نکاتی مهم برای خرید مانتو

یکی از لباسهای ضروری برای خانمهای ایرانی مانتو است ، خرید بهترین مانتوی زنانه اینجا کلیک کنید در انتخاب و خرید مانتو نکات بسیار مهمی وجود دارد که به قد و اندام شما بستگی دارد.

مانتو قد ۹۰

 

قبل از خرید کت خوب ، باید توجه ویژه ای به یک سری خرید بهترین مانتوی زنانه نکات خاص داشته باشید ، به عنوان مثال ؛ نوع سبک و قد ، محیطی که قرار است مانتوی خریداری شده را در آن بپوشید ، مدلی که در ذهن دارید و می خواهید با لباس های دیگرتان هماهنگ باشد ، مبلغی که می خواهید هزینه کنید ، پارچه ای که هنگام استفاده شما را آزار می دهد. نمی کند و …..

 

اما انواع کت های موجود در بازار را می توان به خرید بهترین مانتوی زنانه دسته های اصلی زیر تقسیم کرد:

– ساده

– ورزش

– مجلس

– لباس اداری

– بهار تابستان پاییز زمستان

– دانشجو

نکات مهم در خرید مانتو

 

راهنمای خرید مانتو

از پارچه های مختلف برای تولید کت های مختلف استفاده خرید بهترین مانتوی زنانه می شود که ممکن است با سلیقه های مختلف متناسب باشد.

 

برخی افراد آن را با توجه به مواد مانتو انتخاب می کنند ، به عنوان مثال ، برای برخی از افراد خرید مانتی که چروک نشود و نیازی به اتو نداشته باشد مهم خرید بهترین مانتوی زنانه است و برای برخی دیگر که مانتوی آنها پرز نمی شود و …

 

خرید مانتو ، راهنمای خرید مانتو
مانتوهای ساده ، اسپرت ، رسمی ، رسمی و … در خرید بهترین مانتوی زنانه بازار موجود است

 

کت متناسب با رنگ پوست را انتخاب کنید

رنگ سلیقه ای است و ما غالباً سلیقه خود را می پذیریم و رمز و راز رنگ را نادیده می گیریم. اما واقعیت این است که در نظر گرفتن قوانین انتخاب رنگ مناسب برای لباس ها باعث زیبایی و زیبایی بیشتری می شود. یکی از این قوانین انتخاب خرید بهترین مانتوی زنانه رنگ لباس با توجه به رنگ پوست است.

مانتو بلند برای افراد قد بلند

 

پوست تیره:

افرادی که پوست تیره دارند معمولاً چشم ها و موهایشان خرید بهترین مانتوی زنانه سیاه و قهوه ای تیره است. این افراد باید لباسی را انتخاب کنند که با رنگ تیره در تضاد باشد. این کنتراست چهره را از یکنواختی خارج می کند و باعث جذابیت بیشتر می شود.

 

پیشنهادات برای این گروه:

رنگ های مناسب: صورتی ، سفید ، خاکی ، آبی روشن خرید بهترین مانتوی زنانه ، خاکستری روشن.

رنگهای نامناسب: سیاه ، قهوه ای تیره ، فیروزه ای ، سبز یشمی ، قرمز تیره.

اگر رنگ پوست شما در این دسته است ، از پوشیدن لباس هایی با رنگ های گرم و تیره خودداری کنید. از آنجا که رنگهای سیاه و آبی تیره معمولاً لباس رسمی محسوب می شوند و نمی توان آنها را به طور کامل دور انداخت ، سعی کنید استفاده خرید بهترین مانتوی زنانه از آنها را به حداقل برسانید و فقط در صورت لزوم از آنها استفاده کنید.

مانتو جدید مناسب افراد لاغر

 

پوست روشن:

این گونه افراد معمولاً موهای بور و روشن دارند و رنگ چشم آنها سبز ، آبی ، خاکستری یا قهوه ای روشن است. رنگ های مناسب برای این گروه که خرید بهترین مانتوی زنانه با رنگ پوست آنها تضاد دارد.

 

پیشنهادات برای این گروه:

رنگهای مناسب: آبی روشن ، قهوه ای ، بژ ، آبی سیر.

رنگهای نامناسب: قرمز ، صورتی ، نارنجی ، زرد ، بنفش و سفید.

در این گروه باید از رنگ های خشن و روشن استفاده شود خرید بهترین مانتوی زنانه تا تضاد کافی با رنگ پوست ایجاد شود. استفاده از رنگ های گرم به هیچ وجه توصیه نمی شود.

مدل مانتو برای افراد لاغر و قد کوتاه

پوست طبیعی:

افرادی که رنگ پوست آنها نه تیره و نه روشن است می توانند خرید بهترین مانتوی زنانه تقریباً از هر رنگ لباسی استفاده کنند. از آنجا که هر دو رنگ روشن و تیره می توانند با این رنگ پوست تضاد داشته باشند ، می توان از هر دو رنگ استفاده کرد.

اما بهتر است تاپ خود را هماهنگ با رنگ چشم خود خرید بهترین مانتوی زنانه انتخاب کنید.

 

پیشنهادات برای این گروه:

رنگ های مناسب: بژ ، آبی ، سرمه ای ، گندمی ، سیاه ، صورتی.

رنگهای نامناسب: مغز پسته ، بنفش ، قهوه ای تیره و قرمز.

تنها رنگهایی که اصلاً نباید در این گروه استفاده شود ، رنگهای نزدیک به رنگ پوست است. به عنوان مثال ، اگر رنگ پوست شما زیتونی است خرید بهترین مانتوی زنانه ، از پوشیدن لباس های زیتونی یا قهوه ای خودداری کنید.