مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت بان را به طور بالقوه تحت تاثیر قرار دهد اقتصاد ایالات متحده

[ad_1]

بلافاصله پس از ورود به دفتر رئیس جمهور منتخب کشور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد برنامه های خود را برای مهاجرت بان. فقط مانند بسیاری از اقدامات وجود دارد که یک واکنش است. مهاجرت ممنوعیت به طور بالقوه می تواند صدمه دیده است ایالات متحده و جهانی شدن است. جدید ممنوعیت شامل مسدود کردن ورود مسافران به ایالات متحده از شش عمدتا از کشورهای مسلمان, معروف به یمن, ایران, لیبی, سوریه, سودان و سومالی. چه بسیاری از قادر به درک این تاثیر است که محرومیت این افراد از ورود به آمریکا را در آمریکا شرکت ها و کسب و کار جهانی. Trumps ممنوعیت سفر را بر اقتصاد آمریکا تاثیر می گذارد ارتباط آن با کشورهای دیگر و کاهش لازم نوآوری است.

اقتصاد ایالات متحده احتمالا می تواند سقوط اگر مهاجرت بان می رود به عنوان برنامه ریزی شده. بسیاری از شرکت های بزرگ ایالات متحده تحت تاثیر قرار خواهد شد مهاجرت بان. کشورهایی مانند سوریه که در حال ممنوع و تولید نفت می تواند در نتیجه توقف تجارت با ما و در نتیجه تأثیر عمده ای به اقتصاد ما. خارجی ایالات متحده و شرکای کسب و کار متاثر از بان کی مون و کشورهای دیگر به طور بالقوه می تواند مقابله به مثل است. این کشورها می تواند تصمیم بگیرد در هر لحظه برای متوقف کردن تجارت با ایالات متحده است.

در علاوه بر این به تجارت اقتصاد ایالات متحده خواهد بود نهفته مالی. با توجه به Remo Fritshci از تبلیغات اوراق بهادار, سهام ایالات متحده تحت تاثیر قرار خواهد شد ممنوعیت سفر. او گفت: “جارو ممنوعیت ورود به کشور از تعدادی از کشورهای خطرات تضعیف جهانی شدن دستور کار است که به کمک پمپ ارزیابی در طیف وسیعی از ایالات متحده ذکر شده سهام در طول چند سال گذشته در حالی که چشم انداز مشابه محدودیت های اعمال شده به شهروندان ایالات متحده نیز می تواند مانع خارج از کشور تجارت ابتکارات” (Wasik). این نشان می دهد که سهام که یک نیروی محرک اصلی اقتصاد را تحت تاثیر قرار خواهد شد علاوه بر تاثیر جهانی شدن است. درست مثل ما سهام صنعت فن آوری را نیز تحت تاثیر قرار.

متعدد مدیران شرکت صحبت در مورد اثر این ممنوعیت باید در سرنوشت خود شرکت های چند ملیتی. مدیر عامل برای شرکت های بزرگ فناوری در حال گرفتن یک شرکت ایستادن در برابر تهمت مهاجرت بان. در میان کسانی است که آمازون جف بزوس. مدیر عامل شرکت ارسال بیانیه ای به همه کارکنان آمازون در محکومیت ممنوعیت. بزوس به اطلاع کارکنان خود را که آمازون خود را به عقب (روبن). دیگر مدیران ارشد آزاد بیانیه های عمومی در برابر این ممنوعیت شامل توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی, Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا (Dom). به عنوان مدیران ذکر شده بخش زیادی از کارکنان خود را می آیند از کشورهای خارجی آوردن ایده های خود را به ما با آنها. Trumps درمان مهاجران نیز می رود در برابر این شرکت ها ارزش ها و سیاست ها. ممنوعیت مهاجران از شش کشور خواهد بود زیانی به کشور است.

خارجی ها را بخشی از ما شرکت کارکنان. این کارکنان شامل تمام موقعیت های برگزار شده در این شرکت آن است که آیا ورود به سطح و یا تمام راه را به بالا. هر یک از کسانی که کارمند هستند کمک فوق العاده به اقتصاد آمریکا هر یک خود را در راه منحصر به فرد. دانشجویان بین المللی به این کشور در دستیابی به آموزش عالی راه است که آنها می توانند ایده های خود را به ایالات متحده کسب و کار. برخی از این کارکنان نیروهای محرک پشت نوآوری است.

با جلوگیری از ورود شهروندان از آن شش کشور ایالات متحده خواهد ناخواسته جلوگیری نوآوری است. شرکت های آمریکایی را رنج می برند به دلیل مسدود کردن برخی از افراد می تواند به جلوگیری از مصرف از ذهن روشن است که همچنان ما را به شرکت در سرب. جهانی شدن شامل معاشرت با ایده های مختلف از تمام جهان است. این ممنوعیت را کاهش می دهد این ایده ها از آمدن به ایالات متحده است.

مردم از سراسر جهان فکر می کنم در مورد ایجاد یک آینده در آمریکا و زندگی خود رویای آمریکایی است. بسیاری از مهاجران در این کشور آغاز شده کسب و کار خود را. اگر آنها هنوز هم در کشور خود آنها ممکن است این فرصت را داشته باشد. کسب و کار خود و ایده های خود را کمک به موفقیت اقتصاد ایالات متحده. قطع نظر از آن دسته از افراد است که یک تناقض به ارزش های آمریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت بان باید بررسی شود قبل از اینکه اوضاع بدتر می شود. اقتصاد ایالات متحده و شرکت ها و نوآوری ها در خطر است با این گزاره است. فقط زمان خواهد شد بگویید چگونه زودی این ممنوعیت را بر این کشور و آینده آن است.

[ad_2]