نگاهی Medigap بیمه

[ad_1]

Medigap بیمه

مدیکر بهداشت سیاست های پوشش طیف گسترده ای از وضعیت پزشکی اما متاسفانه همه آنها. بنابراین مدیکر نمی خواهد پرداخت هزینه کامل از خدمات پزشکی است. به عبارت دیگر وجود شکاف در مدیکر پوشش. این است که در آن Medigap بیمه می آید; آن است که سیاست های بهداشتی را پوشش می دهد که شکاف اصلی در برنامه مدیکر.

Medigap بیمه تمام مجموعه دولت هستند و در نتیجه استاندارد بدون در نظر گرفتن دولت شما در زندگی می کنند. تنها استثنا در این ماساچوست در ایالت مینه سوتا و ویسکانسین است که استاندارد در راه کمی متفاوت است. وجود دارد 10 نوع از برنامه های موجود, نام, از, به, J. برنامه ریزی اساسی ترین و با هر اضافی طرح وجود دارد پوشش اضافی و گزینه های. بنابراین شما را انتخاب کنید برنامه است که بهترین متناسب با وضعیت و بودجه. ژوئن 1st, 2010, برنامه های E,H,I, J دیگر در دسترس و دو برنامه جدید M و N اضافه شده اند. علاوه بر مزایای در نظر دارد – G قرار گرفته اند برخی از تغییرات.

مختلف Medigap طرح های بیمه باید همان مزایا را بدون در نظر گرفتن که ارائه دهنده آن فروخته شده به شما و یا که در آن دولت (به استثنای ماساچوست در ایالت مینه سوتا و ویسکانسین). تنها تفاوت هزینه شده است. هر شرکت بیمه تصمیم می گیرد چگونه به قیمت آن حق بیمه. این شرکت معمولا با استفاده از پزشکی اختصاصی (وضعیت سلامت اطلاعات است که تعیین کننده مناسب بودن شما برای پوشش بهداشت و درمان) به تصمیم می گیرید اگر آنها را قبول خود نرم افزار و به چه قیمتی.

اگر چه سیاست های تنظیم شده توسط دولت این نیست که دولت بودجه برنامه. انجمن های مصرف کنندگان و شرکت های بیمه خصوصی می تواند با مجوز به فروش این بیمه است. شما می توانید به دست آوردن یک لیست از مجوز دهندگان با تماس با خود را بیمه دولتی ، به محض این که شما ثبت نام شما پرداخت خواهد شد برای هر دو این سیاست و حق بیمه مدیکر در هر ماه.

پس از ثبت نام سیاست خود را به طور خودکار تمدید و ارائه دهنده نمی تواند آن را لغو و حتی اگر وجود دارد مشکلات. سود اضافی است که به عنوان طولانی به عنوان شما منطقی, سالم, شما می توانید تغییر برنامه با توجه به وضعیت خود و ترجیح منافع. با این حال یک ارائه دهنده نمی تواند فروش شما بیش از یک سیاست در یک زمان.

وجود دارد برخی از عناصر کلیدی به Medigap بیمه است که شما باید آگاه باشند که یکی از این دوره ثبت نام. وجود دارد به طور معمول 6 ماه باز ثبت نام دوره آغاز می شود که روز شما را 65 سال یا مسن تر. بهتر است که ثبت نام شما در طول دوره ثبت نام باز به این دلیل که ارائه دهنده موظف است به شما فروش هر سیاست حتی اگر شما مشکلات بهداشتی و در همان هزینه ای است که به عنوان یک فرد سالم است. اگر ثبت نام شما بعد از 6 ماه باز ثبت نام ارائه دهنده ممکن است شما فروش یک سیاست حتی اگر شما واجد شرایط به عنوان در هر پزشکی اختصاصی – مگر اینکه شما واجد شرایط با توجه به شرایط خاص محدود.

نکته مهم دیگر به درک این است که سیاست اجازه نمی دهد که همسران به درخواست مشترک است. هر فرد باید به صورت جداگانه.

شما همچنین ممکن است بخواهید نگاهی توجه داشته باشید که پوشش خاص گنجانده شده است در Medigap بیمه. این خدمات عبارتند از: مزیت مدیکر برنامه های طولانی مدت مراقبت بیمه; جانبازان مزایای; TRICARE; پزشکی; کارفرما یا اتحادیه قصد دارد از جمله کارمندان فدرال فواید برنامه (FEHBP); هند خدمات بهداشت قبیله ای و شهری بهداشت هند قصد دارد; و مدیکر برنامه داروهای تجویزی.

www.medigapcost.com/medigap-insurance.shtml

[ad_2]