نحوه تکمیل دا 1380 برای بازنشستگی نقطه اعتباری و پرداخت

[ad_1]

دو راه وجود دارد شما می توانید دریافت دا 1380. یک راه این است که از طریق جستجو در اینترنت. راه دیگر این است که از واحد خود را. هنگامی که شما خود را در دا 1380, چگونه می توانم شروع کنم ؟

در اینجا یک سناریو.

شما گزارش به فورت Eustis یک روز صبح در حمل و نقل هوایی, پزشکی خود را انجام فاز 1 هوابرد فیزیکی. فاز 1 به شما طول می کشد تمام صبح را به کامل است. شما به پایان رسید در وسط ناهار.

شما دوباره هفته بعد برای فاز 2. پس از فاز 2 شما بازگشت به واحد خود و ارائه آنها را کپی از نتایج خود را هوابرد فیزیکی. در حالی که انجام این کار را در واحد خود را, شما نیز تهیه و ارسال یک مدرسه درخواست.

در حالی که شما وجود دارد شما تصمیم به ثبت نام برای از دست رفته زمینه دنده است که شما نیاز دارید برای آینده زمینه آموزش ورزش. شما ببینید خود را عرضه نخواهند کرد. درست بعد از ثبت نام شما برای شما آیتم های مورد نیاز او به شما اطلاع میدهد که موارد اضافی آمد برای شما از گردان عرضه است.

توسط شما با انجام این کار شما باید 15 دقیقه به سمت چپ برای گرفتن ناهار در DFAC.

چگونه شما را ضبط این سناریو در دا 1380?

اگر شما یک fillable دا 1380 فرم آن را باز کنید. اگر شما خالی کپی ایجاد یک کپی از آن را پر کنید و آن را با مداد. استفاده از یک قلم واقعی کپی به صورت شسته و رفته در پایان اگر شما انجام این کار با دست.

بلوک 1 این است که “تاریخ است.” پس این مربوط به پرداخت و یا چیزی است که می تواند بر پرداخت شما می خواهید به استفاده از DFAS را فرمت تاریخ. که “YYYYMMDD” فرمت.

بلوک 2 است “از:” چاپ و یا نوع واحد خود و واحد خود را به آدرس.

بلوک 3 است “بازنشستگی پایان تاریخ است.”

بازنشستگی خود را سال پایان تاریخ (چاودار) است که بر اساس زمانی که شما شروع ابتدا ارتش خود را ذخیره قرارداد. این است که خود را بر اساس مداوم قرارداد. برای مثال خود را ذخیره قرارداد آغاز شده و در تاریخ 1 نوامبر ، خود را چاودار خواهد شد اکتبر 31 سال بعد.

بیایید می گویند که شما در وظیفه فعال قبل از آن از 1 آوریل سال 2010 اکتبر 31, 2014. خود را رزرو قرارداد آغاز شد و در نوامبر 1, 2014 روز پس از آخرین روز خود را فعال قرارداد. فعلی خود را چاودار هنوز هم می تواند در اکتبر 31, 2015, نمی, مارس 31 2015 زیرا اولیه خود را فعال ذخیره قرارداد پیوسته و رزرو اجرای خود را تعیین چاودار.

نقد و بررسی علیرضا 140-185 برای بازنشستگی تا پایان سال جزئیات تاریخ.

پر کردن این بلوک با استفاده از “YYYYMMDD” فرمت.

بلوک 4 است “به” بلوک. این خواهد بود که نشانی از کارکنان است که به روز رسانی خود را ضبط. برای سربازان در نیروهای نظامی برنامه واحد (TPU) این است که معمولا خود را تمام وقت کارکنان پشتیبانی.

این کارکنان به طور عمده یکی از واحد مدیران خود را پردازش دا 1380.

نوع “فرمانده” همه با حروف بزرگ در این بلوک. زیر که نوع آدرس واحد خود را که در آن کارکنان پشتیبانی واقع شده است.

حمایت خود را از کارکنان این فرایند را برای بازنشستگی امتیاز اگر شما با استفاده از “N” کد. آنها شما را پردازش دا 1380 برای بازنشستگی امتیاز و پرداخت اگر شما با استفاده از “P” کد. اگر شما کارکنان پشتیبانی است که قادر به پردازش این در رزرو مرکز آنها را به جلو به این گردان S1.

اگر شما یک فرد بسیج Augmentee (IMA) و یا یک عضو از فرد آماده ذخایر (IRR) شما با استفاده از ورق آدرس دفتر که به روز رسانی سوابق خود را.

بلوک 5 را به نام خود است. نوع نام خود را در بلوک در جهت بلوک برچسب را نشان می دهد.

بلوک 6 است نمره خود را. نوع پرداخت خود را درجه. این آلفا عددی کد برای رتبه خود را.

بلوک 7 است که شاخه های خود را. خود را وارد کنید “سرباز منطقه از غلظت” (AOC) کد/اولیه نظامی شغلی مهارت (MOS) در این بلوک.

بلوک 8 خالی باقی مانده است مگر اینکه بلوک 4 متفاوت است از واحد انتساب.

بلوک 9 به شما می دهد یک فرصت برای علامت گذاری این نوع از آموزش وظایف و یا آموزش است که شما درگیر هستند.

اگر شما انتخاب می کنید “دیگر” نوع توضیحات در کادر سمت راست در کنار “دیگر.”

بلوک 9 ستون یکتاریخ که شما شرکت در آموزش است. اگر روز و ماه و سال در ستون جداگانه با استفاده از DD, YYYY MM فرمت ترتيب در روز و ماه و سال و ستون.

بلوک 9 ستون Bلیست ساعت آموزش است که شما را.

بلوک 9 ستون Cاست , بازنشستگی نقاط که شما به دست آورده است. وجود دارد دو نوع مختلف برنامه نویسی را به علامت این که آیا شما دریافت می کنید امتیاز بازنشستگی و پرداخت و یا فقط بازنشستگی امتیاز.

“N” کد علائم عدم پرداخت در زمان. شما فقط بازنشستگی امتیاز. یک “P” کد مارکس پرداخت می شود, زمان, شما می توانید هر دو بازنشستگی نقطه اعتباری و پرداخت.

یک “1” درست در کنار یکی از حروف کد نشان دهنده یک آموزش بلوک از 4 ساعت; 2 ساعت اگر شما شرکت در مراسم تشییع جنازه افتخارات به عنوان یک عضو از تشییع جنازه, جزئیات. “2” نشان دهنده دو آموزش بلوک. شما فقط می تواند حداکثر “2” در هر روز.

با استفاده از فوق برنامه فیزیکی سناریو شما می خواهم با استفاده از “N1”. فاز من در زمان صبح و بخشی از وقت ناهار برای تکمیل حدود 4 ساعت است. “N1” به شما یک بازنشستگی نقطه, اما هیچ پرداخت.

در یکی دیگر از سناریو که در آن یک سرباز یک روز کامل RST در آن روز خواهد بود مشخص شده “P2”. یک “P2” خواهد شما را به دو امتیاز بازنشستگی و پرداخت دو آموزش بلوک یا دو روز آموزش.

بلوک 9 ستون Dلیست ماهیت وظایف است که شما انجام و یا آموزش/آموزش است که شما دریافت کرده است. برای هوابرد فیزیکی سناریو شما می توانید قرار داده “برنامه فیزیکی و فاز من در فورت Eustis, VA. بازنشستگی تنها نقاط.”

برای RST سناریو یک مثال از این توضیحات می تواند به عنوان خوانده شده, “موکول آموزش (RST) را برای نبرد مجلس از دست رفته در اکتبر 25, 2014.” دوم RST روز را در خط بعدی با همان اطلاعات فرض کنید که یک روز کامل از آموزش ساخته شده بود. نظر در این خط می تواند به عنوان خوانده شده, “موکول آموزش (RST) را برای نبرد مجلس از دست رفته در اکتبر 26, 2014.

این سناریو فرض بر این است که سرباز را دو RST روز را برای از دست رفته دو روز از مته.

بلوک 10 تایپ نام و درجه و موقعیت افسر/NCO/رسمی که مشاهده شما و یا آگاه بود به شما در انجام وظایف در دا 1380. نام حمایت از کارکنان که مشاهده شما مشترک مطالب برای بلوک 10 و بلوک 11.

بلوک 11 است امضای سرباز یا واجد شرایط رسمی ذکر شده در بلوک 10.

برخی از یادداشت های اضافی:

1. اگر شما در حال اختصاص داده شده به یک واحد ارسال این فرم به واحد خود را. اگر شما در حال اختصاص داده شده به IRR یا ایما ارسال این فرم به منابع انسانی فرماندهی (HRC). ارسال آن به دفتر است که مدیریت خود را پرداخت و مدارک و امتیاز.

2. اگر شما در حال اختصاص داده شده به یک واحد و شما با ارسال این فرم مستقیما به منطقه ای خود شخصی اکشن سنتر (RPAC) و یا به ورق گرم شما در حال کمک به آنها را غرق. این کاهش می دهد توانایی خود را به انجام خود ماموریت اختصاص داده است.

3. استفاده از یک دا 1380 به پوشش یک ماه. اگر شما یک رویداد آموزشی همپوشانی دو ماه از ارائه دو دا 1380s یک پوشش هر ماه.

3. اصلا تکمیل دا 1380 برای ارتش خود را در مکاتبات دوره های آموزشی/کامپیوتر بر اساس دوره های آموزشی اگر شما آنها را کامل در خود است.

اگر فرمانده خود را مجاز شما در نوشتن به ثبت نام دوره و برای تکمیل آن به منظور برای شما برای دریافت پرداخت می شود و سپس تکمیل دا 1380 برای این دوره شما فقط به پایان رسید. ارائه گواهی اتمام و تکمیل دا 1380 به کسانی که مدیریت سوابق خود را. بررسی خود را با واحد برای سیاست های خاص پوشش این.

4. بسته به ارتش ذخیره بودجه و واحد خود را, شما می توانید پرداخت خود را انجام دهید ساختار توسعه دوره های خود را. بررسی واحد خود را بر سیاست این است. اگر این قابل اجرا است به شما و شما می خواهید برای دریافت پرداخت آوردن یک گواهی نامه و تکمیل دا 1380 با شما به واحد خود را.

5. اگر واحد شما قرار می دهد در دستور آمده برای تکمیل ساختار خود را توسعه دوره های آموزشی و سپس شما فقط می توانید پرداخت خود را در سفارشات. استفاده از گواهی به عنوان اسناد و مدارک که شما به پایان دوره.

منابع اضافی:

1. علیرضا 140-185 بازنشستگی سال و بازنشستگی امتیاز

2. ارتش منابع انسانی فرماندهی “درآمد بازنشستگی امتیاز است.”

3. رئیس ارتش ذخیره یادداشت به تاریخ فوریه 10, 2014 در استفاده از دا 1380 به جایزه بازنشستگی امتیاز.

[ad_2]