نمونه آزمایشی رایگان از پوشک بزرگسال – چگونه برای پیدا کردن حق بی اختیاری بزرگسالان محصول برای شما

[ad_1]

وقتی که می آید به انتخاب محصول مناسب برای نیازهای شما را برآورده می گوید: تحقیقات مانند یک نمونه رایگان. دیدن براق تصویر از یک پوشک بزرگسالان مختصر یا underpad است اما آنچه در آن واقعا احساس. چگونه آن را احساس می کنید به آن را می پوشند راه رفتن در آن و یا گلف در آن است. آن را ارائه کافی جذب برای حفظ نشت میشه ؟ آن را با احتیاط مناسب زمانی که شما در حال لذت بردن از فعالیت های روزانه خود را. شما می توانید با استفاده از آن بیش از یک دوره طولانی از زمان هنگامی که شما نمی توانید تغییر دهید ؟ می تواند شما را از طریق شب بدون تغییر ؟

تمام این سوالات را می توان جواب داد با اندازه کوچک نمونه. برخی از تولید کنندگان و عرضه های پزشکی شرکت های ارائه نمونه کمی هزینه. در واقع برخی از ارائه رایگان نمونه اگر چه آنها تمایل به یک یا دو طرفه. دیگران ارائه چهار یا پنج در کمی هزینه از جمله حمل و نقل.

چگونه برای پیدا کردن یک نمونه رایگان?

منابع مانند گوگل و یا هر موتور جستجو شما می توانید مستقیم به تولید کنندگان و شرکت های پزشکی که ارائه نمونه رایگان. این هیچ راز است. با چند کلیک از مهمترین این ترفند را انجام دهد. توجه داشته باشید که در اکثر موارد شما مسئول هزینه های حمل و نقل. اگر شما نمی توانید یک نمونه از این پوشک که شما باید در نظر خرید یک بسته از این محصول برای تست آن.

آنچه به دنبال در هنگام انتخاب حق پوشک بزرگسالان?

نظر اول شما باید شامل این نوع بی اختیاری است که شما باید. آیا شما نور drippage متوسط یا سنگین بی اختیاری? این تصمیم گیری بسیار مهم است برای پیدا کردن محصول مناسب است. در برخی از موارد, شما همچنین نیاز به پیدا کردن یک محصول است که مناسب است به آناتومی خود را – یعنی مرد یا زن. بیایید به عقب بر گردیم به درجه ای از بی اختیاری ادراری. انتخاب مناسب ترین محصول اطمینان حاصل شود که شما راحت در طول روز و یا در شب. اگر شما نور جذب شما می توانید انتخاب کردن برای یک پد یا یک نور pull-up و یا مختصر است که متناسب با احتیاط. اگر شما سنگین تر بی اختیاری ادراری نیاز, شما می توانید انتخاب کنید یک کوتاه و یا لباس است که می تواند پشتیبانی سنگین ادراری و روده نشت نیاز دارد.

[ad_2]