نوآوری ها و تجهیزات پزشکی است که صرفه جویی در زندگی انسان

[ad_1]

از اولین مرد و تمدن ما تا به حال های مختلف پزشکی و تجهیزات مورد استفاده برای مقاصد درمان. در واقع در هر حال حاضر و پس از آن آخرین تجهیزات پزشکی در حال اختراع با استفاده از تکنولوژی لبه برش. پزشکان بستگی زیادی در این تجهیزات استفاده از آنها برای تشخیص و آزمایش است. این تجهیزات باید نقش مهمی در صرفه جویی در بیماران زندگی است. این است که چرا چند شرکت های تولیدی در سراسر جهان صرف میلیون ها و میلیاردها دلار در تحقیق و توسعه است. از یک دماسنج ساده برای زندگی, صرفه جویی در ماشین آلات مورد استفاده در بیمارستان ها و درمانگاه و در خانه همه تجهیزات پزشکی است. اجازه دهید نگاه ما به چند مورد از این تجهیزات استفاده می شود و برش لبه تکنولوژی مورد استفاده برای تولید آنها.

سونوگرافی دستگاه:

این یکی از مهم ترین نوآوری ها در صنعت پزشکی. اصطلاح “سونوگرافی” اشاره به امواج صوتی که سفر فراتر از شنوایی انسان. در واقع فرکانس آن سفر در 20,000 هرتز. سونوگرافی دستگاه برای اولین بار اختراع و استفاده می شود به تماشای تصویر از نوزاد در رحم مادر است. اما با بیشتر نوآوری در همین موضوع آن است که در حال حاضر استفاده می شود به درمان و اسکن بسیاری از ارگان های دیگر در بدن انسان است مانند قلب و کبد و کلیه. دلیل اصلی برای استفاده از سونوگرافی دستگاه از اشعه ایکس نمی تواند اسکن این ارگان در بدن است.

اسکن کمک می کند تا پزشک برای بررسی و مطالعه در ابعاد ارگان توسط آن تعیین اندازه و ویژگی های. علاوه بر اسکن تسهیلات مورد استفاده برای شناسایی رشد اضافی در بدن مانند سنگ کیسه صفرا و تومور. سونوگرافی استفاده می شود نیز استفاده می شود به در قلب و عروق به بررسی جریان خون در قلب است.

مصنوعی قلب:

یکی از بزرگترین اختراعات در تاریخ پزشکی و در نوع بشر است مصنوعی قلب. این قلب مصنوعی توسط یک دستگاه به جای قلب در بدن انسان است. این بود که یک نفس اختراع در تاریخچه پزشکی. مصنوعی قلب کاشته می شود به یک بیمار's بدن در مواردی که پیوند قلب امکان پذیر نیست.

بسیاری از مردم به اشتباه بین دستگاه قلبی-ریوی و قلب مصنوعی. CPB یا قلبی-ریوی ماشین آلات دستگاه های خارجی بر خلاف مصنوعی قلب که کاشته شده در بدن است. CPB استفاده می شود تنها برای چند ساعت به جای عملکرد قلب و ریه ها. اعتقاد بر این است که تکمیل مصنوعی قلب برای کاشت آماده خواهد شد در سال 2013.

علاوه بر این تجهیزات پزشکی وجود دارد چندین دستی ماشین آلات مورد استفاده قرار امروز. تعداد کمی از این تجهیزات پزشکی مورد استفاده از دماسنج استفاده از گلوکومتر, تنفسی, دستگاه دیالیز, دستگاه تصفیه کننده و بسیاری دیگر. این نوآوری در صنعت پزشکی است که شما را نجات داد و من برای زنده ماندن در این جهان است.

در واقع ما باید در نظر خودمان را خوش شانس به دنیا آمد و در یک زمان برتر فن آوری های پیشرفته است که می تواند کمک به ما برای زندگی بهتر و سالم تر برای مدت زمان طولانی. تکنولوژی اجرا در تولید تجهیزات پزشکی به نجات زندگی میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است. آخرین تکنولوژی کمک خواهد کرد به صرفه جویی میلیاردها دلار در آینده است.

[ad_2]