همه چیز در مورد صندلی چرخدار الکتریکی

[ad_1]

جورج یوهان کلاین اختراع برق-طراحی صندلی چرخدار در 1950s. به عنوان سازنده ترین کانادا مخترع قرن 20 خود قابل توجه دیگر اختراعات شامل میکروسکوپی منگنه تفنگ های ZEEP راکتور هسته ای Canadarm و راسو همه خودرو زمین. کلاین کار برای شورای ملی تحقیقات کانادا هنگامی که او آمد تا با صندلی چرخدار الکتریکی بود که به معنای برای جانبازان جانبازان جنگ جهانی دوم.

در سال 2005 برای اولین بار با موفقیت کار بر روی صندلی چرخدار الکتریکی مورد استقبال بازگشت به کانادا در طول راه اندازی رسمی از Klein's بیوگرافی در اتاوا. صندلی داده شده بود به دولت ایالات متحده در سال 1955 در یک حرکت برای نشان دادن تعهد کانادا برای کمک به افراد معلول در سراسر جهان است. آن است که در حال حاضر نمایش داده شده در کانادا, علم و فناوری, موزه.

ویلچر برقی لقب گرفته است به کانادا,'s اختراع بزرگ. توسعه آن موجب شد با هجوم سربازان از جنگ جهانی دوم که در حال تبدیل شدن به معلول توسط جراحات در نبرد. تلاش هماهنگ از شورای ملی تحقیقات کانادا کانادا جنده انجمن و کانادا's وزارت امور کهنه منجر به یک موتور الکتریکی رو ویلچر بود که در واقع مفید است.

قبل از ظهور این نوع ویلچر به quadriplegics تا به حال هیچ راهی برای حرکت در اطراف خود. کمی زودتر کانادایی جنده انجمن بنیانگذار جان وکیل تا به حال با موفقیت لابی دولت کانادا برای خرید انبوه از صندلی چرخدار کتابچه راهنمای کاربر. این کمک جنده جانبازان اما نه به quadriplegics. دکتر کلاین در همکاری با پزشکان و بیماران مهندسین و دانشمندان سپس با انتقال به نقض منشاء مفهوم الکترونیکی بر روی صندلی چرخدار.

متولد در همیلتون انتاریو, کانادا در تاریخ 15 اوت سال 1904 جورج کلاین شد یک افسر سفارش کانادا در سال 1968 و بعد از القاء به کانادا, علم و فناوری, موزه مشاهير (در سال 1995) به دلیل از کار خود را در برقی صندلی چرخ و قابل توجه دیگر اختراعات. او در تاریخ 4 نوامبر سال 1992 در اتاوا در سن 88 سال است.

اختراعات خود را, اما او را زنده نگه دارید در حافظه از مردم در سراسر جهان به خصوص از کسانی که با بهره گیری از استقلال و تحرک است که او ممکن است از طریق صندلی چرخدار الکتریکی. امروز وجود دارد بسیاری از سازگاری این نوع از صندلی چرخدار است که سفارشی برای نیازهای مختلف افراد است. عقب, مرکز چرخ جلو و چهار چرخ دیسک مدل ها در حال حاضر در دسترس است.

در اصل به معنای به quadriplegics و معلول که نمی تواند خود سوق دستی صندلی چرخدار با توجه به برخی معلولیت های برقی-مجهز به صندلی چرخدار است و در حال حاضر نیز مقرر شده برای افرادی که بیماریهای قلبی عروقی. می توان آن را طراحی شده برای استفاده در داخل خانه یا خارج از منزل و یا برای هر دو. وجود دارد مدل قابل حمل و کامل برجسته “rehab” مدل های. وجود دارد نوع است که باید در هیئت مدیره شارژر در حالی که دیگران باید جداگانه شارژر.

ویلچر برقی کنترل با استفاده از جوی استیک و یا انواع دیگر دستگاه های مانند چانه کنترل یا پف / جرعه اسکنر. این کنترل می تواند تنظیم نه تنها صندلی's سرعت و جهت باد و همچنین سایر حرکات کاربردی مانند خم شدن, شیب, صندلی ارتفاع و ارتفاع پا که در آن مستاجر قادر به انجام برخی از حرکات و فعالیت هایی که ممکن نبود در غیر این صورت.

[ad_2]