و اگر من هلاک نقد کتاب

[ad_1]

و اگر من هلاک توسط ساناز M. موناهان و رزماری Neidel-Greenlee می گوید داستان از ارتش ایالات متحده پرستاران مستقر در خط مقدم در جنگ جهانی دوم از آغاز جنگ در شمال آفریقا به ایتالیا و در نهایت به روز گذشته خود را هنگامی که متفقین بودند بسته شدن در برلین. مبارزات در شمال آفریقا و ایتالیا به آمریکا نظامی خود را غسل تعمید با آتش اما تحمیل نسبتا کمتر تلفات در حمله نیروهای نظامی نسبت به تبعات حمله به هیتلر قلعه اروپا است. اگر چه بسیاری از خوانندگان بر این باورند که زنان را از خدمت در خط مقدم در جنگ جهانی دوم نزدیک امتحانات نشان می دهد که زنان انجام خدمت در خط مقدم ارائه صرفه جویی در زندگی مراقبت از سربازان زخمی را. در نهایت طب نظامی در آغاز جنگ بود و محزون می خوانی بی منطق در دست زدن به زخم وارده توسط مبارزه با, اما در نهایت به صرفه جویی در اکثریت زخمی نیروهای نظامی است.

مبارزات در شمال آفریقا و ایتالیا یک عهد به شجاعت و نبوغ از سربازان آمریکایی, اما آن را نیز نشان داد اختلاف عمده متفقین برنامه ریزی است. در شروع جنگ برای آمریکایی پرسنل پزشکی به سرعت تبدیل به مهارت در بداهه به دلیل فقدان تجهیزات پزشکی خواستار آن است. در آغاز عملیات مشعل در Arzew الجزایر با منابع در حال اجرا پایین سرهنگ Helen M. Molony 48 فولاد در بیمارستان “… از بخیه مواد… یک قرقره سفید موضوع از کیسه پارچه ای کیسه و آنها دوخته تا مثانه خود را با آن است (ص 47).” پس از خسته هر موضوع در دسترس پرستاران از 48 شروع به استفاده از خود رشته از مو استریل شده با الکل به بخیه زخم از G. I. s خود را تحت مراقبت است. قبل از ورود به جنگ با گروه پیش بینی نیست نیاز به مقدار زیادی از اساسی تجهیزات پزشکی مانند Wangensteen دستگاه استفاده می شود برای درمان درد شکم و دستگاه گوارش زخم و یا حتی می ایستد برای نگهداری مایعات IV برای دوره نقاهت بیماران. اگر چه در شمال آفریقا و ایتالیا نشان داد که متحدان خود را کاستی درس آموخته بودند در بعد برنامه ریزی عملیات نظامی است.

عملیات بعدی مانند ارباب و Dragoon برنامه ریزی شده بود با درس های آموخته شده از عملیات مشعل و تکه چوب برای سقف. به جلو فکر کردن پرستاران مانند اولین ستوان مارشا نش مورد نیاز کارکنان خود را به بازدید “… چاشنی 128 تخلیه بیمارستان در Tortworth قلعه به مشاهده و یادگیری فرایند راه اندازی و پاره کردن چادر بیمارستان و چگونه به بداهه نوازی در مبارزه با مناطق در صورت لزوم تجهیزات پزشکی و جراحی شد و تحویل داده نمی شود با تامین به عنوان برنامه ریزی شده” برای به دست آوردن اطلاعات به همان اندازه در آموزش قبل از آموزش درس سخت راه را از طریق مبارزه با (ص 333). در آماده سازی برای تلفات ناشی از D-روز برنامه ریزان نظامی را به عهده گرفت, عملیات نپتون که در آن “… هشتاد و دوم و لشکر 101 هوابرد بخش کاهش یافته ویژه کپسول های پزشکی و لوازم جراحی در مکان های مختلف در نرماندی… سربازان رفتن در ساحل در D-روز انجام لوازم پزشکی و تجهیزات همراه خود را به طور منظم زمینه بسته و سلاح های… کاهش یافته و لوازم پزشکی و تجهیزات در beachhead به بعد برداشت… ,”اجازه می دهد تا پزشکان راه اندازی بداهتا کمک های اولیه ایستگاه برای مراقبت از زخمی ها تا زمانی که بیمارستان ها می تواند به ارمغان آورد در ساحل (P. 323-324). عدم اساسی تجهیزات پزشکی خواهد بود حداقل خطاب توسط برنامه ریزان نظامی به طور کامل و جداگانه پزشکی لجستیک عملیات D-Day, اما هرگز به طور کامل رفع به عنوان ماهیت جنگ را برای همیشه لطفا برای جلوگیری از آن. متاسفانه سربازان تازه حمله به نرماندی نیست توجه همه درس های آموخته شده از تئاتر دریای مدیترانه که در آن “از 5700 مبارزه با نیروهای افتاده بود قربانی به سنگر پا… از دست دادن انگشتان پا, یک پا و یا حتی هر دو پا” و D-Day نیروهای در نهایت از دست دادن “… در مجموع 29,389 تلفات در تئاتر اروپا.” (ص 425-426)

زنان آمریکایی برگزار ضروری نقش مهمی در جنگ جهانی دوم است. پرستاران ارتش را نجات داد بی شماری زندگی می کند و “… نرخ زنده ماندن برای سربازان زخمی که از آن ساخته شده به یک گردان ایستگاه کمک های اولیه بود قابل توجه 95.86 درصد; 85.71 درصد قادر به بازگشت به وظیفه.” (ص 258)

پرستاران ارتش همچنین به عنوان یک تقویت روانی برای سربازان زخمی که “سنجیده چگونه خود را, دلبر, همسران و خانواده ممکن است به آنها پاسخ دهند ضمنا این زنان در واکنش به زخم های خود را (ص 106-107).” ارتش پرستاران تنها یک یا دو سال در سن تفاوت به مجروح مردان اعتماد به نفس برای نوشتن به عزیزان خود در مورد خود خبر داد. داوطلب پرستاران انتظار می رود به فرار در مبارزه با, اما آنها نمایش داده می شود همان شجاعت و تعهد به وظیفه به عنوان مردان آنها مراقبت. برای مثال در انزیو beachhead زمانی که “… توپخانه آغاز شد, Roe و Rourke حاضر به ترک بیماران خود را هر چند دومی نگه داشته و ترغیب آنها به خارج و به دنبال ایمنی… نه یک پرستار که به شما اجازه این بمباران بيمارستان ها او را تعقیب ساحل… ” ماندن پشت به ارائه مراقبت از زخمی ها و در زمان به خطر انداختن خود برای محافظت از بیماران خود (ص 271). پرستاران را به زندگی خود را در حین انجام وظیفه “… بمباران 95 تخلیه بیمارستان باعث بیست و هشت مرگ و میر; بیست و دو نفر پرسنل بيمارستان-سه پرستاران دو افسر شانزده مردان داوطلب خدمت سربازی و یکی صلیب سرخ کارگر… ” درآمد احترام و تحسین از مردان خدمت آنها را با (ص 261). اگر چه در درجه اول زن ارتش پرستاران “… ساعت را صرف کار با هم در یا مقابله با شرایط دشوار زندگی و زنده ماندن در حال حاضر با خطرات ناشی از جنگ آنها جعلی قوی پیوند دوستی” با درمان هر یک از دیگر به عنوان برابر در صورت جنگ (P. 367-368). پرستاران زن بازی یک نقش ارزشمند در تهاجم شمال آفریقا و ایتالیا ارائه جسمی و روانی برای مراقبت از سربازان حمل امید جهان.

طب نظامی در جنگ جهانی دوم شروع به پریدن کرد به جلو با فراز و نشیب مسئولیت رسیدگی به حتی مخرب ترین زخم های وارده بر نیروهای نظامی در میدان نبرد. خصوصی Berchard لامار “Glant” دچار زخم های وحشتناک آن را به زور قطع بخشی از بازوی راست و پای چپ خود را. Glant شده را تخلیه کردند و به یک گردان ایستگاه کمک های اولیه و “… را نجات داد با توجه به قابل ملاحظه ای سریع و موثر پروتکل های پزشکی راه اندازی و honed در شمال آفریقا و در حال حاضر قرار داده و به آزمون در ایتالیا: اولین فوری بابىگرى به زخمی ها در میدان های جنگ توسط پزشکان و سربازان; بعد سریع حمل و نقل از زخمی ها به یک گردان ایستگاه کمک های اولیه که در آن تیم پزشکی کار می تواند به ایجاد ثبات بیشتر بیماران; سپس حمل و نقل برای تخلیه بیمارستان ها به صورت گسترده تر درمان و عمل جراحی و در نهایت بازگشت شفا سرباز به جبهه و یا انتقال او به بیمارستان دورتر به عقب برای یک دوره طولانی تر از بهبودی.” (ص 258)

بيمارستان های نظامی و برنامه ریزان توسعه موثر زنجیره ای برای مراقبت از سربازان زخمی حصول اطمینان از درمان صرفه جویی در زندگی برای کسانی که جان سالم به اندازه کافی بلند برای رسیدن به گردان ایستگاه کمک های اولیه. جنگ جهانی دوم نیز راه حل های توسعه یافته به سن مشکلات و هنوز هم متفقین و متحدین ارتش. مالاریا مبتلا نیروهای نظامی در شمال آفریقا را رد کرد Atabrine به دلیل عوارض شد و بدتر از علائم این بیماری است اما پزشکان توسط مدیترانه کمپین آموخته دوز مناسب برای نفی ناتوان کننده عوارض آزاد کردن نیروهای نظامی برای مبارزه با. همانطور که با هر گونه جنگ, سربازان متفقین از رنج مقاربتی بیماری ها از مردم محلی ارائه خدمات و بيمارستان های نظامی بودند “… لود شده با sulfonamide-مقاوم در برابر بیماری های مقاربتی… ” در حال نصب تعداد مبتلا سربازان مجبور به حرکت از پنی سیلین تولید از انگلستان به ایالات متحده و افزایش خروجی توسط میلیاردها دلار برای درمان سربازان (ص 215). برای سربازان مبتلا به صدمات صورت و در نتیجه از دست دادن یک چشم آنها تمایل به مجهز با چشم شیشه ای مستعد به ایجاد سوزش و عفونت اما پزشکان شروع به چرخش به سمت جایگزین بنفش پروتز چشم که باعث کمتر سوزش و تنها با در نظر گرفتن سه هفته به تولید نسبت به سه ماه زمان تولید یک چشم شیشه ای.

عملیات مشعل و تکه چوب برای ارائه به نیروهای آمریکایی خود را برای اولین بار در مقیاس بزرگ تجربه جنگی در جنگ جهانی دوم در یادگیری درس های ارزشمند به تهاجم احتمالی از اروپا است. زنان ارائه صرفه جویی در زندگی مراقبت از سربازان زخمی و افزایش اعتماد به نفس از خدمتگزاران برای رسیدن به عزیزان خود در مورد جسمی و روحی زخم. ارتش پرستاران نیز با میل و رغبت قرار داده و خود را در معرض خطر مواجهه با نیروهای نظامی به منظور التیام آن همان نیروهای نظامی است. دارو و محصولات به سرعت در حال پیشرفت به آدرس بسیاری از سربازان مبتلا به تقریبا هر زخم ممکن است. و اگر من هلاک همه جانبه داستان در مورد نسبتا ناشناخته مبارزات پرستاران ارتش در جنگ جهانی دوم است.

[ad_2]