نحوه خرید بیمه عمر هنگامی که شما به سندرم کوشینگ

[ad_1]

سندرم کوشینگ است که نسبتا غیر معمول وضعیت پزشکی است. با وجود این واقعیت است که آن را تنها می گذارد 3 در یک میلیون نفر در هر سال آن را یک بیماری است که اکثر شرکت های بیمه عمر در نظر مرتبط است.

خوشبختانه حتی اگر شما از سندرم کوشینگ وجود دارد به احتمال زیاد بسیاری از سیاست های بیمه عمر است که به خوبی در دسترس شما است. داشتن هر نوع طولانی مدت بیماری ممکن است نرم افزار بیمه فرایند کمی سخت تر است اما این به این معنا نیست که شما نمی هر گونه گزینه های مناسب.

شروع جلسه با دکتر

سندرم کوشینگ چیزی است که اغلب می تواند به طور موثر درمان می شود هر چند هنوز هم وجود دارد مقدار قابل توجهی از تحقیقات است که باید انجام شود. قبل از توسعه دراز مدت مالی طرح آن مهم است برای ملاقات با پزشک به درک حالت خاص از خود بیماری است. گرفتن یک تشخیص مناسب از مجوز حرفه ای کاملا ضروری است.

سندرم کوشینگ یک بیماری است که مشخصه های مختلف و متعدد علائم و نشانه ها:

• چاقی که محدود است به شدت به شکم

• طولانی مدت قرار گرفتن در معرض کورتیزول

• آکنه و سایر بیماری های پوستی

• ضعف در عضلات و استخوان ها

• تورم صورت, گردن و شانه

• فشار خون بالا

به عنوان شما ممکن است فرض کنیم بسیاری از این علائم معمولا همراه با دیگر شرایط پزشکی نیز هست. این است که چرا جلسه با یک دکتر است که اساسا مهم است. هنگامی که شما درک بهتری از وضعیت شما, شما می توانید یک درمان طولانی مدت طرح و همچنین توسعه یک استراتژی مالی مناسب.

عمر همه شرکت های بیمه هستند

شرکت های بیمه عمر به طور معمول قیمت سیاست های خود را بر اساس آماری رود عمر افراد برای استفاده از آنها. اگر سندرم کوشینگ در نظر گرفته نشده است کشنده باشد هر وسیله داشتن این بیماری اغلب شما یک ‘معرض خطر’ فردی در چشم یک بیمه عمر ارائه دهنده.

این مهم است که توجه داشته باشید که نه همه شرکت ها (و یا حتی تمام سیاست های زندگی) هستند. در حالی که سندرم کوشینگ ممکن است افزایش هزینه سیاست از یک شرکت ممکن است آن را به طور کامل نادیده گرفته شده توسط یکی دیگر از.

هنگامی که در مقایسه با سیاست های مختلف وجود دارد چند چیز شما باید در نظر بگیرید:

• چه فعلی خود را بیمه عمر نیاز دارد ؟

• چه مدت شما تا به حال سندرم کوشینگ? چگونه شدید علائم ؟

• آیا شما هر گونه دیگر مربوط یا مرتبط با شرایط ؟

چیز دیگری که مهم است به رسمیت شناختن است که بسیاری از شرکت های بیمه ممکن است اجازه می دهد تا شما را به عطف به ماسبق خود را کاهش حق بیمه ماهانه. این بدان معنی است که با یک درمان موفق هر گونه افزایش در حق بیمه با توجه به سندرم کوشینگ به طور بالقوه می تواند برداشته شود.

در نظر گرفتن تقاضا برای تضمین موضوع زندگی

یکی دیگر از گزینه برای افراد مبتلا به سندرم کوشینگ-به خصوص کسانی که مسن تر هستند-این است که یک تضمین بیمه نامه عمر. با تضمین سیاست شما لازم نیست که به یک معاینه پزشکی. در نتیجه این به این معنی است که حضور خود را در وضعیت ممکن است کاملا بی ربط است.

یک نقطه ضعف از سیاست های تضمین شده این است که آنها معمولا تنها به ارائه شما با یک مقدار محدود از پوشش. حتی نگه داشتن این در ذهن این سیاست ها ممکن است قادر به به طور موثر به نیازهای خود را. اگر شما مایل به انجام تحقیقات خود را و مقایسه گزینه های مختلف و به دنبال دستورالعمل های پزشک خود را مرور جهان از بیمه عمر به عنوان یک فرد که دارای سندرم کوشینگ ممکن است ممکن است بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم.

[ad_2]