مکان های محبوب برای گردشگری پزشکی

[ad_1]

گردشگران درمانی از کشورهای مختلف سفر برای مراقبت های بهداشتی به اهداف این کشورها با داشتن کیفیت خدمات بهداشت و درمان در قیمت مناسب. به طوری که آنها صرف پول اضافی در سفر مراقبت های بهداشتی و امکانات رفاهی در این مکان از درمان است. گردشگری پزشکی یک مفهوم قدیمی است که هزاران سال پیش مردم سفر برای مقاصد پزشکی یا معنوی برای درمان به کشورهای مختلف است. بسیاری از عوامل در نظر گرفته شده در حالی که انتخاب یک مقصد محل برای گردشگری پزشکی مانند خدمات بهداشت و درمان و هزینه های در حال انتظار برای روش های خاص در دسترس بودن و قیمت از مسافرت های بین المللی کیفیت و آخرین تکنولوژی مورد استفاده در درمان.

برخی از محبوب ترین مکان شامل اروپا و ژاپن و شرق میانه, انگلستان, ایالات متحده, کانادا و کاستاریکا. این مکان محبوب با توجه به کیفیت خدمات بهداشتی و فناوری و صلاحیت پزشکان. بيمارستان بولیوی کلمبیا, برزیل, آرژانتین, کاستاریکا, مکزیک, کوبا و ترکیه در حال محبوب برای عمل جراحی زیبایی درمان است. جراحان از کشورهای آمریکای جنوبی مانند بولیوی و برزیل و کلمبیا و آرژانتین منجر شود در عمل جراحی پلاستیک با توجه به تجربه و دانش است. جراحی پلاستیک است که بسیار شایع در آرژانتین, بولیوی, مکزیک, کلمبیا و ایالات متحده. اسلواکی و بلژیک و لهستان در حال ورود در کسب و کار مراقبت های بهداشتی.

تعداد زیادی از آمریکایی ها در حال رفتن به خارج از کشور برای مراقبت های بهداشتی اگر چه امکانات بهداشت و درمان در ایالات متحده نیز در دسترس هستند. وجود دارد بسیاری از شرکت های واسطه است که به ارائه کمک در گردشگری پزشکی. این شرکت ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی در هزینه های معقول. وجود دارد کمیسیون های مختلف و جوامع است که برای مراقبت از کیفیت و استانداردهای بیمارستان های موجود برای گردشگری پزشکی. کشورهایی مانند مالزی و تایلند و هند و کاستاریکا بسیاری از بیماری های عفونی نسبت به شمال امریکا و اروپا است . بنابراین گردشگران پزشکی نیاز به ماندن برای برخی از زمان در این کشور است که آنها را انتخاب کنید و برای مراقبت های بهداشتی به دلیل سفر به زودی پس از عمل جراحی می توانید بسیاری از پیچیدگی است. گردشگران داشتن نفس و مشکلات قلبی مرتبط جلوگیری از پروازهای طولانی و ترکیب خود را در تعطیلات تورهای پزشکی, تورهای.

آمریکای شمالی مکان

کیفیت بهداشت و درمان در کانادا است و نه کمتر از آن است که امریکا اما گردشگران پزشکی می توانید صرفه جویی در 30 تا 60 درصد از هزینه های خود را نسبت به امریکا است. گردشگران پزشکی می توانید صرفه جویی تا 80 در خدمات بهداشت و درمان در کاستاریکا به عنوان مقایسه به ما. کاستاریکا محبوب برای روش لوازم آرایشی و بهداشتی دندانپزشکی کاهش وزن و اعمال جراحی ارتوپدی. جراحی تعویض زانو بسیار ارزان بنابراین بیماران سفر به کاستاریکا برای گردشگری پزشکی. بیماران از سراسر جهان, سفر به کوبا برای بهترین کیفیت خدمات بهداشت و درمان و شهرت خوب از پزشک خود. گردشگران پزشکی از اروپا و آمریکای لاتین سفر به این مقصد به دلیل وضعیت و صرفه جویی تا 60 تا 80 درصد نسبت به اتهامات در ایالات متحده است. بیمارستان های کوبا, بهترین و شناخته شده برای درمان سرطان لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی تعویض مفصل جراحی چشم و اعتیاد روشهاي. دولت کوبا گرفته شده بسیاری از مراحل برای افزایش درآمد حاصل از گردشگری پزشکی و بیماران از آمریکا و کانادا و انگلستان بازدید کوبا برای درمان های پزشکی. جمهوری دومینیکن بسیار مقصد محبوب برای جراحی تعویض مفصل لگن bariatric عمل جراحی پلاستیک, عمل جراحی تعویض زانو, جراحی های چشم و دیگر درمان های پزشکی. گردشگران پزشکی می تواند در صرفه جویی از 50 تا 75 درصد نسبت به هزینه های ما. جراحی پلاستیک و دندانپزشکی خدمات بهداشت و درمان مکزیک هستند قدردانی تمام جهان است. هزینه این درمان ها یک چهارم تا یک پنجم آمریکایی هزینه. کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در مکزیک بسیار بالا است و گردشگران پزشکی راضی هستند.

کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی محل و دلار به عنوان ارز رسمی در حال دلایلی است که پاناما مشهور است برای آن خدمات پزشکی. متخصصان پزشکی پاناما در حال آموزش توسط ما و با استفاده از آخرین فن آوری برای ارائه با کیفیت خدمات بهداشت و درمان. گردشگران پزشکی می تواند صرفه جویی بیش از 50 درصد از هزینه های بهداشت و درمان نسبت به اروپا و آمریکا. ایمپلنت های دندانی مثل کمک دندانپزشکی زیبایی, پلاستیک, جراحی, قلب و عروق, ارتوپدی و pulmonology محبوب روش در درمان های پزشکی. جراحان از برزیل به دست آورده اند جهان شهرت گسترده ای در لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی است.

آمریکای جنوبی مکان

ارتوپدی جراحی جراحی زیبایی جراحی پیوند جراحی چشم و قلب و عروق هستند روش محبوب در کلمبیا. خدمات بهداشت و درمان در کلمبیا ارزان هستند و خارجی ها می توانند بدن انسان را از کلمبیا. پزشکان از کلمبیا با تجربه و کار کرده اند و در بسیاری از کشورهای اروپا و آمریکا.

آسیایی, مکان های

چین دارای محبوبیت در درمان سلول های بنیادی. متخصصان پزشکی از هند محبوب برای هیپ متداول شدن جراحی قلب و مناطق پیشرفته پزشکی است. درمان هزینه در هند بسیار پایین است که تقریبا یک دهم برای درمان هزینه های ما است. خدمات مراقبت های بهداشتی در مالزی نیز بسیار محبوب و پزشکان از مالزی آموزش دیده در بیمارستان های ایالات متحده و انگلستان است. نیوزیلند یک مقصد محبوب گردشگری پزشکی برای درمان های باروری و غیر acture اعمال جراحی. پزشکان آموزش دیده در بیمارستان های انگلستان و آمریکا. هزینه های خدمات بهداشت و درمان بسیار پایین نسبت به ما. تایلند محبوب است در پیوند عضو و جراحی قلب در قیمت های پایین تر.

اروپا

علاوه بر بریتانیا و کانادا گردشگران پزشکی نیست صبر طولانی و سفر به آلمان برای درمان های پزشکی. رمان سرطان و عمل جراحی ستون فقرات به خوبی درمان در آلمان در قیمت های پایین تر. دندانپزشکی خدمات در اوکراین ارائه شده در هزینه های پایین تر. طبقه بالا مواد و تجهیزات مورد استفاده در دندانپزشکی درمانگاه ها و بیمارستان ها. وجود دارد بسیاری از مکان های مناسب برای گردشگری پزشکی, اما پزشکی توریستی را انتخاب و با توجه به انتخاب خود و استطاعت است.

[ad_2]