نکاتی برای صرفه جویی در پول در داروهای تجویزی به طور موثر

[ad_1]

مواد مخدر می تواند بسیار گران قیمت در حال حاضر و نه هر کس پوشش بیمه را پوشش می دهد که خود تجویز داروها و یا باعث می شود قیمت پایین تر با شرکت پرداخت. در موارد دیگر مردم مجبور به پرداخت قیمت کامل برای داروهای خود را که می تواند بسیار گران است. این اتفاق می افتد حتی اگر آنها یک طرح بیمه پزشکی, اما آن را پوشش نمی دهد به مواد مخدر است.

افراد با و بدون بیمه پزشکی می تواند استفاده از برخی از روش های زیر برای کاهش اثر داروهای گران قیمت در کیف پول خود را.

وجود دارد چند راهنمایی در مورد چگونه به صرفه جویی در پول در داروهای تجویزی. راهنمایی کسانی که رد ناامن راه برای به دست آوردن داروها مانند خرید آنها را در خیابان و یا سفارش از طریق بدون مجوز داروخانه.

داروهای ژنریک به جای نام تجاری

این نکته اول است که به ذهن می آید وقتی که می آید به صرفه جویی در تجویز داروها. در واقع generics در اکثر موارد باید همان اثر را به عنوان خود را با نام تجاری-نام نسخه اما بیماران می تواند به دست آوردن آنها را در یک به طور قابل توجهی کاهش هزینه ها. اگر یک پزشک گفت که یک بیمار ممکن است به جای یک نام تجاری از مواد مخدر با آن generic جایگزین یا نمی تجویز مواد مخدر را به “توزیع به عنوان نوشته شده” خرید کلی جایگزین خواهد بود یک تصمیم عاقلانه است.

در اکثر موارد داروسازان ارائه به مشتریان خود را با generics مگر اینکه آنها را ببینید “DAW” در نسخه.

برای مثال آیا مصرف prilosec. این نام تجاری-نام داروی مورد استفاده در درمان GERD در مورد هزینه $230 30 کپسول و آن نسخه کلی هزینه تنها $13 به همان مقدار. قیمت های معتبر هستند که از فوریه 2, 2017, برای, New-York city. همه از برآورد قیمت های گرفته شده از Goodrx.com برای Walmart pharmacy. قیمت های پایین تر ممکن است در سایر داروخانه ها و یا مناطق.

با استفاده از خدمات مراقبت های پیشگیرانه

با قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA, همچنین شناخته شده به عنوان Obamacare) مردم را از دسترسی به مراقبت های پیشگیرانه خدمات به صورت رایگان و بدون در نظر گرفتن اگر آنها هر نوع پوشش درمانی یا نه. این روش کمک خواهد کرد به صرفه جویی در پول در نسخه فعلی را کاهش شانس داروهای مورد نیاز در آینده است.

با استفاده از بیمار کمک برنامه های

اگر بیمار نمی تواند استطاعت به مواد مخدر با استفاده از بیمار کمک برنامه یک گزینه است.

کسانی که برنامه های در حال اجرا توسط شرکت های دارویی مانند Pfizer. همچنین فدرال وجود دارد و برنامه های دولتی در دسترس بیماران بدون پوشش درمانی و یا کسانی که نمی توانیم حیاتی مواد مخدر.

Rx توسعه و NeedyMeds هستند و تنها تعداد کمی از برنامه های موجود در سراسر ایالات متحده

90 روز عرضه به جای 30 روز عرضه

90 روز عرضه است که تقریبا همیشه ارزان تر از 30 روز از عرضه است. در دراز مدت این روش می تواند به صرفه جویی نه تنها پول بلکه زمان صرف شده برای بازدید از یک دکتر و یا یک داروخانه است.

به علاوه اگر بیمار دارای بیمه درمانی خصوصی آنها می تواند 90 روز عرضه با استفاده از mail-order داروخانه. این شما صرفه جویی در پول و حتی بیشتر و راحت تر.

سفارش پستی داروخانه

بیماران می تواند صرفه جویی در پول در نسخه خود را با استفاده از mail-order داروخانه ها. این روش راحت تر از رفتن به یک داروخانه اما بیماران باید واقعا مراقب باشید در هنگام استفاده از داروخانه آنلاین.

برخی از آنها می تواند جعلی و به سادگی به دنبال کلاهبرداری از مشتریان. اما بیماران می تواند در جلوگیری از این مسائل اگر آنها با استفاده از BeSafeRx برنامه از غذا و دارو.

قرص تقسیم

اگر یک پزشک می گوید: این درست است که تقسیم قرص شما می توانید به عنوان طولانی به عنوان آن است که یک کنترل تولد دارو یا طولانی اثر دارو. نیز وجود دارد که مواد مخدر طراحی شده اند که به تقسیم و یا مواد مخدر است که باید یک پوشش ویژه ای برای محافظت از معده است. آن است که غیر ممکن است به تقسیم و استفاده از آنها را بدون هر گونه عواقب.

در تمام موارد دیگر آن را یک حرکت هوشمند به 20 10mg قرص بیرون از 10 20mg قرص. این روش با استفاده از همان اصول به عنوان یک 90 روز عرضه: دو بار در دوز بالاتر به این معنا نیست دو بار هزینه بالاتر.

بسیار مهم است به درخواست پزشک در مورد قرص تقسیم در هر مورد خاص.

معافیت حق

ممکن است که پوشش درمانی را پوشش نمی دهد مواد مخدر است که نجات بخش یا واقعا مهم برای سلامت بیمار است. اگر پزشک بیمار را فراهم می کند بیمه گر با اثبات اهمیت این دارو برای بیمار زندگی این احتمال وجود دارد که بیمار می تواند یک حق برای معافیت. با این حق بیمه بهداشت و درمان را پوشش مواد مخدر است که نه تحت پوشش در غیر این صورت.

صرف برخی از زمان در یک تماس را به شرکت بیمه می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از پول است.

یکی دیگر از داروخانه – قیمت دیگر

یک بیمار با یک طرح بیمه می تواند به دست آوردن مواد مخدر خود را برای قیمت های مختلف از داروخانه های مختلف در منطقه خود را. این تفاوت می تواند تنها صرفه جویی در یک زن و شوهر سنت اما این قابل توجهی می تواند به عنوان به خوبی.

برای مثال 60 قرص Adderall هزینه خواهد شد در مورد $45 در Walgreens و در حدود 79 دلار در Kmart. که $34 ذخیره فقط با راه رفتن به یکی دیگر از داروخانه.

اگر این مثال است نه تکان دهنده, فقط تصور کنید که این مقدار از پول است که می تواند ذخیره شود اگر وجود دارد چند دارو تجویز می شوند.

با استفاده از آنلاین دارو کوپن

اگر بیمار دارای معافیت بالا طرح یا اگر این دارو را تحت پوشش قرار نمی, آن است که یک ایده خوب برای بررسی اگر آن را ممکن است برای به دست آوردن مواد مخدر در قیمت پایین تر با استفاده از کوپن های آنلاین. آن سخت است برای صرفه جویی در مقدار زیادی از پول معمولا داروهای تجویز شده به خصوص generics اما پس انداز می تواند بزرگ برای نام تجاری مواد مخدر.

یکی از شایع ترین استفاده از خدمات برای گرفتن کوپن های آنلاین است Goodrx.com.

یکی دیگر از راه برای صرفه جویی در پول برای بررسی اگر یک تولید کننده تخفیف در دسترس برای مواد مخدر است. اگر بیمار واجد شرایط برای تولید کننده تخفیف این امکان وجود دارد که آنها می توانند این دارو در هزینه کم است.

به طور کلی مواد مخدر پس انداز

این راهنمایی با هم ترکیب خواهد شد صرفه جویی در مقدار زیادی از پول در داروهای تجویز شده برای افراد با و یا بدون بیمه پزشکی. هر یک از این روش امن برای بیمار سلامت به عنوان بیمار را برای به دست آوردن تنها اصلی داروها بدون هیچ گونه مواد اضافی که مشترک در داروهای تقلبی. اگر شما مطمئن نیستید اگر برخی از این نکات را برای شما به طور خاص دریغ نکنید به درخواست یک پزشک.

[ad_2]