منابع تبلیغاتی کالا در چین – 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن

[ad_1]

قیمت

دلیل اصلی برای یافتن منابع مستقیم از چین ناچار خواهد شد قیمت. وجود دارد اما هیچ یقین است که تامین کنندگان بازاریابی به طور مستقیم برای پایان دادن به کاربران در اروپا و آمریکا خواهد شد با ارائه بهترین قیمت ها به عنوان این خواهد بود تنظیم مناسب به بازار است. اغلب یک کارگزار با بهتر قدرت خرید و بزرگتر جلد خواهد بود قادر به ارائه قیمت معادل یا گاهی اوقات بهتر از قیمت های چینی تامین کننده ارائه خواهد شد. در علاوه بر این به تمام تجارت در آسیا انجام شده است در دلار به نوسانات نرخ ارز می تواند ویران کردن بازی با هزینه ها و با تجربه منابع شرکت را به طور معمول پرچین در برابر این و یا حداقل برخی از ایده های که در آن نرخ ارز می رویم. نیز وجود دارد که هزینه های حمل و نقل و واردات وظیفه است که اغلب در میان نیست به هزینه کالاهای خریداری شده در خارج از کشور. قیمت گذاری در برخی از محصولات (مانند حافظه های فلش محصولات) فوق العاده فرار و می توانید به معنای واقعی کلمه تغییر در طول دوره سفارش.

زمان سرب

زمان سرب است که اغلب گران عامل در انتخاب که آیا برای برون سپاری عرضه به چین است. زیادی تحویل است که نمی توان هوایی freighted معمولا در دریا به مدت 30 تا 40 روز و نیاز دارد تا برای یک هفته به آداب و رسوم روشن. خوب اگر شما نیاز به کسانی که مارک قوطی برای یک رویداد در 2 هفته! تامین کنندگان محلی می تواند در تعدادی از راه های. اولا یک منبع محلی گاهی اوقات باید سهام خام محصول و نام تجاری می تواند انجام شود در این کشور از تحویل. برای مثال پد و یا صفحه نمایش چاپ کنندگان نسبتا شایع است هر چند وجود خواهد داشت برخی از تفاوت در هزینه از این خدمات اما به عنوان بزرگترین هزینه خواهد بود که محصول خود را, آن را باید یک افزایش قابل توجهی. با تجربه منابع شرکت همچنین قادر خواهد بود به کاهش زمان حمل و نقل اگر هیچ گزینه دیگر وجود دارد. معاملات عمده معمولا مرتب با شرکت های باربری برای مذاکره مطلوب هزینه ها و در محموله های کوچکتر از یک ظرف وجود دارد حمل و نقل هوایی می پردازد که مقرون به صرفه خواهد بود. ترخیص کالا از گمرک توسط عامل کار برای یک شرکت متخصص در واردات از خارج از کشور به طور معمول به مراتب سریعتر و دردسر و رایگان از تلاش برای انجام یک کردن واردات.

ارتباطات / خدمات مشتریان

مردم چین بسیار محترم و سخت کوش در کل. بله که یک کلیت است که هرگز یک چیز خوب وجود دارد فرهنگ کار و بهره وری و تمایل چین برای مثال است که کمتر رایج در غرب اروپا است. وجود دارد هیچ دور از واقعیت است که زبان انگلیسی است که زبان اول برای یک شرکت نماینده از Shenzen (یا یکی دیگر از مناطق اصلی تولید در چین).در بهترین حالت آنها را به حال شهریه های اضافی در زبان انگلیسی اما مگر خود کانتونی (یا حتی بهتر ماندارین) است تا ابتدا شما را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای برقراری ارتباط و ناکامی می تواند ساخت تا. تفاوت های فرهنگی می تواند به معنای چیزی است که به نظر می رسد آشکار به اروپا انتخاب نکرده است. نیز وجود دارد یک زمان عمده منطقه مسئله در آن زمان کسی در لندن می رسد در کار وجود دارد و تنها دو یا سه ساعت از روز چپ در چین است. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد را به نفع خود اگر سفارشات قرار داده شده در اواخر روز آن است که اغلب ممکن است به اثبات و تایید به اولین چیزی که در صبح است. البته هر گونه تغییرات بیشتر خواهد شد اغلب با تاخیر تا 24 ساعت. آن را غیر معمول نیست برای طولانی ترین مرحله در تولید در حال برقراری ارتباط از آنچه شما و یا مشتری خود را نیاز دارد.

از لحاظ اعتبار

اعتبار چیزی است که بسیاری از شرکت های چینی ارائه خواهد شد. حتی سنگ جامد شرکت ها خواسته خواهد شد که برای بزرگ سپرده و تعادل قبل از حمل و نقل برای سفارشات زیر 10 ، 000 دلار یا بیشتر. راه معمول از پرداخت برای هر چیزی است که بیش از چند هزار تومان است, نامه های اعتباری. این یک قرارداد گرفته تا با مالی تجارت بانک که میسازد از مشخصات کالا و تضمین به پرداخت مبلغ مورد توافق در ورود این محصول در دریافت کننده وجه پورت از انتخاب. این قرارداد می تواند نسبتا مفصل با نه تنها جزئیات در مورد مقادیر تلرانس اما مشخصات فنی در مورد محصول خود را. این است که در اثر تضمین برای هر دو طرف است که اگر کالا به مشخصات مورد توافق و مبلغ پرداخت خواهد شد. این سند همچنین شامل جزئیات بیمه. حمل و نقل کالا بیش از خاور دور به طور کامل خطر ابتلا به رایگان دزدان دریایی, طوفان یا حوادث می تواند در نتیجه از دست دادن ناگهانی و بیش از هیئت مدیره از ظرف خود را از مارک های الکترونیک. بنابراین ميخ بیمه نامه مورد نیاز است توسط موسسه مالی و تضمین اوراق قرضه.

محصولات مناسب برای هدف

آخرین چیزی که شما می خواهید برای دریافت حمل و نقل خود را برای پیدا کردن که آنها در برخی از راه های مناسب برای هدف. برای مثال پایین تر از تراشه های حافظه در درایوهای فلش ارائه خواهد شد آنها را غیر قابل استفاده و یا چاپ مشکلات تبلیغاتی قوطی معنی خواهد بود که آنها نیاز به دوباره. حتی جدی تر هستند و مسائل ایمنی; به عنوان مثال قلع محصولات برای فروش نیاز به مواد غذایی سالم. این به این معنی آزمایش های گسترده ای مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که سطح مواد شیمیایی سمی و فلزات در محدوده مجاز. واردات کالا که این نیاز برآورده نمی کنند (و مناسب صدور گواهینامه) معنی خواهد بود که حداقل کالاهای توقیف و در بدترین حالت یک جریمه بزرگ برای contravening این مقررات است. هنگامی که شما در حال کار به تنگ مهلت دریافت نادرست کالا می تواند یک فاجعه کامل.

خلاصه

با دقت انتخاب خود را از شرق دور تامین کننده و مطمئن شوید که آنها در حال تجربه در نوع سفارش شما با قرار دادن خواهد شد یک راه طولانی برای حصول اطمینان از صاف تولید برای مارک تبلیغاتی کالا. وجود دارد بسیاری از مزایای انجام این منابع کالا در خانه اگر شرکت شما دارای منابع برای اختصاص به این روند است. با این که کار با یک متخصص محلی منابع شرکت را اغلب نه تنها صرفه جویی در شما سرخوردگی از برخورد با یک تامین کننده در طرف دیگر از جهان است اما اغلب بیش از حد خواهد شد در نهایت صرفه جویی در پول در دراز مدت. یکی را انتخاب کنید که دارای اعتبار و می تواند نشان دهد که دانش خوبی از محصولات شما منابع و فرآیندهای تولید درگیر است.

[ad_2]