مقایسه نرم افزار ویرایش فیلم

[ad_1]

سلام وجود دارد! آیا شما جدید به ویرایش ویدئو? اگر شما, شما احتمالا اشتباه آرایه وسیعی از ویدئو, نرم افزار ویرایش برنامه های خارج وجود دارد در بازار است.

وقتی که من آغاز شده در ویرایش ویدئو, هیچ کس به من یک مناسب مقایسه تصویری نرم افزار ویرایش برنامه های. بنابراین من تجربه خود من.

من سعی کردم با استفاده از Microsoft Movie Maker و دیگر نرم افزار رایگان. در طول زمان که من به دست اورد اعتماد به نفس در فرایند ویرایش من نقل مکان کرد به تجاری نرم افزار مانند Adobe Premiere و Corel VideoStudio.

در این مقاله من می خواهم به شما یک مقایسه بهتر نرم افزار ویرایش فیلم برنامه های خارج وجود دارد بنابراین شما می توانید خلاق با محصولات خود را.

1. سطح مبتدی

شروع از اصول اولیه است. اگر شما یک مبتدی هستید و لازم نیست مقدار ویرایش فیلم, توصیه من به شما که شما شروع به با رایگان ویرایش ویدئو مانند بسته Microsoft Movie Maker. این اجازه می دهد تا شما را به درک تصویری, جدول زمانی تقسیم برش و چگونه برای اضافه کردن اثرات اساسی به تولید خود را.

هنگامی که شما برخی از دانش پایه یک خوب مبتدی video editor مانند MovAVI. من با استفاده از MovAVI زیادی این روزها به سرعت ویرایش و رایت / آپلود فیلم به YouTube.

MovAVI خودکار بسیاری از روند پس از تولید برای من. من به سادگی وارد کردن ویدئو های من را انتخاب کنید به طور پیش فرض تم و نرم افزار نشانی از بقیه. این موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان به خصوص اگر من یک تن از گفتن تعطیلات ویدئوها جایی که من بیش از حد تنبل برای انجام در عمق ویرایش.

2. سطح متوسط

در حال حرکت به سطح متوسط نرم افزار. این برنامه ها باید پایه ویدئو ویژگی های ویرایش برای مبتدیان اما همچنین شامل ویژگی های پیشرفته برای کسانی که می خواهید به خلاق تر.

در این دسته من ترجیح شخصی است Corel VideoStudio. من استفاده از آن در محصولات رقیب مانند Adobe Premiere Elements و Pinnacle Studio قبل از, اما من هنوز هم دوباره به VideoStudio به دلیل مجموعه ای غنی از قالب آن و بصری رابط کاربری نرم افزار.

Corel VideoStudio به من اجازه انجام مسائل مانند کلید رنگی (از بین بردن سبز صفحه نمایش از یک ویدیو بنابراین من می تواند پوشش یکی دیگر از پس زمینه), اضافه کردن عناوین معاملات و دستکاری های صوتی. من هم دوست دارم که من می تواند صادرات ویدئو من در یک طیف عظیمی از فرمت های از جمله آپلود آنها را آنلاین برای یوتیوب یکپارچه. این نرم افزار استفاده کنم اغلب برای ویرایش انتخاب پروژه های ویدئویی که در آن من نیاز به یک سریع گردش کار اساسی اما برخی از اتاق را برای خلاقیت.

سطح پیشرفته

وجود دارد بیشتر سطح پیشرفته ویرایش ویدئو بسته های نرم افزاری مانند Adobe Premiere, Sony Vegas و Final Cut Pro. در حالی که من می خواهم ویژگی های خود را (و این صنعتی-کلاس های استفاده شده توسط سازندگان فیلم) – من آنها را پیدا کنید بیش از حد گران است. چیزی مانند Adobe Premiere مجموعه را به راحتی شما را به مجموعه ای تقریبا 1000 دلار است. من نمی پرداخت این مقدار پول برای یک نرم افزار ویدئو مگر اینکه من برای انجام این کار تمام وقت.

برای علاقمندان, من به شدت نشان می دهد با استفاده از سطح متوسط نرم افزار. ویژگی های پیشرفته در نرم افزار-سطح بسته های مانند Adobe Premiere تمایل به ندرت استفاده می شود. هنگامی که شما انجام داده اند بسیاری از پروژه های ویدئویی و می خواهید برای رفتن pro سپس این بسته را حس.

4. برنامه های کاربردی آنلاین

OK تا کنون انجام داده ایم مقایسه از دسکتاپ, نرم افزار ویرایش فیلم. اما شما باید بدانید وجود دارد همچنین دیگر آنلاین ویرایش ویدئو برنامه های کاربردی ظاهر همه بیش از این فروشگاه.

یکی که به خصوص لحظه توجه من است Animotoکه یک نرم افزار آنلاین.

این است که یک جامد بصری ویرایشگر ویدئو آنلاین است که اجازه می دهد تا به شما برای آپلود کار خود را و اعمال یک سری از خودکار ویرایش و افکت. دوباره مسائل بسیار مفید برای کسانی که نیاز به یک گردش کار سریع و بدون مقدار زیادی از سر و صدا.

5. برنامه های کاربردی موبایل

در نهایت اگر شما بر روی یک دستگاه تلفن همراه مانند آی فون یا آندروید دستگاه شما باید آگاه باشند از کشت و ویرایش ویدئو برنامه های کاربردی ظاهر می شود در فروشگاه app خود را.

من به ویژه مانند بازی های ویدئویی خود را برای iOS. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به واردات ویدئوها از کتابخانه تلفن خود را و سپس آنها را ادویه با اثرات مانند حرکت آهسته, چارلی چاپلین, طنز, اثرات, و همچنین به عنوان یک تنوع از دیگر چیزهای سرد. آیا آن را امتحان کنید.

اگر شما انجام یک مقایسه موبایل ویرایش ویدئو با نرم افزار دسکتاپ خود را به رقبای شما پیدا کردن آنها را فاقد ویژگی های. اما آنها را تشکیل می دهند که در شرایط قابل حمل است. فقط شلاق را به گوشی خود را شلیک تصویری و ویرایش کنید. آن را بسیار سریع و ساده در مقایسه با دسکتاپ رویکرد است.

نیز وجود دارد البته دیگر ویرایش ویدئو برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد. شما می توانید سعی کنید به مرور و تحت “ویژه” یا “نمودار بالا” دسته بندی ها در iPhone یا iPad خود را برای دیدن که بهترین نرم افزار در حال حاضر.

کاغذ بسته بندی…

من امیدوارم که در بالا به شما داده شده است یک مقایسه خوب از ویدئو در حال ویرایش بسته های نرم افزاری در بازار است. به یاد داشته باشید سعی کنید برای انتخاب یک بسته است که نیازهای خود. اگر شما فقط از مبتدی چیزی نمی خرید گران قیمت مانند Adobe Premiere. دریافت پای خود را مرطوب با ساده ویراستاران فیلم مانند VideoStudio سپس حرکت به پیشرفته تر به مسائل هنگامی که شما آماده هستید.

نکته دیگر این است که فقط تمرین. من به یاد داشته باشید من را از طریق رفت حداقل 20 پروژه ها در نرم افزار Corel VideoStudio قبل از اینکه من تصمیم گرفتم من می خواهم سعی کنید Adobe Premiere. هنگامی که شما تمرین شما شروع به درک عناصر اصلی ویرایش ویدئو گردش کار – و این مهارت ها را می توان به هر ویرایش ویدئو نرم افزار شما خود را در آینده است.

تا دفعه بعد باید سرگرم کننده ویرایش فیلم های خود را!

[ad_2]