مقرون به صرفه جایگزین سنتی بیمه بهداشت فردی

[ad_1]

به عنوان یک راه برای شروع اجازه دهید تعریف منظورم سنتی بیمه بهداشت و درمان. سنتی سیاست بیمه بهداشت و درمان تشکیل شده است:

معافیت – این مقدار است که شما مجبور به پرداخت برای یک رویداد پزشکی قبل از بیمه درمانی خود را شروع خواهد شد به پرداخت. در جهان امروز که معافیت اغلب $3000 یا بیشتر.

این بیمه اتکایی – پس از کسر ملاقات اکثر سیاست های نیاز است که بیمه پرداخت یک درصد از تمام هزینه های پزشکی تا حداکثر. معمولا بیمه می پردازد در هر نقطه از 20% به 50% از هر دلار در صورتحساب یا لیست.

این copays – در تلاش برای ایجاد روال مراقبت های بهداشتی در دسترس بسیاری از سیاست های شامل copay برای بازدیدکننده داشته است دکتر و نسخه به جای داشتن برای دیدار با معافیت. یک مثال از این است که $10 بازدید copay.

حداکثر کردن از جیب هزینه ها – این است که یک بیمه شده می توانید انتظار به پرداخت بدون در نظر گرفتن چقدر بزرگ صورتحساب های پزشکی هستند. به عنوان یک قاعده کلی حداکثر کردن از جیب هزینه برای یک فرد محدود به حدود 7000 دلار. این می تواند بسیار گمراه کننده شماره زیرا فرض آن است که همه ارائه دهندگان در شبکه خود را. اگر آنها در خارج از شبکه خود هزینه می تواند به طور قابل توجهی بالاتر است.

و در نهایت به “شبکه” – تقریبا هر سنتی بیمه بهداشت فردی سیاست گره خورده است به یک شبکه ای از ارائه دهندگان خدمات. باریک, بهداشت و درمان, شبکه, کاهش حق بیمه. وجود دارد بیش از حد اشتباه با “شبکه” برای این مقاله. کافی است بگویم که “شبکه” دشمن از بهداشت و درمان مصرف کننده (شما).

مشکل رو به کار آمریکایی

مشکل ساده است: سلامت, بیمه حق بیمه بیش از حد بالا برای اکثر آمریکایی ها در صورت عدم وجود یارانه و هنگامی که در ترکیب با معافیت بالا و از جیب هزینه های بهداشت و درمان غیرقابل تحمل می شود. بیایید نگاهی به یک زن و شوهر از نمونه حق در اینجا در کارولینای شمالی.

یک غیر سیگاری زن و شوهر سن 62 و 63 پیدا کنید که پایین ترین گزینه حق بیمه با BCBS NC دلار در سال 1999 یک ماه برای $13,300 خانواده معافیت با هیچ copays. یک طرح با 7000 دلار معافیت و $25 بازدید copays هزینه $2682 در هر ماه.

با فرض اینکه حداقل هزینه طرح سالانه هزینه خواهد شد $23,988 سالانه است. و اگر هر فرد یک رویداد پزشکی از جمله سرطان, هزینه های واقعی برای بهداشت و درمان خواهد بود $37,288. شما باید بپرسید: “چرا حتی بیمه درمانی است؟”

یک غیر سیگاری 30 ساله, زن و شوهر یافت که حداقل هزینه طرح هزینه $787.84 یک ماه برای $13,300 خانواده معافیت با هیچ copays. حداقل هزینه طرح که شامل copays $بود 1056.88 اما تا به حال 7000 دلار معافیت و محدود ترین شبکه. با فرض اینکه حداقل هزینه طرح باید هر عضو از این زن و شوهر جوان باید یک رویداد پزشکی خود را از کل هزینه سالانه (معافیت + بیمه) خواهد بود $16,454.08. که ویرانگر است مقدار پول برای یک زن و شوهر جوان.

راه حل ساده برای این مشکل این است که ثابت مزایای بیمه بهداشت و درمان. بر خلاف پزشکی عمده سیاست که در آن سیاست برای پرداخت تمام هزینه های واجد شرایط پس از کسر و خارج از جیب حداکثر ثابت نفع سیاست بیمه بهداشت و درمان متحده دقیقا چه مقدار پرداخت خواهد شد برای هر یک از خدمات مشخص شده. نمونه هایی از خدمات مشخص ممکن است شامل: سود روزانه در بیمارستان اقامت از 24 ساعت خاص دلار سود برای مشخص جراحی خاص سود برای بازدیدکننده داشته است دکتر و دیگر مشخص شده اتهامات عنوان شده علیه. بزرگ ثابت نفع سیاست بیمه بهداشت و درمان را بسیار قوی, مزایای طیف گسترده ای از مشخص تحت پوشش اتهامات بسیار جامع فولاد برنامه و بیشتر. مهم ترین خدمات است که ثابت نفع سیاست بیمه بهداشت و درمان می تواند شامل پزشکی لایحه مذاکره یک سرویس است که می تواند به طور قابل توجهی کاهش می دهد خارج از جیب هزینه.

آنچه که واقعا در مورد این نوع از سیاست است که سبب بیمه به بهتر مصرف کننده. دانستن چقدر سیاست خود را به شما پرداخت برای یک مشخص شده خدمات پزشکی اجازه می دهد تا شما را به بهتر فروشگاه و مذاکره قیمت. اما واقعا چیز زیادی در مورد این سیاست است که حق بیمه مقرون به صرفه.

زن و شوهر سن 62 و 63 واقعی مشتری از معدن که ایجاد شده بود برای 5 سال به عنوان یک نتیجه از حق بیمه بالا. من قادر به قرار دادن آنها را به یک قوی ثابت نفع سیاست بیمه بهداشت و درمان با $5,000,000 عمر سود برای $683 یک ماه. که صرفه جویی سالانه $15,792. به من توضیح داد به من مشتری ثابت نفع سیاست بیمه بهداشت و درمان خواهد شد انجام یک کار بزرگ از پوشش 70% تا 80% از همه چیز که اتفاق می افتد. اگر آنها در واقع ذخیره $15,792 تفاوت در حق بیمه آنها را باور نکردنی دسترسی به بهداشت و درمان بسیار کمی از خود را در جیب خود.

در 2014 من مبتلا به سرطان روده بزرگ و در حال حذف بخشی از روده بزرگ (CP44205). در آن زمان من تحت پوشش در یک سنتی پزشکی عمده سیاست. کل من از جیب هزینه شد بیش از 7000 دلار. من تا به حال ثابت طرح سود که من فروش امروز نه تنها هزینه های من شده اند صفر اما من می خواهم که دریافت چک از شرکت های بیمه برای $4619. نه هر پزشکی رویداد می توانست منجر به بررسی و بسیاری ممکن است منجر به از جیب هزینه چند هزار دلار اما به طور کلی پس انداز را بیش از جبران هزینه های آن.

بنابراین قبل از شما انتخاب می کنید برای رفتن بدون هیچ گونه بیمه درمانی من به شدت نشان می دهد که شما را به یک نگاه سخت در یک ثابت از مزایای بیمه بهداشت و درمان.

[ad_2]