هرم بزرگ است که یک ماشین زمان

[ad_1]

اگر من به ساخت یک ماشین زمان است, آن را بسیار ساده طراحی شده است. آن را یک پایه مربع با چهار مثلث متساوی الساقین به عنوان دیواره های آن است. فضای داخلی آن خواهد بود پر از مواد متراکم از توده مانند گرانیت و یا سنگ آهک. با وجود ما برای تلفن های موبایل الهام مشروط تصویر از یک ماشین زمان من ماشین زمان خواهد بود خالی از هر گونه وسایل کوچک مکانیکی الکترونیکی. به سادگی قرار دادن من ماشین زمان را شبیه به هرم بزرگ در مصر است. اگر ما نگاهی تحليلی از معادله راینر زمان طول عمر معادله ما توجه داشته باشید که در زمان (T) توسط یک عامل از فاصله (D) جرم (M) و معکوس انرژی (E).

راینر زمان طول عمر معادله

T=√D2x M x 1/E

ما می توانیم بدیهی است که سفر در زمان به جلو با سفر بسیار سریع کشتی فضایی (افزایش D). ما شخصی ساعت را آهسته به نزدیکی وقفه در حالی که کسانی که ساکن بر روی زمین ادامه خواهد داد به دور کنه. ما همچنین می تواند یخ بدن ما به نزدیک به صفر مطلق در نتیجه به طور قابل توجهی کاهش ما بازال میزان سوخت و ساز (کاهش E). بدیهی است که نه راحت ترین تجربه قابل تصور است. در نهایت ما می تواند در ساخت یک هرم مانند ساختار با جرم بالا(افزایش M). داخل اتاق می تواند مجهز به تهویه اتاق سیستم اجازه می دهد تا دسترسی به هوا و غذا است. صدا آشنا است ؟ اهرام بزرگ مصر دقیقا مطابقت با این توضیحات.

اگر ما به آزمون زمان ما, ماشین با قرار دادن یک کودک پنج ساله در آن اتاق یک خارجی زل زده به هرم داخلی اتاق را توجه داشته باشید که کودک به سختی سالخورده حتی پس از ده سال. اما کودک های مشابه در خارج از هرم را توجه داشته باشید که ناظران خود را در خارج از هرم خواهد رشد به سرعت قبل از اینکه چشم خود را. در صورتی که کودک به تن مچ دست سازمان دیده بان زمان در سازمان دیده بان خود را می توان قابل ملاحظه ای در پشت آن زمان در خارج از هرم پس از او پدید آمده است. پسر را باید در واقع سفر به آینده است. زمان نسبی است و هرم ظرفیت برای تغییر زمان در فضای داخلی آن نسبت به قسمت بیرونی آن به دلیل خواص بسیار زیادی جرم (M).

جالب مدرن و روز آزمایش شامل استفاده از ساعتهای اتمی بسیار دقیق. این ساعت دارای ظرفیت برای اندازه گیری زمان در هزاران میلی ثانیه است. بیایید فرض کنیم که ما همگام با زمان دو ساعت اتمی در خارج از هرم بزرگ. یکی از ساعتهای اتمی خواهد بود قرار داده شده در درونی مجلسی از هرم بزرگ در حالی که دیگر ساعت اتمی خواهد بود قرار داده شده در خارج از هرم. پس از یک ماه یا بیشتر ثبت زمان از ساعت اتمی برگرفته از داخل هرم بزرگ خواهد بود به ویژه در پشت ساعت اتمی را هم در خارج از هرم بزرگ. این هرم به عنوان یک ماشین زمان کاهش زمان در فضای داخلی آن نسبت به زمان در خارج از هرم.

علاوه بر این, یک آزمایش دوم می تواند شامل عمر موش زندگی در داخل هرم بزرگ در مقابل کسانی که زندگی در خارج از هرم. موش زندگی در داخل هرم بزرگ خواهد بود با اشاره به عمر موش زندگی در هرم بیرونی داده است که آب و مواد غذایی باقی می ماند و به آسانی در دسترس است.

اگر چه مدرن فیزیکدانان باید اشاره کرد که زمان کاهش می یابد و در نزدیکی بزرگ توده ها دارند و به اعتقاد من نادرست بنابراین اظهار داشت: این پدیده به دلیل ‘جاذبه شیفت قرمز.’ من که ادعا بزرگ توده ها تحریف فضا که در درجه دوم افزایش زمان متغیر است. بعلاوه سریع به جلو حرکت (D) و انرژی (E) کاهش نیز باید یک ذره اثر در زمان (T).

اهرام بزرگ هستند در واقع زمان ماشین آلات. آیا اهرام دارای ظرفیت برای پرتاب مسافران زمان صدها یا هزاران سال به آینده باقی مانده است دیده می شود. اما فراعنه مصر ممکن است با استفاده از اهرام مصر به گسترش طول عمر خود یعنی چشمه جوانی. شاید اهرام مصر مورد استفاده قرار گرفت برای خرید زمان برای کسانی که مبتلا به علاج سرطان. در هر صورت وجود دارد باقی می ماند بدون هیچ دلیل که چرا ساختارهای مشابه نمی تواند مورد استفاده قرار امروز برای اهداف مشابه.

به طور طبیعی اگر ما بنا اهرام ارتفاع بیشتر و قابل توجهی بیشتر توده اثربخشی ما ماشین زمان خواهد ملاحظه ای بهبود بخشد.

متاسفانه برچسب قیمت از ما هرم ماشین زمان خواهد به اجرا تریلیون. اگر ما انتخاب برای ساخت یک ماشین زمان در بودجه ما می تواند, در واقع, سعی کنید یکی دیگر از روش. توسط نقب زیرزمینی ما می توانیم سرمایه گذاری در جرم زمین و در نتیجه افزایش جرم (M) متغیر است. اگر ما burrowed در قطب شمال منطقه از جهان ما می تواند همچنین سرمایه گذاری بر روی انرژی کاهش جزء (کاهش E) از راینر زمان طول عمر معادله است.

از این رو یک ماشین زمان در بودجه خواهد بود یک اتاق به داخل زمین با پتانسیل رسیدن به زیر صفر درجه حرارت.

در طول جنگ جهانی دوم نازی ها در آلمان منتقل می شود بیش از 250.000 دانشمند و نظامی کارکنان و پرسنل به یک منطقه بین 20 درجه شرق و 10 درجه غرب در ملکه مود زمین در قطب جنوب است. نازی ها به نام این منطقه قطب جنوب Neuschwabenland.

شد Neuschwabenland انسان مدرن را اولین تلاش در ساخت یک ماشین زمان ؟ شاید در دوم فکر می کند یک قطب ماشین زمان در حال حاضر وجود دارد ؟

[ad_2]