میت وی هواوی احتمالا گوشی تاشو بعدی این شرکت خواهد بود

[ad_1]

اخیرا شایعه شده است که هواوی با چرخشی 180 درجه‌ای به سمت ساخت گوشی تاشو رو به داخل میل پیدا کرده است، یعنی چیزی شبیه گلکسی فولد سامسونگ.

گلکسی فولد 2 سامسونگ، که اکنون گفته می‌شود گلکسی فولد زد 2 نام خواهد داشت، تنها گوشی تاشویی نیست که نام آن اندکی تغییر یافته است. گوشی تاشو قبلی هواوی میس ایکس نام داشت و احتمالا نام گوشی جدید هواوی میت وی خواهد بود، حداقل بر مبنای آنچه از ثبت علائم تجاری پیداست، و نام آن می‌تواند سرنخی درباره این باشد که آیا این دستگاه مانند Mate X به بیرون باز خواهد شد یا مانند رقیب سامسونگش، به داخل باز می‌شود.

به گزارش اسلش‌گیر، حرف V تقریبا برای اشاره به یک گوشی تاشو کفایت می‌کند هرچند که، البته، دقیقا گویای آن نیست که تا شدن آن به چه سمتی خواهد بود. هواوی به طراحی بازشونده رو به بیرون (outie) تمایل نشان داده است. با اینکه این ایده دارای مزایایی است، ولی هواوی احتمالا این روش را در دنیای واقعی غیرعملی تشخیص داده است، چرا که نمایشگرهای تاشو هنوز ماهیت شکننده‌ای دارند.
اخیرا شایعه شده است که هواوی با چرخشی 180 درجه‌ای به سمت ساخت گوشی تاشو رو به داخل میل پیدا کرده است، یعنی چیزی شبیه گلکسی فولد سامسونگ. هواوی قطعا با این ایده در پتنت‌هایش مشغول بوده است و طبق گزارش وبسایت letsgodigital، نام میت V هواوی که اخیرا به عنوان نشان تجاری به ثبت رساند می‌تواند نحوه متمایز شدن آن از میت X هواوی باشد.
همچنین، توصیف آن به قدری کلی است که می‌تواند به هر چیزی اعمال شود، هرچند که هواوی طبق معمول برند Mate خود را برای دستگاه‌های موبایل فوق پیشرفته‌اش کنار گذاشته است.

همچنین، شایعات منتشر شده به قدری اندک بوده‌اند که حتی نمی‌توان با اطمینان گفت که هواوی فعالانه در حال کار بر روی چنین دستگاهی است. برخی شایعات گویای آن بوده‌اند که هواوی همچنان در صدد است تا در اواخر سال جاری میلادی سومین گوشی تاشوی خود (پس از Mate Xو Mate Xs را عرضه کند). با توجه شرایط کنونی این شرکت، چنین چیزی تقریبا بعید ولی همچنان ضروری به نظر می‌رسد.


بیشتر بخوانید: 

*TCL هم گوشی تاشو می‌سازد!

*گوشی هوشمند تاشوی LG؛ به زودی

*نقطه ضعف گوشی‌های هوشمند تاشو!

از دست دادن امکان دسترسی به Google Play Store و حتی نیمه‌هادیها برای پردازنده‌های Kirin ضربه‌ای عظیم به طرحهای هواوئی برای سال 2020 و ورای آن خواهد بود. این مشکل ممکن است این شرکت را ناچار به چند ماه تاخیر کند و یا ناچار به حذف مدل‌های گوشی‌های غیرضروری خود شود یا سفارش‌هایش را حتی برای گوشی‌های عمده‌ای مانند سری آتی میت 40 کاهش دهد. همزمان، عرضه یک گوشی تاشو دیگر پیامی قوی ارسال می‌کند که این شرکت، با وجود تمام مصائبش، نه تنها می‌تواند نوآوری کند بلکه فروش گوشی نیز داشته باشد.

منبع: ایتنا

[ad_2]

Source link