من ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال مبارزه

[ad_1]

نه مبارزه با, اما آنها با داشتن عمده اختلافات. و اختلاف است در مورد که جهت را در برنامه مراقبت از.

پس از آن که ترک من ؟

به عنوان شما در حال حاضر می دانم که اگر شما از من می دانم که من در زمان یک نشت واقعا مجروح من زانو. در حال حاضر آن منجر به برخی عوارض عمده با زانو و ساق پا.

در حال حاضر من دو جراحان ارتوپدی یک درمانگر فیزیکی و توانبخشی, دکتر, نظارت بر شرایط است. گیج کننده نیست و شروع به توصیف آن است. در ضمن همه ارائه دهندگان این نظر در مورد آنچه در جریان است با من به عنوان به خوبی به عنوان طرح درمان.

یک جراح ارتوپدی هیچ ایده چگونه ادامه دهید که چرا من همچنان به درد بعد از عمل جراحی. دیگر ارتوپدی جراح (با تشکر خوبی برای نظر دوم!) می گوید که من ممکن است آسیب هایی که هیچ کس پیدا کرده است و یا بحث با من قبل از. توانبخشی دکتر می گوید که او در مورد من ران و پشت ران. و فیزیوتراپیست انداخته است تا در مورد سه تن دیگر ارائه دهندگان. او کسی است که مرا می بیند چند بار در هفته به طوری که او احساس می کند به نظر او یکی از پزشکان باید در نظر بگیرید.

من احساس می کنم گرفتار در میانه به معنای واقعی کلمه. این تبدیل به یک معضل برای من به عنوان آن را برای هر بیمار است.

در حال حاضر همه از این ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هوشمند هستند. من آیا هر چیزی را به دور از آنها. اما من هوشمند به, با این حال من در از دست دادن به عنوان به که راه را برای رفتن.

توجه داشته باشید جانبی: من هستم بهداشت و درمان, مدافع, و من هنوز هم مشکل با مرور بهداشت و درمان در زمان حتی اگر من می دانم راه من در اطراف بسیار خوبی است. چه در مورد افرادی که نمی دانید راه خود را در اطراف ؟ آنچه آنها باید احساس ؟

چرا بهداشت و درمان ارائه دهندگان مخالف ؟

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مردم بیش از حد. برخی از دانستن بیشتر و تجربه بیشتری نسبت به دیگران. برخی از آنها تهاجمی با درمان در حالی که دیگران را بیشتر گذاشته پشت رویکرد است. تفاوت در یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دانش و تجربه و تمرین روش ها متفاوت است به طور گسترده ای. است که چرا شما باید در پیدا کردن یک ارائه دهنده است که از نزدیک آینه چگونه شما می خواهم برای رسیدگی به درمان برای شرایط خود را. مطمئن شوید که ارائه دهنده خدمات شما را انتخاب کنید و گوش و یک زمینه کامل بر روی شما. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند همه مردم متفاوت هستند که منجر به روش های مختلف برای مراقبت از.

اما چه باید بکنید هنگامی که شما بهداشت و درمان ارائه دهندگان مخالف ؟

بسیاری از ما تصمیم گیری خواهد شد بر روی خود ما حس مشترک باورها و ارزش ها است. به عنوان انسان ما به طور طبیعی انجام آنچه حس می کند به ما و چه راحت است. بنابراین در عملکرد به عنوان یک انسان ما باید به یاد داشته باشید چند چیز در تلاش برای مرتب کردن بهداشت و درمان نظرات:

ما باید صدای نگرانی های ما به هر ارائه دهنده و بپرسید که چرا آنها با تشکیل این نظر است که آنها. اگر شما را در درک استدلال خود را برای انتخاب نظر آنها را انتخاب و آن را می سازد آن را آسان تر برای ارزیابی آنچه آنها به شما گفتن.

از هر ارائه دهنده برای ارزیابی ارائه دهندگان دیگر نظرات متفاوت. باید هر ارائه دهنده نوشتن افکار خود را از نظرات دیگران و نشان دادن آن به همه که نگران هستند. از دیگر ارائه دهندگان افکار خود را در مورد آنچه نوشته شده بود و اگر آنها هنوز هم ایستاده آنچه آنها برای اولین بار به شما گفت.

آموزش خود را در مورد شرایط خود و گزینه های درمان, بنابراین شما می توانید بپرسید مطلع سوالات. این است که سلامت خود را پس از آن است که مسئولیت خود را به مطمئن شوید که شما باید انجام مشق شب خود را در مورد آن.

این همه چیز در مورد Benjamins? پزشکان دریافت پرداخت برای خدمات آنها انجام دهد. عمل جراحی تقریبا همیشه هزار دلار در جیب. آیا شما نیاز به خدمات و یا انجام آنها نیاز به پول نقد ؟

به احساس خود اعتماد کنید. پس از شنیدن همه چیز خود را از ارائه دهندگان هستند گفت: آنچه که در دل و روده خود را به شما گفتن? شما در نهایت مسئول بهداشت و درمان خود را به عنوان به خوبی به عنوان کارشناس بهداشت شخصی شما و شرایط. استفاده از عقل سلیم خود و انتخاب اما نمی تواند تحت فشار برای انجام این کار بلافاصله. تصمیم که نشان دهنده ارزش ها و باورها.

شما خواهد بود که تا به انتخاب در مورد دوره خود را از درمان بدون توجه به چگونه بسیاری از نظرات متفاوت شما. شما خواهد بود که یک مسئول مالی و شما خواهد بود که یکی به داخل سالن هر گونه عواقب که ممکن است بوجود می آیند به عنوان یک نتیجه از انتخاب شما. مطمئن شوید که آن را خوب است.

هوشمند بیمار – انجام مشق شب خود را بپرسید و سوال جواب. مطمئن شوید که شما تصمیم گیری معقول و منطقی (و خود را تحت پوشش بیمه!). شما می توانید کدو مبارزه و دریافت بهترین مراقبت.

[ad_2]