وام تجاری هزینه های نگهدارنده

[ad_1]

هزینه های نگهدارنده هستند “استاندارد عمل کسب و کار” برای برخی (اما نه همه) وام تجاری شرایط. این قابل فهم است که قرض تجاری را به جای پرداخت چنین هزینه بنابراین مهم است که برای قرض تجاری به درک زمانی که آن را بیشتر به احتمال زیاد لازم است. در واقع یک کسب و کار وام نگهدارنده لازم نیست در بسیاری از کسب و کار وام حالات. این درست است به خصوص از تامین مالی تجاری مانند کسب و کار پیشرفت نقدی است که طول می کشد زمان کمتر و تولید بودجه در عرض فقط چند روز.

زمان بیشتری را برای مصرف تجاری وام فرآیندهای آن به طور فزاینده ای مشترک برای یک نگهدارنده هزینه پرداخت می شود و در طول مراحل اولیه. این درست است به خصوص در هنگام کار با وام کسب و کار مشاوران که تخصص در وام های تجاری است. اکثر مشاوران که با مسکونی وام مسکن وام (و انجام وام های تجاری به عنوان یک حاشیه به اصلی خود را فعالیت های کسب و کار) نمی خواهد به اتهام هزینه نگهدارنده چرا که در بسیاری از/اکثر موارد آنها از نظر قانونی مانع از انجام این کار توسط برخی از دولت فدرال و مقررات (به عبارت دیگر این احتمال وجود دارد که آنها بیش از حد خواهد اتهام یک هزینه نگهدارنده اگر نه از نظر قانونی ممنوع از انجام این کار به دلیل غالب مسکونی وام رعایت مسائل).

پس چرا نمی خواهد قرض تجاری که نمی خواهند به پرداخت هزینه نگهدارنده به سادگی کار با کسی که شارژ نمی کند نگهدارنده هزینه ؟ بسیاری از وام تجاری موقعیت هایی هستند که بیش از حد دشوار است برای متوسط مسکونی وام مشاور برای رسیدگی به موفقیت. شبیه به یک فرد به دنبال یک گران تر یا پزشکی قانونی و متخصص برای کمک به آنها در هنگام مواجه با جدی پزشکی یا حقوقی مشکل بسیاری از وام های تجاری آمده اند به درک که وام کسب و کار مشکلات اغلب فقط به عنوان جدی و پیچیده و مستحق وام تجاری متخصص.

آن است که در این شرایط زمانی که قرض تجاری در حال کار با یک وام کسب و کار متخصص که هزینه نگهدارنده باید به عنوان “استاندارد عمل کسب و کار” برای اطلاعات بیشتر دشوار و وقت گیر وام های تجاری است. من در جای دیگر اظهار داشت که یکی از مهم ترین درس های آموخته از تجزیه و تحلیل کاملی از تامین مالی تجاری “تجارت آف” است که کمترین نرخ است تقریبا هرگز مرتبط با بهترین معامله تجاری وام گیرنده. مشابه مشاهده بر اساس بیش از 25 سال از وام کسب و کار تجربه: کمترین هزینه ها نیز به ندرت همراه با بهترین معامله تجاری گیرنده.

هزینه های شارژ توسط وام تجاری متخصصان (از جمله هزینه های نگهدارنده در زمان مناسب) تقریبا همیشه بالاتر از وام مشاوران که نه تخصص در کسب و کار وام. در پایان بسیاری از این وام هنوز هم را انتخاب کنید برای مقابله با شدت واجد شرایط وام تجاری متخصص زیرا آنها در نهایت متوجه است که شاید بهتر است به استفاده از “بهترین” وام کسب و کار مشاور به جای “ارزان” وام کسب و کار مشاور.

معمول ترین محدوده برای وام های تجاری هزینه های نگهدارنده است 2500 دلار به $10,000 (بدیهی است که طیف گسترده ای). دلایل مختلفی وجود دارد که برای یک نگهدارنده هزینه و در اینجا سه تا از آنها را: (1) جبران مشاور برای برخی از اولیه وام پردازش; (2) به عنوان یک “حسن نیت” سپرده نسبت به کلی تامین مالی تجاری هزینه; و (3) به تمرکز بر وام گیرنده در کار با یک وام کسب و کار مشاور. دلیل سوم ممکن است مهم ترین از همه است. با مشکل وام های تجاری آن بسیار غیرسازنده برای قرض تجاری به کار با چندین وام کسب و کار مشاوران (در مورد همان وام). هنگامی که یک نگهدارنده هزینه پرداخت شده است تجاری وام گیرنده است که به احتمال زیاد راحت تر در کار صرفا با وام کسب و کار مشاور که دریافت حق الوکاله هزینه و با مشکل وام های تجاری این رویکرد واحد و یکپارچه است که به احتمال زیاد موفق تر است. این موفقیت که در نهایت توجیه هزینه نگهدارنده.

کپی رایت 2005-2006 AEX تامین مالی تجاری Group, LLC. تمام حقوق محفوظ است.

[ad_2]