ناب زنجیره تامین طول می کشد مسیر جدید در آمازون

[ad_1]

ناب زنجیره تامین تمایل به نفع مقیاس. در این راه آنها می توانند از مزایای اقتصاد-از-مقیاس در هنگام کار با تامین کنندگان خارج از کشور و سپس کار با شرکت تدارکات برای حرکت کالا از تامین کنندگان به مقصد خود را.

مشکل با مقیاس بزرگ-نمایی از زنجیره تامین است که اغلب آن را از بین می برد کوچکتر بوتیک تامین کنندگان و در خرده فروشی آنلاین کسب و کار این می تواند محدود کردن خط تولید. دلیل آن این است که کوچکتر بوتیک لوازم پر هزینه علاوه بر خط تولید.

اما آمازون به تازگی گرفته شده جهت های مختلف.

آمازون آغاز شده است یک شرکت لجستیک که به طور خاص تمرکز در کار با خارج از کشور بوتیک تامین کنندگان تحکیم محموله از این تامین کنندگان در فرایند ارائه محصولات خود به خریداران تنها در دسترس داخلی بوتیک خرده فروشان که به اتهام قیمت های بالا.

یک کمربند است که به فروش می رساند برای $400 در یک بوتیک لباس, فروشگاه لباس به فروش می رساند اما در حجم کوچک در حال حاضر می تواند خریداری شده از یک بوتیک تولید کننده در چین تلفیقی با دیگر بوتیک خرید و حمل به آمازون مراکز توزیع در سراسر جهان است. این هزینه خرده فروشی خود را در سایت $125.

چه پیام است.

معمول تمرکز از ناب است که برای به حداکثر رساندن بهره وری. اما اغلب این محدودیت انتخاب برای یک انتخاب استراتژیک زنجیره تامین همکاران قادر به ارائه حجم بالا در هزینه کم است. اگر هدف این است که گسترش را نیز در نظر بگیرید درآمد آن ممکن است مناسب به متحمل شدن کمی بالاتر زنجیره تامین هزینه های. خالص بالاتر زنجیره تامین هزینه ها با افزایش درآمد می تواند به بهبود تجربه خرید را در مشتریان جدید و بهبود خرده فروشان آنلاین با نام تجاری.

[ad_2]