می't اصلاح خود ناخن پا ؟ مدیکر ممکن است شما را تحت پوشش

[ad_1]

ناخن پا به نظر می رسد مانند ساده بخشی از بدن ما برای مراقبت از, و در بسیاری از موارد این درست است. متاسفانه همانطور که سن, عوامل متعددی توطئه را این کار به ظاهر ساده مشکل تر است. پیش از زمان ها و سال ها از کفش فشار و آسیب دیدگی جزئی اغلب منجر به ناخن پا است که ضخیم و متفاوت شکل گرفته است. قارچ ناخن عفونت تبدیل شدن به شایع تر است و بیشتر ضخیم شدن ناخن. بدن's قابلیت خم شدن برای رسیدن به, انگشتان پا کاهش می یابد, به ویژه هنگامی که لگن یا بیماری است که در حال حاضر و یا اگر شکم است که کمی بیش از حد بزرگ است. چشم انداز مسائل نیز می تواند مانع یک's توانایی دیدن ناخن با خیال راحت. هنگامی که یک ترکیبی از این عوامل است تا ناخن که استاندارد ناخن برش نمی تواند از طریق کار و پا که خیلی دور از دسترس به راحتی کار کرده و یا حتی دیده می شود.

زمانی که این مشکلات بوجود می آیند و بسیاری از مردم به نوبه خود به پای خود را از متخصصان مراقبت های به عنوان بسیاری از مردم بندر ظن بهداشت ناخن سالن (گاهی اوقات حق تا). با توجه به گروه سنی که بیشتر مردم شروع به تجربه مشکلات با مراقبت از ناخن, مدیکر می شود اصلی ارائه دهنده بیمه درمانی که پزشکان باید لایحه ای را برای دریافت پرداخت برای خدمات خود را. مزایای مدیکر را فراهم می کند برای آن's, ثبت نام بسیار گسترده است و شامل بسیاری از خدمات پزشکی آزمایشات و اعمال جراحی. بسیاری از مردم نیز بر این باورند که این پوشش به گسترش جزئی تر روش مانند ناخن و کالوس مراقبت. در حالی که پوشش جهانی از چیزهایی مانند مراقبت از ناخن برای درمان دشوار ناخن ایده آل خواهد بود واقعیت این است که مدیکر تنها یک مقدار محدود از منابع پولی برای پرداخت هزینه های مراقبت های بهداشتی. دولت را به محل مشخص شده در انواع خاصی از مراقبت و مراقبت از ناخن است که در لیست در مقایسه با زمانی که به سکته مغزی یا شکستگی مراقبت. Medicare's فلسفه در خدمات ناخن را می توان اساسا به عنوان یک تمایل به پوشش مراقبت از ناخن توسط پزشک (پزشک به طور کلی) حتی اگر کسی نمی تواند رسیدن به خود ناخن پا و یا بینایی به عنوان کسی که در خارج از جامعه پزشکی می تواند به طور کلی ارائه این سرویس ( خانواده, دوست, nail tech). این سیاست اثرات بسیاری از موارد از ناخن و کالوس مراقبت که در آن درمان های پزشکی است که به دنبال تعریف مراقبت از چنین به عنوان غیر تحت پوشش 'روال مراقبت از پا'. مدیکر نمی خواهد پرداخت هزینه برای این سرویس و آن را غیر اخلاقی و غیر قانونی برای یک پزشک به آگاهانه لایحه مدیکر برای این سرویس. قیمت نقدی است که معمولا برای پرداخت توسط پزشک's برای این نوع از خدمات. مدیکر ثبت نام کرده اند حق تقاضا پزشک ارسال به ادعای مدیکر اما این ادعا می شود یک کد ویژه ای است که نشان می دهد مدیکر این سرویس غیر تحت پوشش مدیکر و در نهایت بازگشت با تایید این آموزش به لایحه enrollee نقدی هزینه برای این سرویس. این ادعا مورد نیاز است توسط مدیکر که اجازه می دهد تا پزشکان تشخیص خود به خود زمانی که یک سرویس غیر تحت پوشش مگر اینکه enrollee خواسته های آن است. مشکل با این تقاضا این است که این تاخیر تنها یک's پزشک از گرفتن پرداخت برای مراقبت از خود و گاهی به صورت ماه به ماه حتی اگر بیمار هنوز هم مجبور به پرداخت پول نقد در پایان. این یک تاخیر غیر ضروری است که معمولا تنها در خدمت به عنوان یک antagonizing عمل توسط بیمار بر پزشک خود.

با توجه به تمام این, آن را خوش شانس است که وجود دارد برخی از سناریوهای رایج است که تغییر Medicare's سیاست های مربوط به ناخن پا, مراقبت از. مدیکر است که بسیار مایل به پوشش مراقبت از ناخن, هنگامی که مراقبت از چنین اگر ارائه شده توسط کسی که در خارج از یک پزشک's, اتاق کار, احتمالا منجر به آسیب است که بیمار است. برای مثال کسی که دیابتی یا دارای گردش خون بیماری شانس بیشتری برای توسعه قابل توجهی زخم ها و عفونت های جزئی از پوست شکافهای نسبت به کسی که به طور کلی سالم است. به همین دلیل اگر آموزش ندیده فردی برش ناخن پا خود را و ایجاد یک زخم پوستی بیمار در سوال می تواند به طور قابل توجهی آسیب. مدیکر می خواهد برای جلوگیری از این کار و راه اندازی یک لیست از شرایط که در آن آنها احساس حکم ناخن, توجه, توسط یک پزشک. این لیست شامل شرایط زیر:

دیابت و تصلب شرایین (تایید) و آرتریت روماتوئید, نوروپاتی محیطی, مولتیپل اسکلروزیس, arteritis مزمن کلیه, بیماری ALS, جذام سفلیس عصبی مرتبط, بیماری بری بری, pellagra, lipidoses, amyloidosis, خطرناک, کم خونی, Freidreich's آتاکسی چهار بیماری polyneuritis سمی myoneural بیماری Raynaud's بیماری (نه پدیده), erythromelalgia, فلبيت (فعال), بیماری سلیاک, گرمسیری, اسپرو, کور حلقه سندرم پانکراس steatorrhea

متاسفانه این وضعیت است که به عنوان ساده به عنوان به شدت با داشتن یکی از این شرایط است. ترکیب خاصی از علائم یافته و یا در پزشکی نیاز به توان همچنین به منظور توجیه این خطر بیشتر است. این شامل چیزهایی مانند پوست نازک و تورم فقیر پالس ضعیف احساس سابقه قطع عضو و دیگر یافته های مختلف که نیاز به اشاره دکتر و طبقه بندی شده به یکی از سه کلاس. این شناخته شده به عنوان 'کلاس یافته'. بدون حضور خود مدیکر را پوشش نمی دهد برخی از انواع مراقبت از ناخن و نیز پوشش نمی دهد کالوس مراقبت. اضافه کردن حتی بیشتر سردرگمی به مخلوط این واقعیت است که برخی از مقدماتی بیماری ها نیاز به یک بوده است به پزشک درمان که بیماری در شش ماه گذشته قبل از ناخن مراقبت از تاریخ. مدیکر نیاز به پزشک درمان ناخن به ارائه تاریخ دقیق دکتر درمان مقدماتی بیماری دیده می شد با هر ادعا و یا آن را برنده't پرداخت. در نهایت این سازمان که اداره مدیکر ادعاهای متعدد هستند و هر پوشش چند متحده است. وجود دارد می تواند تنوع کمی از دولت به دولت در مورد این سیاست ها پوشش ایجاد حتی بیشتر سردرگمی هنگامی که یک حرکت به یک دولت جدید و انتظار دارد همان دقیق مراقبت از پا پوشش سیاست.

برای کسانی که به طور کامل واجد شرایط برای مراقبت از ناخن, مدیکر پرداخت 80 درصد هزینه این سرویس و برخی از مکمل مدیکر بیمه را انتخاب کنید تا بقیه. جدید HMO-سبک مزیت مدیکر برنامه معمولا پوشش 100% منهای هر گونه همکاری-پرداخت برنامه ریزی شده در محل. نگه داشتن در ذهن که این پرداخت به پزشک است که اغلب بسیار کم و گاهی تحت چه ناخن سالن tech ممکن است پرداخت می شود بسته به منطقه ای مدیکر حامل اداره برنامه است. کالوس مراقبت reimburses کمی بیشتر اما همچنین حمل در معرض خطر بیشتری از عوارض اگر نادرست انجام شده است. مدیکر اجازه خواهد داد که این سرویس انجام می شود هیچ کمتر از شصت و یک روز از هم جدا. برای کسانی که غیر معمول افرادی که ناخن و پینه رشد دردسر سریعتر مدیکر ارائه می دهد هیچ گزینه ای دیگر است.

به عنوان یکی می توانید ببینید وجود دارد گزینه های مدیکر ثبت نام به ناخن پا خود را برای مراقبت توسط پزشک. متاسفانه محدودیت هایی که دنبال این مراقبت گسترده و محدود کردن گزینه برای پزشکی پیرایش ناخن به تنها کسانی که با بزرگترین خطر برای عوارض.

[ad_2]