وان حمام برای تسکین هموروئید – 5 گام برای گرفتن بیشتر از درمان خود را

[ad_1]

در نظر گرفتن یک وان حمام است چیزی است که شما می خواهید به نگاه به جلو به طوری که زمان را و آن را یک تجربه آرامش بخش. بیایید نگاهی به 5 گام مهم در ساخت وان حمام برای درمان بواسیر لذت بخش و موثر است.

1. وان حمام و یا وان حمام حوضه?: تصمیم می گیرید بهترین مکان خود را در وان حمام

یا انتخاب شامل هر دو جوانب مثبت و منفی. در سمت مثبت مصرف خود را در وان حمام در خانه خود را در وان حمام رایگان است و به راحتی در دسترس است. یک حرکت نزولی به مصرف وان حمام وان حمام است که می توان آن را بی دست و پا. هنگامی که شما در وان استحمام در وان حمام محل فشار بیشتر بر روی بواسیر خود را از آنجا که شما در حال نشستن بر روی آنها. راه حل این است که به بالا بردن پایین خود را با نشستن بر روی یک بالش بادی. اگر شما یکی را نداشته باشند سعی کنید نورد یک حوله پیچش آن را به یک دایره و نشستن بر روی آن را با شمع به راحتی بالا در این مرکز است.

مصرف وان حمام وان حمام می تواند خطرناک باشد برای افرادی که مشکلات در داخل و خارج از وان حمام. برخی از مردم تبدیل به سرگیجه حمام کردن در وان. اگر چه مصرف یک وان حمام است همان فرو بردن کامل بدن خود را در آب به استحمام شما هنوز هم باید این را در نظر بگیرید اگر شما تا به حال تجارب گذشته با تبدیل شدن سرگیجه در وان حمام.

به این درمان موثر ترین شما احتمالا نیاز به وان حمام 2 تا 3 بار در روز در طول هموروئید شعله ور شدن یو پی اس و بعد از عمل جراحی هموروئید مراقبت. اگر در داخل و خارج از وان حمام خود یک مشکل است, این ممکن است بهترین انتخاب برای شما است.

برای بسیاری از مردم با استفاده از یک وان حمام حوضه نشسته در بالای توالت ممکن است راحت تر و راحت است. این درست است به خصوص اگر شما در دوره نقاهت بعد از عمل جراحی هموروئید. متاسفانه این روند نیز می تواند مسیه. در سمت به علاوه وان حمام حوضه آمده در بسیاری از انواع و قیمت بسیار مناسب. داروخانه های محلی خود را و یا پزشکی فروشگاه عرضه خواهد شد و احتمالا حمل این حوضه. بازدید آمازون آنلاین و شما می توانید بیش از یک دوجین انواع حوضه های بسیاری در این 10 دلار به 20 دلار در محدوده.

شما می توانید صرف بیشتر و دریافت واحد است که قلاب خود را به شیر آب حمام فرو و عرضه یک جریان پیوسته از دمای کنترل شده آب در طول خود را در وان حمام. انتخاب با شما است: سادگی و راحتی بیشتر برای پول بیشتر.

اگر شما یک واحد قابل حمل, نکته مهم برای ایمنی است به مطمئن شوید که آن را متناسب استوار خود را در صندلی توالت طوری که آن را در اطراف حرکت می کند زمانی که شما نشستن بر روی آن.

2. آماده سازی خود را در آب به کمک مانع تسکین هموروئید

یک وان حمام باید پوشش خود را بواسیر و عضلات است که خود را کنترل مقعد و باسن است. برای بسیاری از مردم در مورد 6 اینچ آب کار را انجام خواهد داد. اگر شما می خواهید را به یک “حمام ران” که در آن باسن خود را نیز تحت پوشش شما ممکن است نیاز به اضافه کردن آب بیشتر است.

به یاد داشته باشید هدف از یک وان حمام است که به شل شدن عضلات است که باز کردن و بستن مقعد خود و به منظور جلب بیشتر جریان خون به منطقه است. اضافه جریان خون عمل می کند برای کمک به بهبود. وان حمام کوچک ملتهب شمع و کاهش فشار بر روی آنها. این کمک تسکین هموروئید با کاهش قابل ملاحظه ای درد شما ممکن است تجربه.

پس از اجرای در حدود 6 اینچ از آب گرم و نه آب داغ. آب احساس داغتر ما حساس behinds از آن در دست ما است. این به این معنی است که زمانی که شما تست دمای آب اگر آن را داغ بر دست خود آن را بیش از حد گرم است. برای دریافت بیشتر از خود را در وان حمام, شما باید قادر به نگه داشتن خود را بواسیر و عضله اسفنکتر مستغرق برای حداقل 15 دقیقه. اگر آن را بیش از حد گرم شما نمی خواهد ماندن قرار داده و به اندازه کافی بلند.

باید به شما اضافه کردن هر چیزی به آب ؟ که به طور کامل به شما. برخی از متخصصان سلامت می گویند, همه شما نیاز دارید این است که آب تمیز. دیگران نشان می دهد با اضافه کردن نمک فرنگی اصل, جوش شیرین و یا روغن های ضروری مانند اسطوخودوس یا درخت عرعر. انتخاب به طور کامل در خدمت شماست. پاک آب وان حمام است فقط به عنوان موثر است. این است که خود را در وان حمام; انجام هر کاری که باعث می شود آن را لذت بخش ترین برای شما.

وجود دارد چند ندهید. آیا اضافه کردن صابون و سرکه و منجوق حمام و یا حمام حباب به آب خود را. این مواد می تواند باعث تحریک پوست حساس اطراف بواسیر خود را.

3. استراحت

به موثر ترین شما نیاز به اقامت خود را در وان حمام حدود 15 تا 25 دقیقه. بنابراین دریافت راحت است. چنگ زدن به آن هفته کسب و کار یا O مجله مسئله ای است که شما نه به حال زمان به عنوان خوانده شده. می خواهید به حفاری به رمز و راز است که شما بوده ام به معنی رسیدن به? برو برای آن. شما سرمایه گذاری زمان با کیفیت در اینجا شاید 2 تا 3 بار در روز و اگر شما اشغال ذهن خود را با چیزی لذت بخش را تجربه خواهد بود به مراتب مفید تر است.

4. پس از آن خشک خود را به طور کامل

این بسیار مهم است. وان حمام با ارزش هستند بخشی از تسکین هموروئید چرا که آنها ما را به تمرکز بر ما مقعد بهداشت. اما رطوبت در این منطقه خوب است برای شفا. مطمئن شوید که شما خشک خود را به طور کامل پس از خود را در وان حمام است. شما احتمالا می تواند انجام این کار 2 تا 3 بار در روز در طول هموروئید شعله ور شدن یو پی اس, بنابراین استفاده از یک حوله جداگانه اختصاص داده شده برای این کار یک تابع. در این مرحله شما کمک بهداشت خوب. پت, نمی, پاک کردن منطقه خشک.

5. آخرین درخواست یک پماد برای تسکین پوست های حساس

شما به پایان رسید خود را در وان حمام. در حال حاضر یک گام بیشتر به تسکین هموروئید. پوست اطراف بواسیر خود را هنوز هم پوست. با تمام کشش بزرگ شدن از لخته شدن خون و اضافی, حمام کردن, پوست, پایین وجود دارد را درک پماد تسکین دهنده. درخواست وازلین اکسید کرم یا ضد کرم هموروئید.

وجود دارد شما آن را انجام داده ایم. به دنبال این 5 مرحله و به نوبه خود آنچه که ممکن است ناخوشایند و وقت گیر تجربه را لذت بخش, شفا سرمایه گذاری از وقت خود را.

Copyright © 2009. Relief-from-Hemorrhoids.com.

[ad_2]