نویسندگان خلاق با استفاده از استنتاج می گفت کمتر

[ad_1]

همه نویسندگان خلاق با استفاده از استنتاج آیا با انتخاب و یا تصادف. بنابراین شما ممکن است فکر “اگر من می توانید انجام دهید استفاده از آن حادثه, چرا باید مطالعه شود ؟ شما باید مطالعه آن را به دلیل شما می توانید با استفاده از این روش به طور موثر تر اگر شما را در درک همه انشعابات درگیر است.

این استنتاج:

مریم در کار است. او تا به حال یک میمون.

این نوع از عناوین شما به عنوان خوانده شده در Enquirer و دیگر مانند مجلات. در سطح یک می تواند فرض زیر است:

1. یک زن تا به حال جفت با یک میمون و باردار شدم

2. او رفت و به بیمارستان برای زایمان

3. او کودک بود کودک بود یک میمون

4. آن را یک رویداد تاریخی

5. این رویداد خواهد باز کردن درب جدید به جامعه پزشکی و دانشمندان

6. رسانه های خبری خواهد شکاری میمون کودک در طول زندگی خود

7. مستند بدون شک ایجاد شود

8. یک فیلم می تواند در ساخت

افکار سیل خواهد ذهن خود را. آیا زن برو در سیاحت اکتشافی در افریقا ؟ او بود مورد حمله یک میمون و یا میمون ؟ که در آن او بود ، یا او حتی ازدواج کرده ؟ چگونه خواهد خانواده اش را قبول میمون نوزاد است ؟ آیا هر انسانی ،

و یا شما می توانید آن را بخوانید راه من فکر کردم زمانی که من آن را نوشتم: مریم در کار او متعلق به یک میمون. آیا شما ببینید چه چیزی استنباط می توانید انجام دهید ؟

رمز و راز نویسندگان اغلب گمراه کردن خواننده با رها کردن سرنخ است که می تواند ادامه راه اشتباه است. استنتاج نیز در معماهای جوک و بعضی از بازی ها.

استنتاج ایجاد یک پازل ذهنی برای خواننده را حل کند. ذهن خواننده را همیشه پرش گذشته فوری و فرم خاص خود را دارد نتیجه گیری بر اساس اطلاعات آنها تغذیه شده است. اگر نویسنده می خواهد به او می تواند تغییر تصویر ذهنی در جمله بعدی.

مثال دیگر:

عروس در اشک فرو ریخت و نمی تواند دلداری.

ما ممکن است فکر می کنم:

1. داماد را نشان نمی دهد برای عروسی

2. او پاره لباس عروسی خود را

3. کسی کاهش یافته کیک عروسی

4. این ارگ یا واعظ نمی تواند وجود داشته باشد

ما می توانید تصور کنید که همه نوع از همه چیز, اما آنچه که من در واقع فکر کردن است که پدرش در اثر یک حمله قلبی در طول عروسی. از آنچه من گفت: بعید است که هر کسی درک که معنی. و در نتیجه خواننده را استنباط خود را به معنی توجه به شواهد و جلو آمده خود را با نتیجه. به عبارت دیگر آنها عرضه خواهد شد فاقد مدارک و شواهد توسط تعریف خود را از آنچه می تواند یک عروس به سقوط در اشک.

استنتاج یک ابزار عالی. شما می توانید استنباط است که یک مرد در عشق با بهترین دوست خود را تا کنون که بدون گفتن آن است. شما می توانید بیشتر استنباط است که آنها با داشتن یک عشق وعاشقی که شوهر می داند که هیچ چیزی در مورد آن, اما شوهر است در مورد برای پیدا کردن. اگر شما یک تفنگ به معادله شما می توانید استنباط کسی است که به مرگ به عنوان یک نتیجه.

استفاده از استنتاج عاقلانه می گویند بسیاری با گفتن کمتر است.

[ad_2]