مقایسه مارک های مختلف از تماس چشم

[ad_1]

وجود دارد مارک های مختلف از لنزهای تماسی در بازار امروز است. شما ببینید متعدد نوشتن یو پی اس در مورد این منجر علامت های تجاری. قبل از ساخت انتخاب شما به نوع لنز برای خرید این مهم است که برای انجام یک مقایسه از تمام کلاس ها و سبک های چشم پزشکی دستگاه های. اطلاعات تماس مقابله با عیوب انکساری مانند نزدیک بینی و دوربینی. در این مورد به چشم نمی تمرکز نور به طور مستقیم بر روی شبکیه چشم را به عنوان آن را باید انجام دهید. این اغلب منجر به تحریف دید.

مخاطبین می تواند کمک چشم تمرکز نور دقیقا روی شبکیه چشم. لنزهای تماس با ما باقی می ماند در محل اتصال به پوشش از مایع اشک که بر چشم خود را's سطح. وزن خود را پلک می تواند نگه دارید این لنز در محل. هنگامی که چشم خود را چشمک می زند آن را فراهم می کند یک ماده لغزنده به قرنیه و رهایی از هر گونه آلودگی است که می تواند چوب به لنز. مثلا Acuvue oasys لنزهای تولید شده برای مقابله با خشکی چشم تجربه شده توسط افراد با پوشیدن تماس با ما و در معرض ساعت های طولانی کار.

مشکل دیگر این است که این افراد ممکن است روبرو می شوند در فرایند محدود گردش هوا مکرر زمین و یا سفر هوایی و سایر عوامل محیطی که منجر به خسته و یا خشکی چشم.

Air optix aqua تماس تنفس لنز است که اجازه می دهد تا پنج برابر بیشتر از اکسیژن به چشم خود را نسبت به لنزهای نرم معمولی. این است ایده آل برای افرادی که ورزش لنز برای تمدید ساعت چشم که خسته و یا خشک به راحتی و کسانی که به پوشیدن تماس با ما از صبح تا اواخر شب.

این درمان با عوامل مرطوب کننده اطمینان حاصل شود که هر روز به راحتی و جریان مداوم از اکسیژن است. این Oasys نام تجاری Hydraclear به علاوه فراهم می کند که عوامل مرطوب کننده و کاهش نیاز به قطره چشم. تنفس مواد مانند سیلیکون hydrogel فعال اکسیژن به تصویب از طریق لنز و نفوذ داخلی بخشی از چشم خود را. این یک صاف ماده است که باعث می شود آن را ممکن است برای بیش از 95 درصد از اکسیژن در دسترس برای رفتن چشم خود را.

گفت: Acuvue oasys لنزهای تماسی به عنوان حاوی بالاترین سطح محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش. وجود عدسی است که نور آبی فام ساخت آنها شرق به نقطه در داخل یک لنز مورد و یا در مورد شما رها کردن دستگاه به طور تصادفی بر روی زمین است. Oasys مخاطبین تایید شده اند برای تمدید فصل است که شش تا هفت روز توسط سازمان غذا و دارو. این می تواند استفاده شود تنها در روز و حذف قبل از خواب تا دو هفته قبل از جایگزین.

بسیاری از مردم در حال حاضر با توجه به استفاده از لنزهای تماسی. یک دلیل این است که عادی عینک دیگر مرسوم ، در واقع این حتی می تواند شما را نگاه مسن تر است. عینک نیز سنگین است و می تواند باعث علائم ناخوشایند در نزدیکی پل بینی خود را. اما مخاطبین نیز می تواند باعث ناراحتی بنابراین تنفس لنز اختراع شده است برای رفاه خود را. لنزهای تماسی گفت: به تواند موثر باشد اگر شما احساس می کنید که شما در حال پوشیدن هر لنز در همه. هزینه استفاده از لنز برای یک سال است که تقریبا همان است که یک جفت از کیفیت خوب, عینک.

[ad_2]