هنگامی که زمان مناسب به فروش شرکت من ؟

[ad_1]

اکثر صاحبان کسب و کار می خواهند بدانند: هنگامی که بهترین زمان برای فروش کسب و کار خود را. در این مقاله ما می رویم به بحث در مورد چگونه به هوا روند و به طور کلی شرایط بازار در صنعت خود و چه برای استفاده شخصی و کسب و کار انتظارات برای تعیین بهترین زمان برای فروش.

هنگامی که شما سرمایه گذاری در بازار سهام خود را مشاور به شما خواهد گفت نه به “زمان” بازار پس شما باید سرمایه گذاری با یک چشم به سمت در دراز مدت می گرداند. برخی از گوش دادن به آن است اما بسیاری از نمی از آنجا که اکثر مردم می دانند که زمان می تواند همه چیز را. زمانی که یکی از سهام خود را دو برابر در یک هفته آن را دشوار است به فروش چون شما فرض آن ادامه خواهد داد و در این مسیر. همانطور که همه ما دیدم یک زن و شوهر از سال پیش در بازار به راحتی می تواند تنها مخالف و در سال 2007 بسیاری از مردم از دست داده و مقدار قابل توجهی از پول در برخی موارد اکثریت ارزش خالص خود را. در حالی که این حکم ممکن است مزایای زمان بندی بازار سهام وجود دارد بدون شک که زمان فوق العاده مهم در فروش کسب و کار خود و با توجه به چند دلیل:

 • اکثر صاحبان کسب و کار از یک غلظت قابل توجهی از ارزش خالص خود را در کسب و کار خود را
 • کسب و کار مالی و ارزش به طور معمول در نوسان بیش از تولید ناخالص داخلی یا بازار سهام
 • اکثر کسب و کار آسیب پذیر هستند به ارزش نوسانات ناشی از مرگ کلیدی سهامداران دادخواهی از دست دادن یک قرارداد و یا دلایل مختلف
 • در علاوه بر این به دلیل آن می تواند 8-12 ماه برای پیدا کردن یک خریدار برای کسب و کارهای کوچک و به معامله زمان بندی بسیار مهم تر از سرمایه گذاری در بازار سهام که در آن سهام بسیار مایع است و می تواند از دفع در عرض چند دقیقه با تنها اسمی هزینه های معامله. علاوه بر این صاحبان کسب و کار باید پیش بینی که در آن کسب و کار خود خواهد بود 8-12 ماه از هر تاریخ به دلیل مالی و شرایط بازار 8 – 12 ماه از تاریخ صاحب کسب و کار آغاز می شود فرایند فروش معمولا دیکته چقدر یک صاحب کسب و کار می ایستد را از فروش کسب و کار خود را.

بیایید نگاهی به متغیر اول: آنچه مالی خود را در حال رفتن به مانند نگاه 8-12 ماه ؟ خریداران برای بدنام تلاش برای بریده بریده شرکت خود را به قیمت قبل از نزدیک اگر درآمد خود را و یا EBITDA رها کردن. اگر شما ارائه شده به خریدار با پیش بینی مالی و شما به مراتب از سال اول هدف بعد از 8 تا 12 ماه آنها ممکن است تصمیم به کاهش قیمت قبل از بستن. نمی افتد به دام تفکر هنگامی که شما بسته را در سال گذشته مالی و قابل قبول در نامه ای از قصد از یک خریدار است که شما در حال رفتن به با نظر به توافق در ابتدای معامله است. پس از شرکت خود را در وضعیت مالی متعهد به فروش در یک زمان 8-12 ماه قبل از زمانی که شما فکر می کنید درآمد و EBITDA خواهد شد بالاتر از آن است که در حال حاضر.

حال بیایید نگاهی به شرایط بازار است. در حالی که بازار سهام ممکن است یک شاخص خوب از روند بازار شما هنوز هم باید در نظر بگیرید این واقعیت است که شرایط بازار در زمان نزدیک به طور معمول مهم ترین شاخص زیرا آنها به خریداران دیگر فرصتی برای ارزیابی اینکه آیا شرکت شما است که هنوز هم یک فرصت خوب است. عمومی سهام ارزیابی و کلی M&روند خوبی نیست شاخص به اندازه کافی برای تعیین آنچه که اتفاق می افتد در صنعت خود را و یا برای معاملات اندازه مشابه شماست پس همین حالا به طور کامل تکیه بر شاخص از جمله. این مهم است که نگاهی به آمار که مربوط به شرکت خود را تعیین متغیرهای درایو روند و هوشمند حدس می زنم در مورد آنچه که اتفاق خواهد افتاد.

در اینجا چند نیروهای بازار را در نظر بگیرید و حدس ما در مورد چگونه آنها را تحت تاثیر قرار بازار های مختلف اندازه:

 • خواهد شد مالیات بر سود سرمایه را افزایش می دهد در سال 2011 باعث شود مردم به فروش سهام در شرکت های دولتی و در نتیجه باعث متعاقب آن بازار/ارزیابی شیب در شرکت های عمومی در پایان این سال ؟ احتمالا. این شیب قیمت ها پس از آن می تواند باعث خرید ولگردی و قانونی شکنی عمومی شرکت با دیگر شرکت های دولتی. خواهد سود سرمایه و افزایش باعث ارزیابی شیب در شرکت های خصوصی در پایان این سال ؟ احتمالا نه. در اینجا 8-12 ماه سرب-زمان مورد نیاز برای بستن یک قرارداد ممکن است استفاده از آن بعید است که وجود دارد خواهد بود یک سیل از شرکت های خصوصی شروع فرایند فروش نسبت به پایان این سال به صورت خالص مالیات دلایل.
 • اگر تورم بازدید به طور کلی روند منفی ضربه زدن به سهام ارزیابی از هر دو بزرگ و شرکت های کوچک به دلیل نرخ بهره افزایش یابد و اوراق قرضه برای سرمایه گذاران جذاب تر.
 • اگر حدود 70 درصد از شرکت های خصوصی مایل به فروش در 10 سال آینده به عنوان بسیاری از انتظار می رود به دلیل بازنشستگی جمعیتی جمعیت آن را تحت تاثیر قرار ارزیابی از شرکت های خصوصی ؟ شما شرط می بندم. آن را تحت تاثیر قرار عمومی شرکت ؟ بسیار کمتر.
 • از طریق رکود اقتصادی هر دو گروه سهام خصوصی و استراتژیک خریداران تمایل به نفع شرکت های کوچکتر. به عنوان هر دو استراتژیک خریداران و سهام خصوصی گروه ها باید ثبت مقدار از پول نقد به اندازه حصول آنها می خواهند به افزایش ساخت شرکت های بزرگتر و جذاب تر دوباره.
 • هنگامی که به دنبال در صنایع مختلف این مهم است به یاد داشته باشید که چگونه آنها را تحت تاثیر قرار در ارتباط با بازار سهام و اقتصاد است. در اینجا برخی را-aways با صنعت:

 • در سال 2009 ارزش کل بهداشت و درمان و مصرف کننده اصلی معاملات (زیر 500 میلیون دلار) انجام شده در آمریکای شمالی به طور قابل توجهی بالاتر از در هر سال در پنج سال گذشته است. چرا ؟ زیرا این صنایع هر کس اجرا می شود به زمانی که اقتصاد بد است. در سال 2010 متوسط بازار شرکت در این صنایع شده اند به عنوان جذاب
 • سال 2007 تا کنون بهترین سال در پنج سال گذشته برای مصرف کننده اختیاری آب و برق و فناوری اطلاعات معاملات (زیر 500 میلیون دلار). 2009 بدترین سال برای تمام صنایع. این صنایع تمایل به آینه کلی بازار سهام است.
 • صنعتی و تولید کل ارزش معامله آمار پایین آن در سال 2009 و در حال حاضر دوباره بجای اول برگشتن در یک روند رو به بالا بود و حتی بالاتر از سال 2006!
 • انرژی و مواد شرکت ها تمایل دارند به دنبال مربوطه روند بازار.

در حال حاضر یک زمان خوب است ؟ برای شرکت های کوچک در بسیاری از صنایع در حال حاضر یک زمان خوب است. ما در یک نقطه عطف آن مقابله اندازه آغاز خواهد شد به افزایش وجود خواهد داشت یک بزرگتر عرضه کوچک و متوسط بازار کسب و کار فروشندگان در چند سال آینده و در حال حاضر برای بسیاری از صنایع تقسیم عددی بر مضرب گذاری خوب هستند.

[ad_2]