منتنو ایلینوی, بهداشت و درمان, تاریخچه

[ad_1]

منتنو بیمارستان دولتی برای بسیاری از قرن بیستم بزرگترین موسسه برای بیماران روانی در ایلینویز و یکی از بزرگترین در امریکا است. واقع در ایلینوی حدود چهل مایلی جنوب شرقی شیکاگو و پانزده کیلومتری غرب ویلمینگتون بیمارستان منتنو بیمارستان دولتی افتتاح شد در سال 1930 و از زمان آغاز به کار خود در خط مقدم فن آوری و روانی پیشرفت در درمان بیماران روانی در سراسر تاریخ آن است. برای یک چیز, 1000 هکتار از زمین های منتنو بیمارستان دولتی شد باغ و فضای داخلی آن 100 ساختمان های تزئین شده بودند (در سال 1930's, با WPA نقاشی های دیواری اجرا و نصب توسط هنرمند شناخته شده Gustaf Dahlstrom برای ایجاد یک لذت بخش و گوارا محیط برای بیماران و کارکنان.

برای اولین بار از این نقاشی های دیواری نصب شده در دولت لابی ساختمان به تصویر کشیده شده افسانه هندی ازدواج Mantenau برای آنها این شهر نامگذاری شده است. با یک جمعیت است که در نهایت بیش از هشت هزار بیمار در این بیمارستان بود که جامعه به خودی خود با (شروع در سال 1945) خود روزنامه – این منتنو بیمارستان دولتی خبر داد. MSH بود و همچنین اولین بیمارستان دولتی در ایالت ایلینوی به باز کردن خود کنیسه هنگامی که آن را به دست آورد تورات و ارک برای انجام یهودی خدمات در سال 1953. شغلی و هنر برنامه های درمانی مانند طبل سپاه (نهاد در سال 1955) بودند و بخشی جدایی ناپذیر از MSH درمان است. سالانه هنر-o-Rama نمایشگاه و فروش از بیماران' آثار هنری برقرار شد در سال 1957. بیمارستان حتی به حال خود را Cinemascope سینما که در سال 1955 افتتاح شد و اتوبوس خود را خط. منتنو بیمارستان دولتی نیز تا به حال یک مزرعه مستعمره کار توسط بیماران است که تولید بیش از 30 ، 000 $ در محصولات کشاورزی در سال 1938 و ارائه ناهار خوری سالن با محصولات تازه و همچنین به عنوان درآمد صرف پول کمتر به طور جدی بیمار زندانیان. یک قنات ریشه انبار تکمیل شده در سال 1939 بود که مورد استفاده برای ذخیره سازی سبزیجات است.

به عنوان جدید و تکنیک های روانی برای درمان بیماری های روانی معرفی شدند, آنها به سرعت به تصویب رسید به عنوان بخشی از منتنو ایلینوی بهداشت و درمان. برای مثال درمان محاکمه Metrazol شوک درمانی برای درمان انواع خاصی از بیماری اسکیزوفرنی و افسردگی بود آغاز شد و در سال 1936 مدت کوتاهی پس از این تکنیک اختراع شد. انسولین الکترو pyrexia و شوک الکتریکی درمان نیز به کار است. یک سل sanitarium افتتاح شد در منتنو در پاییز سال 1937. به عنوان جدید داروهای روانپزشکی مانند کلرپرومازین رزرپین و سایر داروهای مورد استفاده در درمان اسکیزوفرنی و صرع اختراع شد در سال 1950's, اثرات خود را به دقت مورد مطالعه در MSH. از آنجا که اکثر داوطلبانه پذیرش شدند بیماران مبتلا به مزمن اعتیاد به الکل پیشگام الکلی های گمنام برنامه برقرار شد در MSH در سال 1958.

منتنو بیمارستان دولتی نیز از نزدیک در ارتباط با منطقه آموزشی و موسسات تحقیقاتی. در سال 1939 شیوع تب حصبه منجر به شصت بیمار مرگ و میر که باعث شد مقامات به موضوع قرنطینه و یک مهلت قانونی برای بیمار جدید admittances به مدت شش ماه. به عنوان یک نتیجه Monteno بیمارستان دولتی تبدیل به یک مرکز برای حصبه و مالاریا پژوهش; و بعد از آن در برنامه های تحقیقاتی در استروئید درمان سرطان پستان معرفی شدند. در سال 1947 بیمارستان شد در ارتباط با دانشگاه Illinois Department of Psychology که ارائه آن به دانش آموزان دو ماه اقامت در منتنو به عنوان بخشی از آموزش خود را. در سال 1950 منتنو بیمارستان دولتی باکتریایی آزمایشگاه شد بخشی از ایالت ایلینوی وزارت بهداشت.

در سال 1970's منتنو بیمارستان دولتی بود را لرزاند توسط چندین رسوایی از جمله وحی تجربی عمل جراحی که انجام شده بود در بیماران بدون رضایت خود را در سال 1950's, و همچنین به اتهام سوء استفاده جنسی و درصد بالایی از بیمار مرگ و میر. بیمارستان جمعیت این زمان کاهش یافته و به سه هزار و در ادامه به سقوط و آن را دشوار است دشوار است برای به دست آوردن کارکنان صالح. بیمارستان شروع به دریافت “undomiciled بیماران”: زمانی که یک فرد بی خانمان با روابط خانوادگی نشان داد تا در هر شیکاگو یا ویلمینگتون ایالت ایلینوی بیمارستان آنها به طور خودکار فرستاده شده به منتنو. اگر چه منتنو هرگز طراحی شده برای مقابله با خشونت بیماران بیشتر و بیشتر mittimus بیماران – felons که باهوش تر و خشن تر از به طور منظم بیماران – فرستاده شده بودند به بیمارستان. Walkaways – فراری از بیمارستان به دلیل نظارت ناکافی ناشی از ترس در جامعه است. توسط 1983 فرماندار تامپسون تصمیم گرفت به MSH که تعطیل عملیات در 31 دسامبر سال 1985.

[ad_2]