نه پدربزرگ خود کارخانه: نوسازی تولید برای جذب Millennials

[ad_1]

به همین دلیل است که تعامل مانند یک معامله بزرگ در ساخت و ماهر معاملات? چرا که با توجه به سال 2013 صنعت گزارش برای هر چهار پوزیشن که کارگران بازنشسته از صنعت تولید تنها یک جایگزینی است. بدتر هنوز, آن را پیش بینی کرد که در دهه آینده که 2 میلیون از 3.5 میلیون نفر تولید شغل در دسترس خواهد رفت پر نشده به دلیل عدم در دسترس استعداد.

در حال حاضر شما ممکن است درخواست چگونه می تواند باشد ؟ با میلیون ها نفر از بیکاری وای که اتفاق می افتد به رو به نرخ بیکاری است که در دو ملی رای دادن نیست ما مردم به اندازه کافی برای پر کردن آن موقعیت? نه تا زمانی که ما تغییر تصویر و درک از تولید برای هر دو بچه ها و پدر و مادر خود را.

گذشته دو نسل جوان و حرفه ای نیست و دقیقا شده است جهش در این فرصت به کار در تولید است. بخشی از مشکل این است که این ننگ است که تولید شده است – مشغول به کار در یک نجس محیط زیست با تفکر منسوخ شده و کمی اتاق را برای رشد. دیگر بزرگتر مسائل پدر و مادر است که باید دلسرد بچه های خود را از حضور در تجارت و یا ویژگی های مدرسه و به جای ترویج ارزش چهار سال مدرک از کالج و یا دانشگاه. با توجه به انجمن ملی تولید کنندگان و تولید موسسه (نم) تنها 3 در 10 پدر و مادر را در نظر تشویق فرزند خود را به سمت تولید حرفه ای. درک شده است که شما را به معاملات اگر شما “کالج مواد است.” و پدر و مادر می خواهید کودکان خود را به “دانشکده مواد.”

به عنوان ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر تحت “تولید رنسانس” و به دنبال تولید کالاهای خود را در خاک آمریکا دوباره فوری وجود دارد و نیاز رو به رشد برای استعداد های جدید.

پس چگونه شما را به تولید شغل جذاب تر و جذاب به کارکنان آینده نگر? شما می توانید شروع به نوسازی خود را با نام تجاری. اگر شرکت شما گیر در یک calcified راه انجام کسب و کار شما در حال رفتن به یک زمان سخت پیدا کردن و نگه داشتن کارگران جوان.

امروز کارگران بومی های دیجیتال. آنها “سیمی” برای فن آوری در راه بر خلاف نسل های قبلی و آنها انتظار دارند به آن دسترسی داشته باشید در محل کار. همین دلیل است که این مهم برای تولید کنندگان نه تنها باید برش لبه صنعت 4.0 فن آوری در دسترس شرکت ها باید برای ترویج فن آوری مورد استفاده در فرآیند تولید آنها. وای خوشحال خواهد شد اگر تعجب نیست بنابراین می دانیم که بیش از دو سوم از ایالات متحده شرکت های تولیدی در حال اتخاذ چاپ 3D و بیش از نیمی از استفاده از روبات ها است.

به دنبال راه هایی برای بهتر استفاده از دستگاه های تلفن همراه, فیلم و واقعیت مجازی در روند استخدام شما به عنوان به خوبی به عنوان در سراسر گیاه. Millennials استفاده می شود به تماشای فیلم به یادگیری چیزهای جدید پس چرا با استفاده از یوتیوب و یا دیگر وب سایت ویدئو به استخدام بالقوه یک دیدگاه واقع بینانه از “یک روز در زندگی” یک کارگر در تاسیسات خود را. نگه داشتن به مدت 2-3 دقیقه کمتر و سرمایه گذاری در “وای” عامل این کار است. هنوز مطمئن شوید که چه هستند ؟ درخواست خود را در زمان اعضای تیم آنچه را که آنها لذت بردن بیشتر در مورد کار خود را. شما حتی ممکن است بخواهید به مصاحبه با آنها و اجازه دهید آنها را به اشتراک گذاری داستان خود را در این ویدئو. در انجام این کار, شما اجازه کار متقاضیان می دانیم که این خود پدربزرگ کارخانه!

یکی از اولین مکان برای شروع است خود را در وب سایت شرکت. بله این یک محل عالی برای به اشتراک گذاشتن آنچه که شرکت خود را مورد تمام شده است اما نیاز به توان واقعی – و نه یک دسته از ورد و نامفهوم “بازاریابی صحبت می کنند.” به دنبال راه هایی برای به اشتراک گذاری خود را در شرکت کشت و ماموریت. آنچه در آن است مانند به کار وجود دارد ؟ نشان می دهد که چگونه محصولات و خدمات خود را در خدمت بیشتر ماموریت است که به سادگی سود ساخت. امکان استفاده از حضور آنلاین خود را به نشان می دهد چگونه شرکت شما باعث تاثیر مثبت در جامعه است.

بعدی چک کردن رسانه های اجتماعی خود را. (در حال حاضر اگر شما می گویید “که چه ؟” و یا “این فقط یک مد زودگذر” شما باید کار خود را برای شما برش.

کشف کردن که در آن شما را استخدام بالقوه در حال حلق آویز کردن. آنها ممکن است در Facebook آنها ممکن است را انتخاب کنید Instagram توییتر و یا لینک به جای. این مهم را به مطمئن شوید که کانال های خود را نیز فعال و به روز. به کارکنان خود فرصت برای به اشتراک گذاشتن آنچه از چشم انداز خود را. ارسال تصاویر از رویدادهای اجتماعی پروژه های خیریه و سرگرم کننده دیگر موارد است. آیا شرکت شما مانند یک مکان سرگرم کننده برای کار از رسانه های اجتماعی نظر? اگر به دنبال راه هایی برای بهبود درک عمومی. زمانی که به خوبی انجام می شود و این می تواند نسبتا سریع ثابت – فقط شروع به نوشتن! هنگامی که شما یک فعال, جذاب, رسانه های اجتماعی آنلاین, حضور, آن را می سازد اعتبار با استخدام بالقوه از نسل جوان.

در نهایت به خاطر داشته باشید که Millennials همیشه متصل است. آنها به دنبال یک ارتباط و بازخورد فوری. آنها نظر خود را به مدیران و رهبران همسالان خود را و می خواهید برای دسترسی به آنها. اگر تنها زمانی که شما در حال دادن بازخورد در طول فرایند بررسی سالانه شما در حال رفتن به از دست دادن. وجود دارد بسیاری از ابزارهای آنلاین پالس-نوع نظرسنجی و هوش مصنوعی برنامه های است که می تواند کمک به ارائه بازخورد بر روی تقاضا. برقراری ارتباط اغلب و نگه داشتن کارکنان در حلقه را انجام شگفتی برای تعامل و توسعه عملکرد.

دیجیتال, طبیعت امروز تولید باز است فرصت های بسیاری برای ماهر موقعیت تبدیل دستی طبیعت از یک کارخانه کار به بالا-تکنولوژی محیط زیست آن امروز است. با توجه به ویکی Holt, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت برای Protolabs, “ساخت دیجیتال است که احیای صنعت ما است و اشتعال فرصت های جدید است. شکاف مهارت ارائه موانع مهم برای همه ما است. اما آن را تشویق به دیدن یک تجدید خوش بینی از نسل جدیدی از کارگران و به شنیدن این که آنها این را درک نمی پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ صنعت ساخت. کار زیادی باقی مانده است از ما جلوتر است اما این یک شروع خوب است.”

[ad_2]