هیچکس از آینده خبر ندارد/ فعلا به تماس ایران فکر نمی کنم

[ad_1]

این مربی 55 ساله در رده باشگاهی سابقه حضور در تیم‌های مطرحی همچون ترنتینو، مودنا و پیاچنزا را دارد و چندین قهرمانی در لیگ سری آ را کسب کرده است.

 آنجلو لورنزتی، سرمربی تیم والیبال ترنتینوی ایتالیا به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی ایران شناخته می‌شود.

به گزارش فارس، او که مربیگری را از سال 1991 آغاز کرد در رده باشگاهی کارنامه درخشانی دارد، اما در رده ملی تنها سرمربیگری تیم‌های والیبال جوانان و نوجوانان ایتالیا را برعهده داشته است.

این مربی 55 ساله در رده باشگاهی سابقه حضور در تیم‌های مطرحی همچون ترنتینو، مودنا و پیاچنزا را دارد و چندین قهرمانی در لیگ سری آ را کسب کرده است.

آنجلو لورنزتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه گفته می‌شود او یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال ایران به شمار می‌رود، اظهار داشت: در شرایط کنونی فعالیت تمام باشگاه‌ها و فدراسیون‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل است. آینده برای همه مبهم و نامشخص است.

وی با بیان اینکه من با تیم باشگاه‌ام یعنی ترنتینو قرارداد دارم، ادامه داد: این روزها مردم دغدغه‌های زیادی دارند و فکر می‌کنم در این شرایط بهتر باشد تا از دامن زدن به شایعات بپرهیزیم. این روزها صحبت‌هایی مطرح می‌‌شود که هنوز قطعی نیست و در مراحل ابتدایی قرار دارد.

سرمربی تیم والیبال ترنتینو، عنوان کرد: هیچکس از آینده خبر ندارد، پس نمی‌توان به صورت جدی و محکم از آینده صحبت کرد. همه باید بدانند که من عادت دارم که همیشه پروژه‌هایی که شروع می‌کنم را به پایان برسانم. ضمن اینکه باشگاه ترنتینو همیشه رفتار بسیار خوبی با من داشته است، چون این باشگاه توسط افراد خیلی خوبی اداره و مدیریت می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باشگاه ترنتینو واقعاً افراد خوبی هستند، افزود: اینکه من بخواهم درمورد آینده‌ام حتی به صورت یک فرضیه صحبت کنم، به نوعی بی‌احترامی به باشگاه فعلی من است.

سرمربی تیم والیبال ترنتینو گفت: واضح است که فدراسیون ایران باید به صورت جدی برای المپیک پیش‌رو تصمیم‌گیری کند. آنها باید به دنبال گزینه‌ای باشند که به عنوان مربی بتواند کسب بهترین نتیجه در المپیک را برای آنها تضمین کند.

لورنزتی افزود: مهم نیست که فدراسیون ایران با من تماس گرفته است یا خیر؛ فعلاً به این موضوع فکر نمی‌کنم. قطعاً همه صحبت‌های من را درک خواهند کرد و امیدوارم در نهایت بهترین اتفاق‌ها برای همه رخ دهد.

[ad_2]

Source link