نوزاد بوم بوم

[ad_1]

اولین متولدین, متولد در سال 1946 به نوبه خود 60 سال جاری است. اما 60 نیست آنچه در آن استفاده می شود. این نسل که تغییر جامعه هنگامی که آن جوان در حال حاضر در حال تغییر و بازتعریف پیری است. و از آنجا که کودک نسل رونق برخوردار بزرگترین قدرت خرید در, تاریخچه شرکت ها است که با توجه به پرداخت و توجه به خواسته ها و نیازهای افراد متعلق به نسل ایستاده به درو پاداش عظیم.

برای سرمایه گذاران و همچنین بازاریابان هوشمند آن را به نگاه کردن به نوزاد رونق بازار (افراد متولد بین سال های 1946 و 1964) از نظر تعدادی از تم ها و subthemes که شیر را به نسل در روح و روان و socioeconomics.

غرور

بخش بزرگی از رونق کودک و روان احساس است و به دنبال جوان. مطالعات می گویند متولدین دیدن خود را به عنوان 20 سال جوان تر از آنها واقعا هستند. در واقع با توجه به Yankelovich شرکای رای گیری شرکت “جمعیتی به معنای واقعی کلمه فکر می کنم آنها در حال رفتن برای مردن قبل از دریافت آنها است.” یک مطالعه نشان داد که “افراد تعریف سن به عنوان شروع و سه سال بعد از آمریکا به طور متوسط مرده بود.” Boomers می خواهند ظاهر خود را به منعکس کننده جوانی که احساس می کنند به طوری که آنها در حال تبدیل شدن به جدید بهبود زیبایی روش برای صاف کردن چین و چروک, حذف مو از لکه های ناخواسته, بهبود پوست و از بین بردن ناخوشایند میشود.

ترکیب تمایل به نگاه جوان و پر انرژی با پذیرش رویه لوازم آرایشی و بهداشتی و شما باید یک دلیل بزرگ برای رشد رونق در لوازم آرایشی و بهداشتی روش لیزر. و آن را تنها خواهد شد بسیار بزرگتر است. نه تنها لیزر روش بسیار موثر و غیر تهاجمی اما آنها سریع ترین می تواند در عرض یک ساعت و نیم در مطب دکتر.

لیزر و نور مبتنی بر دنده نه تنها جامعی توسط متخصصان پوست بلکه توسط پزشکان عمومی که می خواهید یک قطعه از این کسب و کار سودآور. رشد در لیزر کسب و کار فراتر از آمریکا به اروپا و آسیا است. بازیکنان اصلی در زیبایی شناسی روش لیزر عبارتند از: Candela (NasdaqNM: CLZR), Cutera (NasdaqNM: CUTR), Laserscope (NasdaqNM:LSCP) و Syneron (NasdaqNM: ELOS).

دوباره جوان سازی فیزیکی

تا حدودی این به غرور, اما آن را نیز مربوط به تغییر در نگرش است. بر خلاف نسل های قبلی بسیاری از متولدین انتظار می رود برای ادامه فعالیت آنها لذت بردم تمام زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان جدید را با چالش ها از جمله دویدن, قایقرانی, بسکتبال, کار کردن, اسکی و تنیس, به نام چند. اما این اجتناب ناپذیر است که مردم سنی که مفاصل ساییدگی و پارگی رباط. به جای دادن و عقب نشینی به یک سبک زندگی فعال بسیاری از افراد تصمیم به تحت hipand جایگزینی زانو و سایر روشهای جراحی است که آنها را قادر به ادامه یک سبک زندگی فعال است.

نگاهی به شرکت های که ارائه آخرین ارتوپدی تجهیزات پزشکی از جمله Stryker (NYSE:SYK), Biomet (NasdaqNM:BMET), زیمر منابع (NYSE:ZMH), Smith & Nephew (SNN:NYSE ADR) و جانسون و جانسون (NYSE:JNJ) – شرکت ارتوپدی بخش حقوق انحصاری برای فروش موبایل-تحمل زانو در ایالات متحده آمریکا

و در حالی که متولدین درگیر هستند در یک طیف گسترده ای از ورزش گلف را در میان مورد علاقه خود را. به دنبال شرکت هایی که ارائه پیشرفت های به بازی آسان تر است. گلف بازان در حال بدنام بودن در بی پایان و اغلب بیهوده تلاش برای هر چیزی که ممکن است کمک به آنها را به بازی بهتر است. آدامز گلف (ADGO.OB) ارائه می دهد انواع مختلفی از باشگاه های هیبرید است که آسان تر به آمار با از آهن طولانی است. GPS صنایع (GPSN.OB) ارائه می دهد Wi-Fi و GPS را فعال کنید, چند رسانه ای, ارتباطات و راه حل های مدیریت برای دوره های گلف.

سلامتی

Boomers می خواهید به احساس خوب و زنده باقی می ماند به امکانات زندگی. این یکی از دلایل آنها همچنان بزرگترین مصرف کنندگان از محصولات سلامتی و خدمات است. آنها علاقه مند هستند در مکمل های تغذیه ای, مواد غذایی, رژیم غذایی, محصولات, چشمه های آب معدنی, یوگا, مدیتیشن و فعالیت های دیگر که ارائه فیزیکی و منافع معنوی. به دنبال شرکت هایی هستند که به طور فعال در ترکیب سلامتی هدفمند برنامه های خود را در محصولات و خدمات. مثلا Amica (ACC:به یک توسعه دهنده از بازنشستگی خوابگاه است که به طور خاص هدف قرار دادن این مخاطب با آن ها سلامتی و نشاط خوابگاه.

پیری همراه با یک میزبان از بیماری های مرتبط با. اما boomers انتظار نداریم که این بیماری به آنها را متوقف کند. Yankelovich یادداشت “آنها به طور کامل انتظار می رود که پیشرفت در بهداشت و درمان و ژنتیک در حال رفتن به آنها را قادر به زندگی گذشته 100.”

سفر و اوقات فراغت

متولدین نه تنها باید پول بیشتری به آنها نیز باید این زمان را صرف آن در سفر و فعالیت های تفریحی. در هتل جلو نگاه به صورت تفریحی است که با ارائه امکانات و فعالیت های متولدین لذت ببرید. Fairmont Hotels & Resorts (NYSE: FHR) صاحب یک سبد بزرگ از رفت و آمد مکرر لوکس هتل ها. Marriott International (NYSE: MAR) و Starwood هتل ها و استراحتگاه در سراسر جهان (NYSE: داغ) بسیاری از استراحتگاه در اموال خود را در اوراق بهادار.

هتل ها که به ارائه بازی لذت می برد سالم رشد در 5 سال گذشته و ادامه خواهد داد به رشد به عنوان آنها را جذب قمار boomers. امکانات عبارتند از harrah’s سرگرمی (NYSE: HET) پارک محل (NYSE:PPE), MGM Grand (NYSE: MGG) و ایستگاه قمار ((NYSE:STN). و قطعا استیو وین (Nasdaq: WYNN) می داند که یک چیز یا دو مورد جذاب به افرادی که مانند قمار ،

بسیاری از افراد را به تعطیلات خود را به دریا. نگه داشتن چشم در کارناوال شرکت (NYSE: CCL) و رویال کارائیب (NYSE: RCL). و تعداد فزاینده ای از افراد جذب شده به تلفن همراه جدید خانه, شیوه زندگی, این برنامه شامل به روز رسانی و لوکس تر وسایل نقلیه تفریحی از شرکت هایی مانند موناکو مربی (NYSE:MNC), Fleetwood شرکت(NYSE:FLE), Thor صنایع (NYSE:تاهو), Winnebago صنایع (NYSE:WGO), Coachmen صنایع (NYSE:COA)..

همانطور که برای سفر از خدمات Cendant (NYSE:CD) یک شرکت بود به در نگاه کنید. در حال حاضر آن را بیش از است که اخیرا تقسیم به 3 عمومی شرکت با تمرکز بر املاک و مستغلات, خدمات مسافرتی و هتل ها و کرایه ماشین.

زندگی بازنشستگی

قدیمی مفهوم “بازنشستگی” ممکن است به زودی تبدیل به دو پاس. بسیاری از افراد هر دو تصمیم به ادامه کار و یا کار پاره وقت. و با رشد اینترنت و پهنای باند انتظار دفتر خانه کوچک بازار (سوهو) به بوم. حتی معماری خانه را تغییر دهید. مطالعات نشان می دهد که این خانه ها در جوامع بازنشستگی که ساخته شده اند در 30 سال گذشته نیست با توجه به سلیقه متولدین. نگاه برای پیشرو انبار-مانند فضاهای.

سازندگان مانند Pulte (NYSE: PHM) و تلفات برادران (NYSE: تلفن) در حال تغییر خود را طرح طبقه به جای تغییر سلیقه. دل وب ساز “بازنشستگی جوامع” باز کردن یک جامعه در نزدیکی شیکاگو برای افراد متعلق به نسل که می خواهند امکانات بازنشستگی اما نمی خواهید به ترک کار. طرح های طبقه طراحی شده اند به جای صفحه اصلی دفاتر.

اینها تنها برخی از تم ها و شرکت ها برای نگه داشتن چشم در به عنوان متولدین دوباره تعریف پیری و بازنشستگی و اداره عالی خود را صرف قدرت.

[ad_2]