مورد علاقه شخصی من کاندیدا درمان (ضد Fungals)

[ad_1]

کاندیدا می تواند تقلید باعث ایجاد یا بدتر فیبرومیالژیا و سندرم خستگی مزمن علائم. به همین دلیل یک رویکرد طبیعی به این اختلالات خود ایمنی باید شامل یک طرح برای مبارزه با کاندیدا است. در زیر یک لیست از مورد علاقه من درمان است. (این را باید همراه با یک ضد کاندیدا رژیم غذایی موثر باشد.)

روغن پونه کوهی-

روغن پونه کوهی استفاده شده است به عنوان یک دارو برای هزاران سال و نشان داده شده است که قوی در برابر طیف گسترده ای از باکتری ها و قارچها مانند کاندیدا و انگل. روغن پونه کوهی بود که در مقایسه با دارویی, دارو, نيستاتين و یافت می شود فقط به عنوان قدرتمند است. همچنین مطالعات انجام شده در دانشگاه جورج تاون پزشکی یافت می شود که نفت مهار رشد باکتری استافيلوکوکوس به عنوان موثر به عنوان آنتی بیوتیک معمولی.

ژرمانیم Sesquioxide-

پزشکان همه باید خود را مورد علاقه های شما شخصی که آن را می آید به کاندیدا/ضد قارچی درمان است. (من محدود کردن لیست من به آنهایی که من شخصا استفاده و موثر یافت.) برای کاندیدایی Epstein-Barr سندرم و آلرژی دکتر لستر گل رز, M. D., توصیه ژرمانیم Sesquioxide (Ge-132) او شروع به بیماران خود را در 600 میلی گرم روزانه است و آنها مخروطی پایین به 150 میلی گرم در طول یک دوره سه هفته. او این کار را در ترکیب با مکمل CoQ10 در 60 میلی گرم دو بار در روز و 3 SOD (سوپراکسيد ديسموتاز) قرص. ژرمانیم اعتقاد بر این است که به طور موثر در برابر قارچی و ویروس ها به دلیل آن را افزایش اکسیژن در بدن و این موجودات در حال اکسیژن حساس است. عصاره دانه گریپ فروت (عصاره دانه مرکبات)

عصاره دانه گریپ فروت-

عصاره دانه گریپ فروت (GSE) طبیعی است broad-spectrum آنتی بیوتیک. آن را نیز نشان داده شده است موثر در برابر ویروس ها و قارچی کاندیدا. این عصاره مورد مطالعه قرار گرفته برای استفاده در برابر استافیلوکوک (استاف), استرپتوکوک (استرپی) سالمونلا کلاميديا تراکوماتيس هرپس سیمپلکس 1 آنفلوانزا A2 و سرخک ویروس. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک غیر سمی ضد عفونی کننده دست. یک برزیلی مطالعه آن یافت می شود و تقریبا به عنوان موثر برای ضد عفونی پوست به صورت تجاری در دسترس فولاد صابون.

توجه: کسانی که حساس به مرکبات می تواند به توسعه آلرژی به دانه گریپ فروت.

کبد کوسه روغن

یک عنصر در کبد کوسه روغن Squalamine داشت موثر در برابر مخمر توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

پروبیوتیک ها-

هنگامی که کاندیدا تبدیل شده است بیش از حد رشد بدن کلنی باکتری های خوب که باید پر دل و روده نمی تواند دوباره تاسیس شده و بدون درمان است. پروبیوتیک ها نیاز به حفظ کردن کاندیدا جمعیت.

آنزیم های گوارشی-

فرضهای آن است که آنزیم های گوارشی به کار شکستن کاندیدا در بسیار به همان شیوه آنها ،

توجه داشته باشید: این در نظر گرفته شده است به عنوان توصیه های پزشکی.

[ad_2]