میلگرد سیاه

در حالی که برخی از محصولات نوار تقویت کننده دارای پوشش های ویژه ای مانند درمان های اپوکسی یا ضد زنگ هستند ، این نوع میلگردها معمولاً برای کاربردهای دریایی و موقعیت هایی در نظر گرفته شده اند که ممکن است این فلز در معرض اثرات خورنده آب قرار گیرد. میلگرد سیاه گزینه ای بدون پوشش است که برای برنامه هایی که به پوشش های اپوکسی و ضد زنگ نیاز ندارند ، مقرون به صرفه تر است.

در راه حل های عرضه هریس ، ما چندین محصول میلگرد سیاه با مشخصات مختلف را به مشتریان ارائه می دهیم. موجودی استاندارد ما شامل موارد زیر است:

A615 Rebar
A615 Rebar
میلگرد A615 در 40 ، 60 ، 75 و 80 درجه موجود است. این یک گزینه اقتصادی است که در برنامه های کم فشار در جایی که سطح بالای استحکام لازم نیست استفاده می شود.

A615 Rebar
A706 میلگرد
A706 میلگرد
میلگرد سیاه A706 قابل جوشکاری است و مهندسین و متخصصان ساخت و ساز باعث افزایش تطبیق پذیری و انعطاف پذیری می شود.

A706 قیمت میلگرد
هر دو میلگرد درجه 40 و درجه 60 با استانداردهای ASTM A-615 مطابقت دارد.

Harris Supply Solutions بزرگترین تأمین کننده محصولات فرآورده های فلزی و میلگردهای فلزی در ایالات متحده است و کالاهای با کیفیت برتر را به پیمانکاران ساختمانی و سازندگان عرضه کننده بهترین محصولات ارائه می دهد. تیم خدمات مشتری ما بصورت ویژه آموزش دیده اند تا در مورد انواع نوار تقویت کننده به مشتریان مشاوره متخصص دهند و می توانند نیازهای هر برنامه را برآورده سازند. اگر سؤال دارید ، یا می خواهید قیمت بدون تعهد را بخواهید ، امروز با تیم ما تماس بگیرید.

Rebar بدون هیچ گونه پوشش ، ما میلگردها را در چندین درجه و طول انبار می کنیم تا نیازهای شما برای کار را برآورده سازیم. سهام هریس در چندین درجه از جمله درجه 40 ، درجه 60 و A706 (قابل جوشکاری) می باشد.

ASTM A-615 را برای میلگرد سیاه درجه 40 / میلگرد سیاه 60 درجه میلار بارگیری کنید ، یا درخواستی از پیشنهادات راه حل های تامین هریس برای همه نیازهای میلگرد سیاه خود درخواست کنید.

Harris Supply Solutions یک توزیع کننده عمده فروشی برای مشتریانی است که به دنبال یک همکاری طولانی مدت هستند. نقل قول قیمت فقط در اختیار دارندگان حساب جاری است.
برای درخواست مشاوره ، امروز با ما تماس بگیرید