توضیح آنچه باعث می شود یک اسباب بازي ، دستگاه بهتر از هر دیگر. ما در بر داشت متعدد اعداد گیج کننده و گیج کننده از نظر علمی زمانی که ما در تلاش برای از زیرخاک در اوردن تفاوت واقعی میان تمام اسباب بازي ، ماشین آلات. شما می دانید که این نوع از اطلاعات شما در پیدا کردن در یک رزین های فروش! که's که چرا ما در حال پرورش و تحقیق در مورد اسباب بازي ، دستگاه برای روشن شدن مه اطراف آن اسباب بازي ، دستگاه در بازار امروز!

اسباب بازي ، یک دستگاه اجرا می شود که در اصل از پالس الکترومغناطیسی زمینه درمان است.

اجازه دهید's شروع در اینجا:

نیکولا تسلا بود و مدرن برای اولین بار فردی به رسمیت شناخته شود برای دستکاری میدانهای الکترومغناطیسی برای سلامت اهداف است. او روش ها و اختراعات در اوایل 1900s برای سیم پیچ تسلا نیز استفاده می شود برای الکترومغناطیسی دستگاه های پزشکی. این دستگاه در آن زمان بسیار بزرگ گرد برقی سیم پیچ است که فراگیر بیمار در حالی که آنها خواهد ایستاد یا دروغ روی تخت. آنها انرژی به طور مستقیم از 50 یا 60 هرتز موج سینوسی برق سیستم. و حقیقت گفته است بیمار را در واقع تجربه یک تسکین فوری درد. تسلا's روش الکترو درمانی در اصل آغوش برق که می خواستم به تجاری, برق, اما, الکترو درمانی دستگاه در نهایت سقوط کرد با پزشکان زمانی که مربیان در پزشکی غربی مدارس انتخاب تنها به آموزش دانشجویان پزشکی در استفاده از دارو و عمل جراحی (یک نتیجه از بدنام Flexner گزارش 1910).

علاوه بر این یک تلاش هماهنگ توسط صنعت داروسازی برای بی اعتبار ساختن الکترومغناطیسی درمانی ناشی از آن را به مارک به عنوان “حقه بازی” و دستگاه های الکتریکی پزشکی تنها در نظر گرفته شود برای مقاصد تشخیصی مانند X-ray. تسلا's پیشرفت به سرعت فراموش شده است. همان را می توان گفت از کار ژرژ Lakhovsky و چند wave oscillator (MWO). توسط 1920 Lakhovsky بود و درمانگاه در سراسر اروپا ارائه خود را الکترومغناطیسی درمان نوسانی یا “لرزش” درمانی است. Lakhovsky's روش بسیار موفق بود به او نزدیک شد چندین بیمارستان در نیویورک امیدوار به تست خود دستگاه تجربی. قابل توجه نتایج به دست آمده از هفت هفته کارآزمایی بالینی انجام شده در عمده شهر نیویورک بیمارستان و که از برجسته بروکلین اورولوژیست در تابستان 1941 ، آنچه به نظر می رسید مانند یک وعده توسعه در استفاده از MWO در امریکا به سرعت پژمرده پس از Lakhovsky به طور غیر منتظره درگذشت در نیویورک در سال 1942 (سن 73). یک ماشین زده و او را کشته در اسرار آمیز ترین شیوه است. تجهیزات خود را حذف شده از بیمارستان و بیماران گفته شد که درمان شد و دیگر در دسترس نیست. این قتل به اعتقاد ما به موریس Fishbein (AMA) و دارویی است به نظر من دلیلی برای این افتضاح عمل می کنند.

شما ببینید شرکت های داروسازی و پزشکان که آنها می تواند مقدار زیادی از پول “درمان” مردم آنها را به خوبی و سپس شخص دیگری به آن پرداخت. آنها همچنان به بی رحمانه بی اعتبار با ارزش درمان را که تهدیدی برای سود. اگر چه در کشورهای تحت نوسان از شرکت های دارویی مانند اتحاد جماهیر شوروی سابق الکترومغناطیسی درمان نمی میرند اما بیشتر توسعه یافته است و هنوز هم به طور گسترده ای مستقر در سراسر بیمارستان. خود دانشمندان متوجه شدند که هنگامی که میدان مغناطیسی در حال پالسی در نتیجه به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. آن را تحت پوشش ذاتی ارتعاش از یک طیف وسیع تری از سلول ها و بافت های Lakhovsky احتمالا گفته اند.

ما're رفتن به بیش مبانی بنابراین شما باید یک درک واضح تری از آنچه که واقعا در رفتن در طول اسباب بازي ، درمان. پس از شما می دانید شما ممکن است پیدا کردن آن's آسان تر برای به دست آوردن یک حس که نوع اسباب بازي ، دستگاه کار بهترین برای شما. ما'll نگه داشتن این کوتاه شیرین و ساده به یاد داشته باشید یادداشت برداری ذهنی زیرا آنها'll به شما کمک کند هنگامی که ما شروع به مقایسه دستگاه های مختلف است.

اولین اسباب بازي ، دستگاه بود به نام 'رعد و برق' ماشین آلات برای یک دلیل! اسباب بازي ، با این نسخهها کار به دلیل این اتهامات تا سلول های خود را با برق است. مشکلات که اسباب بازي ، رفتار مانند درد مزمن تنها می تواند رخ دهد در مناطق کم ولتاژ در بدن است. که در مکان های که در آن سلول های کم انرژی برای هر تعداد از دلایل آسیب های خستگی و بیماری است. یک اسباب بازي ، دستگاه می فرستد اضافی الکتریکی برای کسانی که کم انرژی مناطق با استفاده از میدان مغناطیسی برای حمل آن به بدن است. اساسا دستگاه ارسال یک 'بسته' از انرژی به انرژی کم مناطق – فکر می کنم از میدان مغناطیسی به عنوان پاکت و برق به عنوان پیام … و هنگامی که سلول های دریافت که برق آنها بلافاصله استفاده از آن را برای التیام بدن و تسکین می تواند رخ دهد بسیار به سرعت (در عرض چند ثانیه به دقیقه) بسته به نوع دستگاه. اسباب بازي ، تعمیرات هر بیماری شناخته شده برای انسان است!

امروز صنعت اسباب بازي ، زمینه بسیاری از مشتریان اختصاص داده شده است که پزشکان کایروپراکتیک درمان فیزیکی و بیمارستان و درمانگاه و مراکز و همچنین شامل بسیاری از طب جایگزین مصرف کنندگان نیز هست.

• تسکین درد مزمن
• آرامش عضلات
• بهبود انرژی سلولی
• تعمیر بافت نرم
• آنتی اکسیدان تحریک
• عملکرد مغز
• تاثیر می گذارد استرس
• کاهش هورمون های
• تغییرات زخم
• اصلاح یادگیری
• تغییرات استخوان شفا
• افزایش اکسیژن
• کاهش التهاب
• بهبود خواب
• افزایش روند بهبودی

[ad_2]